Válce RED RooDol COMPACT – Aluminium Pack

Kód: RDL-CPT-33 Výrobce: RooDol
EAN: 9437015875286 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

RED RooDol COMPACT je nejlehčí a nejpřenosnější tříválcový tréninkový systém na trhu. Hliníkové válečky COMPACT lépe odvádějí teplo a snižují opotřebení pneumatik. Systém COMPACT vytváří větší odpor než systém TRACK a poskytuje cyklistovi optimální úsilí k provedení správného tréninku. Tento odpor je vytvářen průměrem jeho válečků a to nám umožňuje, s trochou praxe, být schopni vystoupit z kola stejným způsobem jako my na silnici.

RED RooDol COMPACT obsahuje:

    3x RooDol® COMPACT hliníkové válce
    1x trakční pás RooDol® COMPACT
    1x obal RooDol® COMPACT
    1x struktura ČERVENÉHO RooDol®

Rozměry RED RooDol COMPACT složené:

    95 cm x 20 cm x 12 cm a hmotnost 5 kg


Vhodné pro jízdní kola se vzdáleností mezi středy předních a zadních kol:

    od 95 cm do 112 cm

Tréninkový systém RooDol® způsobil revoluci ve způsobu porozumění vnitřní cyklistice a je ideálním systémem pro udržení optimálního fyzického stavu, aby bylo možné maximalizovat naši fyzickou kapacitu.
Je to nejlepší doplněk pro trénink kruhového šlapání a umožňuje také provádět specifický výcvik, jako je série sprintu, šlapání s vysokou kadencí nebo silou, které je velmi obtížné provádět na veřejných silnicích s velkým provozem nebo silnice nejsou přizpůsobeny váš trénink.
RooDol® s patentovaným systémem způsobil revoluci v koncepci těchto typů systémů. Všechno vycházelo z potřeby cyklisty zahřát se před závody „ať jste kdekoli“ a v případě potřeby bylo možné trénovat. Jeho nízká hmotnost a schopnost rychlé montáže a demontáže v současné době pomáhají profesionálním cyklistům a triatlonovým šampionům v jejich zahřívacích a vnitřních cvičeních.

Soubory ke stažení

© 2000-2020 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o.