Kompatibilita bezdušových plášťů s ráfky Zipp bez záhybu

Přinášíme přehled pro snadný výběr bezdušových plášťů pro silniční napletená kola Zipp. Tabulka uvádí seznam schválených modelů a omezení, které je nutné brát v potaz při výběrů bezdušových plášťů pro ráfky Zipp bez záhybu („háčku“).

  • Důležité upozornění: Ráfky Zipp bez záhybu nejsou kompatibilní s plášti, které mají vyšší minimální tlak huštění než 73 psi (5 bar). Při hustění plášťů následujte informaci uvedenou výrobcem pláště vyznačenou na plášti. Uživatelé nikdy nesmí hustit plášť na ráfku bez záhybu na více než 73 psi / 5 bar. Kola Zipp jsou nejrychlejší pod touto hodnotou maximálního tlaku hustění.
  • Seznam modelů plášťů platí pouze pro silniční pláště.
  • Ráfky Zipp bez záhybu jsou navržené pouze pro bezdušové pláště (tubeless a tubeless-ready). Použití duší je v pořádku, ale plášť musí být vybavený patkami pro bezdušové použití k zabezpečení bezpečného usazení pláště.
  • Ráfky Zipp bez záhybu splňují platné oborové standardy pro oblasti, které kontrolují usazení pláště. Výrobce pláště určuje jeho kompatibilitu s těmito standardy. Zipp aktivně spolupracuje s výrobci plášťů v komisích ISO a ETRTO na zavedení jasných mezinárodních standardů pro silniční bezdušové pláště.
  • Výsledkem tohoto snažení by mělo být zaručení kompatibility jakéhokoliv bezdušového pláště, který je v souladu s těmito mezinárodními standardy. Výrobci plášťů však stále mají možnost určit, které jejich produkty jsou nebo nejsou kompatibilní s ráfky bez záhybu.
  • Pokud byste chtěli zvolit jiný plášť než uvedený v seznamu, jeho kompatibilitu s ráfky Zipp si musíte prověřit u výrobce. Zipp tento seznam vytvořil společně s výrobci plášťů, aby usnadnil výběr zákazníkům. Pro další informace můžete oslovit výrobce plášťů přímo.
  • Váš ideální tlak hustění plášťů můžete zjistit pomocí nástroje Zipp – Průvodce tlakem v pláštích. Zvažte použití širších plášťů pokud je váš doporučený tlak hustění příliš blízko hodnotě 73 psi / 5 bar.

 

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies