Nové trail vidlice RockShox Psylo a Domain

NOVÉ TLUMENÍ ISOLATOR

S přikývnutím k vynikajícímu tlumení Charger 3, který se nachází ve vidlicích RockShox Signature Series, nové tlumení Isolator využívá IFP (vnitřní plovoucí pístek) složený ze sestavy podložek a podepřený pružinou, aby poskytl jezdcům konzistentní a předvídatelný pocit po celou dobu svého zdvihu. Třípolohové nastavení komprese Isolator (Otevřeno, Pedal a Pevné) znamená, že když je tlumení Isolator otevřené, olej volně proudí skrz tlumení, aby absorboval velké nárazy (a šetřil tak vaše ruce). V poloze Pedal je podpůrný bez tvrdosti při postupných nárazech za sebou a Pevné nastavení nabízí maximální tlumící sílu, aby uklidnil pohupování pro nejefektivnější jízdu.

Citlivé a konzistentní

Design IFP tlumení Isolator udržuje vzduch a olej oddělené, což vede k bezkonkurenční citlivosti při nárazech a zlepšené konzistenci v celém rozsahu zdvihu. Úplně nový píst odskoku (Rebound) řídí proudění oleje jak při stlačování, tak při návratu, používající sestavu průtokových podložek na spodní straně pístu ke kontrole rychlosti proudění oleje v obou směrech. Píst Odskoku využívá obvod s duálním prouděním, který se skládá z citlivé snadno-proudící cesty pro trakci v technickém terénu a cesty většího odporu, která se aktivuje, když jste hluboce ve zdvihu pro více kontroly. To vše znamená, že přední kolo může projíždět skrz jakoukoli překážku, kterou na trailu můžete potkat, zatímco poskytuje předvídatelnost a snižuje hrubost odezvy. A... vezmeme-li další inspiraci od Charger 3, tajemství, které má ve svém rukávu, je právě v tom, jak tichý Isolator je.

 

VYLEPŠENÉ VZDUCHOVÉ PRUŽENÍ DEBONAIR

Vylepšené vzduchové pružení Debonair umožňuje máslově hladký chod od začátku zdvihu, naladěný tak, aby doplnil zcela nové tlumení Isolator. S filozofií designu založenou na vzduchových pružinách DebonAir+ z řady Signature Series, v RockShox našli dokonalou směs velikosti pozitivní a negativní vzduchové komory pro vyšší jízdní výšku a větší oporu ve střední části zdvihu, aby byla důvěra ve schopnosti vysoká.

 

NOVÁ VIDLICE PSYLO

VYŠŠÍ ÚROVEŇ

Jezdci na každé úrovni sportu si zaslouží výkonnost vycházející ze základů, které produkují vidlice, jež dominují na stupních vítězů. Inspirovaný technologií za legendárními vidlicemi Pike a Lyrik, Psylo je tady pro posunutí vašeho zážitku na trailu na novou úroveň. Ať už jste víkendový bojovník, který chce vyladit své elektrokolo, nebo zapálený jezdec, který ví, že jeho dovednosti mluví samy za sebe, Psylo je vidlice, na kterou jste čekali.

 

PSYLO GOLD RC

Zlato se často dvakrát nechytá! RockShox Psylo Gold přetéká hodnotou, která zve jezdce k přehodnocení toho, co je možné, ať už se jedná o rychlé obědové okruhy nebo celodenní výlety do hor, horská kola nebo elektrokola. Úplně nová platforma o průměru vnitřních nohou 35 mm nabízí prvotřídní výkon s novým tlumením Isolator RC se třemi polohami nastavení komprese, nastavitelným vzduchovým pružením DebonAir a mazivem Maxima Plush Dynamic Suspension, které udržuje všechno plynulé. Psylo kombinuje hodnotu a výkon, aby přinesl schopnosti a spolehlivost do každé jízdy.

VLASTNOSTI

 • NOVÉ Tlumení Isolator RC s třípolohovým nastavením komprese (Otevřeno, Pedal a Pevné) a nastavitelným odskokem (Rebound) poskytuje jezdci lepší trakci, kontrolu a důvěru.
 • NOVÁ Hliníková platforma s průměrem vnitřních nohou 35mm pro funkční tuhost a zvýšenou přesnost řízení.
 • NOVÁ Prémiová pouzdra vnějších nohou nabízejí nižší odtrhovou sílu a umožňují hladkou jízdu i v náročném terénu.
 • Nastavitelné vzduchové pružení DebonAir sedí vysoko ve zdvihu, efektivně využívající většinu ze zdvihu Psylo 130-160 mm, a nabízí hladký, konzistentní projev podobný pružině v celém zdvihu. Pružení je vysoce nastavitelné a připraveno na použití s vložkami Bottomless Token.
 • Kompatibilní s krátkými blatníky Pike/Lyrik (blatník RockShox je součástí balení).
 • Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a tlumí zvukový projev tlumení.
 • Mazivo Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu za jízdou.

 

  Psylo Gold RC Psylo Silver RC Psylo Silver R
Tlumení Isolator RC Motion Control Motion Control
Pružení DebonAir Solo Air vinutá pružina
Rozměr kola 27.5", 29" 27.5", 29" 27.5", 29"
Zdvih 130mm, 140mm, 150mm, 160mm 130mm, 140mm, 150mm, 160mm 130mm, 140mm, 150mm, 160mm
Offset 37mm (27.5"), 44mm (27.5", 29") 37mm (27.5"), 44mm (27.5", 29") 37mm (27.5"), 44mm (27.5", 29")
Hmotnost 2 320 g (zdvih 160mm, offset 44mm) 2 786 g (zdvih 160mm, offset 44mm) 2 888 g (zdvih 160mm, offset 44mm)
Dop. MOC 16 770 Kč | 645 € Nedostupné v AM Nedostupné v AM

 

DOMAIN

JE ČAS MYSLET VE VELKÉM

Je čas myslet na Domain. S většími koly přicházejí větší nároky. Domain se inspiroval u ZEB, specializované enduro vidlice RockShox, aby byl připraven čelit novým výzvám s novými technologiemi. Tento velký tahoun je vybaven výkonnými technologiemi pro každého závisláka na enduru nebo vášnivého jezdce E-MTB, připraveného vzít stoupání do vlastních rukou a užít si sjezd. Nové tlumení Isolator se třemi polohami nastavení komprese nabízí konzistentní a předvídatelnou jízdu. Spojte to s výkonem vzduchového pružení DebonAir a zabalte to do robustní konstrukce o průměru vnitřních nohou 38 mm a dostanete Domain: velký výkon a velkou hodnotu pro ty s velkými plány.

 

VYLEPŠENÁ VIDLICE DOMAIN GOLD RC

Platforma Domain jde dál než kdy dříve s vylepšeným modelem Domain Gold RC. Inspirována ZEB, oceněnou enduro vidlicí RockShox, Domain spojuje hodnotu a výkon. Nové tlumení Isolator je hlavním tahákem této vidlice s jedinečným řešením se třemi polohami nastavení komprese, které maximalizuje řízení průtoku oleje v celém rozsahu komprese. Robustní konstrukce o průměru vnitřních nohou 38 mm, prvotřídní mazivo Maxima Plush Dynamic Suspension Lube a důvěrně známé vzduchové pružení DebonAir doplňují odolný balíček Domain.

VLASTNOSTI

 • NOVÉ Tlumení Isolator RC s třípolohovým nastavením komprese (Otevřeno, Pedal a Pevné) a nastavitelným odskokem (Rebound) poskytuje jezdci lepší trakci, kontrolu a důvěru.
 • Platforma s průměrem vnitřních nohou 38mm pro vyšší tuhost, která je perfektní pro horská kola nebo elektrokola.
 • Nastavitelné vzduchové pružení DebonAir sedí vysoko ve zdvihu, efektivně využívající většinu ze zdvihu Domain 150-180 mm, a nabízí hladký, konzistentní projev podobný pružině v celém zdvihu. Pružení je vysoce nastavitelné a připraveno na použití s vložkami Bottomless Token.
 • Kompatibilní s krátkými blatníky ZEB (blatník RockShox je součástí balení).
 • Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a tlumí zvukový projev tlumení.
 • Mazivo Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu za jízdou.

 

  Domain Gold RC Domain Gold R
Tlumení Isolator RC Isolator R
Pružení DebonAir Solo Air
Rozměr kola 27.5", 29" 27.5", 29"
Zdvih 150mm, 160mm, 170mm, 180mm 150mm, 160mm, 170mm, 180mm
Offset 44mm (27.5", 29") 44mm (27.5", 29")
Hmotnost 2 501 g (zdvih 180mm, offset 44mm) 2 524 g (zdvih 180mm, offset 44mm)
Dop. MOC 18 070 Kč | 695 € Nedostupné v AM

 

NOVÉ TLUMENÍ ISOLATOR DAMPER UPGRADE

IFP (Vnitřní plovoucí pístek) tlumení Isolator, založené na sestavě průtokových podložek a podepřený pružinou, je navržen tak, aby jezdcům poskytl konzistentní a předvídatelný pocit v celém rozsahu zdvihu. Isolator nabízí třípolohové nastavení tlumení komprese: měkké Otevřeno pro absorpci velkých nárazů, podpůrné Pedal bez drsného projevu při za sebou následujících nárazech a úsporné Pevné nastavení s maximální tlumící sílou ke zmírnění pohupování a nejefektivnější jízdu.

 • V balení kompletní sestava vnitřních prvků a ovládání pro pravou stranu vidlice
 • Kompatibilní s modelem Domain Gold R
 • Dop. MOC: 2.495 KČ | 96 €

 

PŘEJÍT NA VIDLICE ROCKSHOX >>>

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies