Příběh značky Maxima Racing Oils

MAXIMA RACING OILS byla vytvořena pro špičkové závodníky, muže a ženy, kteří vyzývají hranice možností. Jejich požadavky na vybavení nás nutí hledat řešení za hranicemi konvenčních myšlenek a překračovat průmyslové standardy. Je to v naší DNA identifikovat problémy, formulovat řešení a dosahovat nejvyšších úrovní soutěže. Jednoduchý cíl, kterým je věci vylepšit nad rámec toho, co bylo kdy považováno za možné.

Maxima věřila, že může změnit mazání a během naší 43leté cesty tomu věřilo i mnoho dalších. Vynikající technologie překračuje hranice sportu a zlepšuje zážitek spotřebitelů i závodníků. Naše vedoucí produkty jsou používány ve více než 50 zemích po celém světě a zahrnují motorové oleje, kapaliny do tlumičů, chladiva, pečovací produkty a příslušenství. Tyto produkty představují náš závazek k excelenci a vášeň pro předefinování toho, co je možné.

Maxima je společností inspirovanou závoděním a zaměřenou na produkty. Formulujeme, vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme vysokovýkonné oleje, lubrikační prostředky a vedlejší produkty. Podstata naší značky je sdělována skrze stovky šampionátů s vrcholovými závodníky, tunery a týmy, ktere se spoléhají na Maximu pro nepřekonatelný výkon bez selhání v náročných podmínkách.

Založena v roce 1979 se sídlem v jižní Kalifornii, Maxima je uznávána jako jedna z nejžádanějších značek v závodním průmyslu. Desetiletí aktivního zapojení do profesionálních závodů vedlo k výkonné technologii a širokému spektru vedoucích produktů na trhu. Společnost pokračuje ve své tradici aktivní účasti ve sportovních a závodních komunitách. Snažíme se dodávat nadstandardní kvalitu pro rekreačního sportovce i mistra světa.

 

MAZIVA NA ŘETĚZY

Společnost Maxima spolupracovala s nejlepšími cyklistickými závodníky na světě, aby vyvinula ultimátní řadu maziv na řetěz kola, z nichž každé bylo vyvinuto pro konkrétní účel. Za prvé, je tu nejprodávanější mazivo Chain Pro. Rychleschnoucí, pronikající mazivo na řetěz navržené pro suché podmínky, které chrání proti nadměrnému opotřebení řetězu, aniž by přitahovalo hrubost nebo nečistoty. V mokrých nebo deštivých podmínkách syntetický Chain Guard prodlužuje životnost vašeho řetězu a komponentů pohonu a zároveň radikálně odolává vodě. A nakonec, vysoce hodnocené mazivo Chain Wax s odolným lubrikantem PARAFILM™ poskytuje voskový povlak, který podporuje plynulé převody a tichý chod komponentů za všech podmínek. Prach nebo bláto, déšť nebo slunce, maziva na řetězy od společnosti Maxima vám zajistí ochranu.

 

TLUMÍCÍ OLEJE

Ať už se řítíte po místním trailu nebo skáčete z útesů na Red Bull Rampage, tlumení vašeho kola pravděpodobně pracuje na plné obrátky. Tlumící kapaliny od společnosti Maxima byly vyvinuty pro drsné podmínky - mluvíme o širokém rozsahu pracovních teplot, prudkých nárazech a častých pohybech celým rozsahem zdvihu. Přesně pro tento účel Maxima nabízí Plush Dynamic Lube - olej používán k redukci tření v dolních nohou vidlic - a tlumící olej Plush Damping Fluid, který byl navržen pro vidlice a tlumiče. Oba produkty zvyšují životnost tlumících komponentů a zároveň snižují tření, eliminují zaseknutí a prodlužují životnost těsnění, aby vaše kolo pracovalo na své maximum.

 

AEROSOLY PRO KOLA

Produkty ve spreji od společnosti Maxima nabízejí dokonalý doplněk vaší spolehlivé sady nářadí, ať už je to v garáži nebo na začátku trailu. Osvědčený čistič elektrických spojů Electrical Contact Cleaner poskytuje velkou sílu pro odstranění tuku a oleje. Alternativně Maxima MPPL - to je víceúčelový penetrační olej - poskytuje klíčovým komponentům trvanlivý ochranný povlak, který chrání proti rezavení a zároveň vytlačuje vodu. Suspension Clean je nejlepší léčbou pro nečistotu na tlumících komponentech, zatímco vysokolesklý leštící sprej SC1 skvěle funguje na rámech, plastech a pryži pro finální, plně připravený vzhled. Ať už potřebujete cokoli, existuje Maxima aerosolový produkt dokonale vhodný pro daný úkol.

 

ÚDRŽBA KOLA

Pravidelný program údržby není pouze doporučen, je nezbytný - a není lepší způsob, jak udržet komponenty vašeho kola hladce pracující, než s osvědčenými údržbovými produkty od společnosti Maxima. Dopřejte svým ložiskům klik ošetření v odolné protikorozní vodotěsné vazelíně Waterproof Grease, která se nanáší čistě a pomáhá vám generovat maximální výkon za všech podmínek. Doplňte své pláště bezdušovým těsnícím tmelem Tubeless Tire Sealant s rychle působící formulou, která utěsní až 0,5cm propíchnutí a zůstává funkční po měsíce. Maxima také nabízí řadu specializovaných čisticích prostředků, brzdových kapalin a montážních maziv, abyste udrželi vaše kolo v bezchybném stavu.

PŘEJÍT NA NABÍDKU PRODUKTŮ MAXIMA PRO JÍZDNÍ KOLA >>>

 

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies