SRAM Eagle Transmission - Splněný sen

Během 6leté historie Eagle a 11 let věnovaných 1x pohonům jsme zdokonalovali prvky systému, který ovládáme. I s tímto rozsáhlým  tradici jsme se ptali, zda je možné dosáhnout nové úrovně výkonu, nejen pro prospěch společnosti SRAM, ale aby se zlepšil zážitek jezdců a jízda jako celek. Proto jsme přehodnotili celé propojení mezi rámem, kolem a pohonem. Eagle Transmission je prvním přístupem svého druhu k pohonům horských kol, který stanovuje novou laťku a nová očekávání pro celý systém.

 

Splněný sen

Eagle Transmission byl navržen a vyvinut jako hmatatelná technologie pro nejnáročnější jezdce na světě. Postavený kolem univerzální konstanty samotné osy zadního kola, Eagle Transmission je radikálně robustní, plně integrovanou a vzájemně závislou bezdrátovou převodovkou, která doslova mění způsob, jakým jezdíme. Zjednodušuje, posiluje a prodlužuje životnost do nových limitů. Nepoužívá žádnou patku zavěšení přehazovačky nebo nastavovací šrouby a umožňuje vám bezchybně řadit při maximálním záběru. Eagle Transmission přináší zásadní změnu toho, co znamená přeřadit na horském kole.

 

Přehazovačky

Přehazovačka XX SL Eagle Transmission

Přehazovačka XX SL Eagle Transmission od základu mění vztah mezi kazetou a přehazovačkou. Navržené jako integrované a vzájemně závislé komponenty pohonu, přehazovačka T-Type se montuje kolem samotné osy kola a přímo se dotýká kazety pomocí revolučního spojení Hangerless Interface bez patky přehazovačky. Její způsob uchycení Full Mount vytváří mnohem silnější spojení a drží z obou stran rámu. Nové přehazovačky Transmission mají stejně intuitivní párování a nastavení jako přehazovačky Eagle AXS. Přehazovačka je vybavená přetížitelnou spojkou Overload Clutch a má “skrytý” profil odstraňující všechny součásti, které nejsou potřebné k vítězství. Přehazovačka umožňuje běžnou údržbu a ke zlepšení výkonu v závodě je vybavená spodní kladkou nazvanou Magic Wheel, která se nadále otáčí, i když se v ní zachytí předmět. Kromě toho přehazovačka XX SL Eagle Transmission disponuje karbonovým vodítkem, vyměnitelným vnějším krytem a krytem b-kloubu v elegantní černé barvě. Výsledek je nevídaný výkon přehazování, nízká hmotnost a bezprecedentní síla. Přehazovačka XX SL Eagle Transmission doručuje.

 • Spojení s rámem bez patky Hangerless Interface, plné uchycení Full Mount.
 • Super silná a super lehká s bezkonkurenčním výkonem přehazování. Instalace a párování pomocí spolehlivého a známého standardního postupu AXS pro nastavení a párování.
 • Prvky pro hladký chod řetězu.
 • Magic Wheel (volné otáčení spodní kladky)
 • Overload Clutch (přetížitelná spojka)
 • Osekaná na nejčistší formu pro dosažení nejlehčí přehazovačky T-Type

 

Přehazovačka XX Eagle Transmission

Přehazovačka XX Eagle Transmission od základu mění vztah mezi kazetou a přehazovačkou. Navržené jako integrované a vzájemně závislé komponenty pohonu, přehazovačka T-Type se montuje kolem samotné osy kola a přímo se dotýká kazety pomocí revolučního spojení Hangerless Interface bez patky přehazovačky. Její způsob uchycení Full Mount vytváří mnohem silnější spojení a drží z obou stran rámu. Nové přehazovačky Transmission mají stejně intuitivní párování a nastavení jako přehazovačky Eagle AXS. Přehazovačka se vyznačuje kompaktním “skrytým” profilem, do kterého jsou integrované vyměnitelné ochranné destičky, zajišťující spolehlivost v náročných závodních podmínkách. Ke zlepšení výkonu přispívá také spodní kladka nazvaná Magic Wheel, která se nadále otáčí, i když se v ní zachytí předmět. Kromě toho přehazovačka XX Eagle Transmission disponuje přetížitelnou spojkou Overload Clutch a umožňuje běžnou údržbu. Tyto prvky si jezdci v terénu velmi cení. Výsledek je nevídaný výkon přehazování a bezprecedentní síla. Přehazovačka XX Eagle Transmission doručuje.

 • Spojení s rámem bez patky Hangerless Interface, plné uchycení Full Mount.
 • Více síly, spolehlivosti a bezkonkurenční výkon. Instalace a párování pomocí spolehlivého a známého standardního postupu AXS pro nastavení a párování.
 • Prvky pro hladký chod řetězu.
 • Magic Wheel (volné otáčení spodní kladky).
 • Overload Clutch (přetížitelná spojka).
 • Vyměnitelné ochranné kryty.

 

Přehazovačka X0 Eagle Transmission

Bez ohledu na to, zda stojíte na startovní čáře nebo ne, přehazovačka X0 Eagle Transmission (T-Type) přináší schopnosti otestované v závodech jezdcům, kteří nechávají na svou jízdu, aby dokázala vše. Navržené jako integrované a vzájemně závislé komponenty pohonu, přehazovačka X0 Eagle Transmission se montuje kolem samotné osy kola a přímo se dotýká kazety pomocí revolučního spojení Hangerless Interface bez patky přehazovačky. To zásadně mění celý vztah mezi kazetou a přehazovačkou. Kromě toho způsob uchycení Full Mount vytváří mnohem silnější spojení, které drží z obou stran rámu. Nové přehazovačky Transmission mají stejně intuitivní párování a nastavení jako přehazovačky Eagle AXS. Během jízdy v terénu lze bez přehánění říct, jaký rozdíl představuje přehazovačka X0 Eagle Transmission v ohledu větší odolnosti a možnosti běžné údržby, kterou zanícení jezdci požadují. Přehazovačka je vybavená přetížitelnou spojkou zvyšující odolnost a skrytým profilem zahrnujícím kryty B-kloubu a vnějšího přepákování, které jsou plně vyměnitelné nebo upgradovatelné na XX ochranné kryty. V zásadě řečeno, přehazovačka X0 Eagle Transmission mění pravidla hry a plní potřebu prvotřídních komponentů, které jsou navrženy tak, aby vydržely.

 • Spojení s rámem bez patky Hangerless Interface, plné uchycení Full Mount.
 • Síla a spolehlivost ověřená v závodech.
 • Instalace a párování pomocí spolehlivého a známého standardního postupu AXS pro nastavení a párování.
 • Prémiové a přesné provedení navržené k dlouhodobému použití.
 • Overload Clutch (přetížitelná spojka).
 • Vyměnitelné ochranné kryty B-kloubu a vnějšího přepákování.

 

 

Ovladače

Ovladače AXS POD
Ovladač AXS Pod přeměňuje klíčový úkon vstupu od jezdce v mnohem osobnější zážitek. Pod nabízí nižší váhu než ovladače Eagle AXS, vylepšenou ergonomii a mnohem širší rozsah nastavitelnosti. Nabízí "klikněte a vystřelte" dvou tlačítkový design s intuitivním ovládáním, které vyžaduje ideální zmáčknutí jezdce k aktivaci. Navíc umožňuje jezdcům personalizovat přiřazení tlačítek prostřednictvím aplikace AXS a má povrchy tlačítek s jemnou přilnavostí. S unikátním otočným designem mohou být AXS Pod namontovány na levou nebo pravou stranu řídítek. Jeden komponent s nekonečnými možnostmi.

 • Nižší váha, lepší a více přizpůsobivá ergonomie, vynikající nastavitelnost, prvotřídní provedení.
 • Zcela nový design s dvěma tlačítky "klikněte a střílejte".
 • Intuitivní a přímá akce vyžadující ideální sílu zmáčknutí jezdcem.
 • Plná přizpůsobitelnost akce tlačítek podle osobních preferencí pomocí aplikace AXS.
 • Verze Deluxe umožňuje výměnné konkávní a konvexní tlačítka.

 

Kliky

Kliky XX SL Eagle

S několika medailemi z mistrovství světa, vítězstvími v EWS a zlatými olympijskými medailemi na svém kontě, kliky SRAM XX Eagle stanovily standard. Nyní je zde vrchol v podobě klik XX SL Eagle DUB. Uvnitř byly kliky navržené s ultrapevným, ale ultralehkým designem, který využívá karbonové vlákno s dutým jádrem - stále nejlehčí ISO certifikované kliky na trhu, maximalizované pro tuhost, která přináší tituly. Nyní je zkombinujte s novým převodníkem s přímou montáží XX SL Eagle Transmission (T-Type) a pozornost se přesune od její výkonové stránky k jejímu vzhledu, protože vypadá úplně jinak než cokoliv, co jste kdy viděli.

 • Ultrapevný, neuvěřitelně lehký design z karbonových vláken s dutým jádrem.
 • Optimalizováno pro nízkou hmotnost, nejlehčí kliky SRAM vůbec.
 • Unikátní vzhled.
 • Připravené pro měřič výkonu.

 

Kliky XX Eagle

S několika medailemi z mistrovství světa, vítězstvími v EWS a zlatými olympijskými medailemi na svém kontě, kliky SRAM XX Eagle stanovily standard. Kliky XX Eagle DUB jsou evolucí tohoto standardu. Kliky jsou vyrobené z karbonových vláken s pěnovým jádrem, což jim dodává neuvěřitelnou pevnost a maximální tuhost. Nyní je zkombinujte s novým převodníkem s přímou montáží XX Eagle Transmission (T-Type) a pozornost se přesune od jejích výkonové stránky k jejím vzhledu, protože vypadají úplně jinak než cokoliv, co jste kdy viděli. Kliky XX Eagle Transmission také disponují unikátním odnímatelným systémem bash guard, který ocení všichni jezdci.

 • Karbon s pěnovým jádrem.
 • Lehké s maximální tuhostí.
 • Úchvatný, nikdy předtím neviděný vzhled.
 • Kompatibilita s T-Type převodníkem.
 • Odnímatelný bashguard.
 • Připravené pro měřič výkonu.

 

Kliky X0 Eagle

Pokud to zní jako nadsázka, počkejte, až uvidíte kliky X0 Eagle Transmission vlastníma očima. Doslova nejvyspělejší kliky z hliníkové slitiny, které SRAM kdy vytvořil, jsou naprosto jedinečné a prostě úchvatné. Přináší zaníceným jezdcům přesně ten druh výkonu, který X0 představuje a to díky inovativnímu celo-hliníkovému designu s dokonale vyváženým poměrem tuhosti a hmotnosti.

Kliky jsou s možnosti bash guardu s přímou montáží a jsou připravené pro měřič výkonu. S pevným základem v nezpochybnitelném vývoji klik jsou kliky X0 Eagle Transmission doslova vrcholem X0.

 • Nejvyspělejší hliníkové kliky, které SRAM kdy vytvořil.
 • Celohliníkové.
 • Dokonalý poměr tuhosti a hmotnosti.
 • Jedinečný, inovativní design. Jedny z nejlehčích hliníkových klik na trhu.
 • Připravené na měření výkonu.
 • Dostupná verze s bash guardem.

 

Kliky XX Eagle E-MTB

S několika medailemi z mistrovství světa, vítězstvími v EWS a zlatými olympijskými medailemi na svém kontě, je rodokmen XX v oblasti elitního závodění již dobře etablován. Kliky XX Eagle E-MTB vycházejí z tohoto vítězného dědictví a jsou optimalizovány pro použití na elektrokolech. Kliky jsou vyrobené z karbonového vlákna s penovým jádrem, které poskytuje neuvěřitelnou pevnost a maximální tuhost v extrémním prostředí, kde dochází k vysokému kroutícímu momentu u elektrokol. Spárované s novým převodníkem s přímou montáží XX Eagle Transmission (T-Type), výkon a estetický design se propojí, aby poskytly nejprestižnější a výkonem řízené kliky.

 • Karbonové vlákno s pěnovým jádrem.
 • Lehké s maximální tuhostí.
 • Úchvatný, dosud neviděný vzhled.
 • Kompatibilní s „Gap Cap“ pro optimální vizuální integraci s BOSCH a BROSE E-MTB klikami.
 • ISIS rozhraní.

 

Kliky X0 Eagle E-MTB

Kliky X0 Eagle E-MTB zaujmou výrazným vizuálním odklonem od konvencí bez jakýchkoliv kompromisů ve směru k odolnosti, kterou od X0 očekáváte a jsou optimalizované pro použití s E-MTB. Nápadný design zcela hliníkových klik využívá perfektně vyvážený poměr tuhosti a hmotnosti. Kliky X0 Eagle E-MTB a převodník X0 Eagle Transmission (T-Type) s přímým uchycením poskytují prvotřídní výkon při řazení, spolehlivou tuhost a volitelné kryty na ochranu převodníku v nejnáročnějším terénu.

 • Zcela hliníkové kliky.
 • Optimalizovaný poměr tuhosti a hmotnosti.
 • Kompatibilní s "Gap Cap" pro optimální vizuální integraci s BOSCH a BROSE E-MTB klikami.
 • ISIS rozhraní.
 • Výrazná součást každého prémiového sestavení.

 

Powermetry

Kliky s powermetrem v spideru XX SL Eagle AXS Transmission

Kliky s powermetrem XX SL Eagle AXS Transmission se pyšní novými klikami SRAM XX SL a integrovaným měřičem výkonu, který zaznamenává a poskytuje přesné údaje o vašem výkonu hlavní jednotce. Díky novému designu s použitím spideru nabízí tento měřič výkonu nejpřesnější a nejspolehlivější měření vůbec. Nový design spideru využívá vlastní systém uchycení převodníku, který umožnil snížit váhu bez kompromisu v spolehlivosti. Dvoustranný měřicí systém vypočítává celkové wattové hodnoty, je decentní, lehký a má nepřekonatelnou životnost baterie. Je také kompatibilní se systémem RockShox Flight Attendant, což umožňuje plné propojení mezi všemi komponentami AXS. Nekompromisní a vysoce-výkonný zdroj dat, který vám dává náskok před konkurencí.

 • Nový design s vlastními převodníky, dostupné v rozsahu 32-38T.
 • Kompatibilní s RockShox Flight Attendant.
 • Jedinečný, průlomový design integrovaný s nejlehčími klikami SRAM vůbec.
 • Přesnost +/-1,5%.
 • Baterie CR2032 může být vyměněná uživatelem. Životnost 200 hodin.
 • Přenos dat pomocí bezdrátové technologie Bluetooth low energy.
 • MagicZero - automatická kontrola a kalibrace vašeho měřiču výkonu během jízdy.
 • AxCad - není nutný magnet na kadenci.
 • 10K teplotní kompenzace.
 • Vodotěsný (IPX7 vodotěsný do 1 metru po dobu 30 minut).

 

Kliky s powermetrem v ose XX Eagle AXS Transmission

Kliky s powermetrem XX Eagle AXS Transmission využívají na světové scéně osvědčené kliky XX s integrovaným měřičem výkonu, který zaznamenává a poskytuje přesné údaje o vašem výkonu hlavní jednotce. Toto dosahujeme pomocí toho, co nazýváme "DUB-PWR" - jedinečného designu, který elegantně umožňuje umístit spolehlivé a přesné měření výkonu Quarq přímo uvnitř středové osy klik DUB. Měření výkonu na levé straně slouží k výpočtu celkových wattů. Je to nenápadné, lehké, kompatibilní s jakoukoli kombinací převodníků a má nejlepší výdrž baterie. Je také kompatibilní se systémem RockShox Flight Attendant, což umožňuje plné propojení mezi všemi komponentami AXS Nekompromisní a vysoce-výkonný zdroj dat, který vám dává náskok před konkurencí.

 • Inovativní design DUB-PWR umožňuje lehkou a subtilní integraci napájení Quarq.
 • Kompatibilní s Flight Attendant.
 • Jedinečný, průlomový design integrovaný s karbonovými klikami, které získaly mnoho medailí.
 • Přesnost +/- 3%.
 • Dlouhá výdrž baterie (400+ hodin).
 • Uživatelsky vyměnitelná lithiová baterie AAA.
 • Vodotěsný (IPX7 vodotěsný do 1 metru po dobu 30 minut).
 • 32-36z převodníky.
 • Lze provozovat s ochrannými kryty převodníku.

 

Kliky s powermetrem v ose X0 Eagle AXS Transmission

Kliky X0 Eagle AXS Transmission Power Meter poskytují jezdcům přesné, živé přenosy dat o výkonu umístěné v naší nejpokročilejší hliníkové klice. Technologie měřiče výkonu je integrována prostřednictvím toho, co nazýváme „DUB-PWR“ – jedinečného designu, který elegantně ukrývá spolehlivé a přesné měření výkonu Quarq uvnitř samotného osy DUB kliky. Měří výkon na levé straně pro výpočet celkových wattů, je subtilní, lehký, kompatibilní s jakýmkoli nastavením převodníku a může se pochlubit nepřekonatelnou výdrží baterie. Je také kompatibilní se systémem Flight Attendant, což umožňuje úplnou konektivitu mezi všemi komponenty podporujícími AXS. Bezkompromisní a bezproblémové poskytování dat s ohledem na robustnost.

 • Inovativní design DUB-PWR umožňuje lehkou a subtilní integraci napájení Quarq.
 • Kompatibilní s Flight Attendant.
 • Jedinečný, průlomový design integrovaný s nejlehčí hliníkovou klikou na trhu.
 • Přesnost +/- 3%.
 • Dlouhá výdrž baterie (400+ hodin).
 • Uživatelsky vyměnitelná lithiová baterie AAA.
 • Vodotěsný (IPX7 vodotěsný do 1 metru po dobu 30 minut). 30-34t převodníky.
 • Lze provozovat s ochrannými kryty převodníku.

 

Kazety

Kazeta XX SL Eagle Transmission XG-1299

Kazeta XX SL Eagle Transmission (T-Type) je hlavním důvodem, proč Eagle Transmission nabízí vůbec nejlepší vnitřní a vnější řazení při zatížení. Díky její plné konstrukci X-SYNC platí, že čím silněji šlapete, tím lépe se řadí. Toto je nejlehčí kazeta Eagle v historii a také naše nejpřesnější a s dlouhou životností. Její nová generace se vyznačuje plně obráběnou architekturou X-Dome z tvrzené oceli pro převody 1-9 a ultralehkým celohliníkovým Spider Cog pro převody 10-12. Kazeta XX Eagle Transmission a přehazovačka jsou navrženy jako integrované a vzájemně závislé komponenty pohonu, což zajišťuje dokonalé vyrovnání na každém kole. Ze svého masivního 520% rozsahu převodů se ozubené kolečko s 52 zuby snižuje s vylepšeným řazením s ozubenými koly 44 a 38 zubů v dolní části (ve srovnání s hnacím ústrojím Eagle 10-52 zubů). Díky jasně označenému nastavovacímu kolečku je instalace jednoduchá a bezpečná.

 • Nevhodné pro E-MTB.
 • Design nové generace je naše vůbec nejlehčí kazeta 10-52T díky ultra lehkému celohliníkovému Spider Cog
 • Plně X-SYNC pro dosud nejlepší výkon při řazení v plném zatížení.
 • Optimalizované převodové stupně ve spodní části rozsahu.
 • 55mm kompatibilita s řetězem pro mírnější úhel řetězu, delší životnost a větší přesnost.
 • Setup Cog pro bezpečné nastavení.
 • Využívá dobře přijímané a široce dostupné tělo ořechu XD.

 

Kazeta XX Eagle Transmission XG-1297

Kazeta XX Eagle Transmission (T-Type) je hlavním důvodem, proč Eagle Transmission nabízí vůbec nejlepší vnitřní a vnější řazení při zatížení. Díky jeho plné konstrukci X-Sync platí, že čím silněji šlapete, tím lépe se řadí. Doslova. Kazeta XX Eagle Transmission Cassette a přehazovačka jsou navrženy jako integrované a vzájemně závislé komponenty pohonu, což zajišťuje dokonalé vyrovnání na každém kole. Ze svého masivního 520% rozsahu převodů se pastorek s 52 zuby snižuje s vylepšeným řazením s pastorky s 44 a 38 zubů v dolní části (ve srovnání s kazetou Eagle 10-52 zubů). Vydrží mnohem déle a poskytuje větší přesnost díky použití méně extrémních úhlů řetězu v celém rozsahu. Díky jasně označenému nastavovacímu kolečku je instalace jednoduchá a bezpečná. Využívá tvrzenou nástrojovou ocel obrobenou X-Dome design pro cluster a lisované ocelové 38T a 44T pastorky jsou připevněny k lehčímu hliníkovému 12. převodovému stupni. (Spider Cog)

 • Plně X-SYNC pro dosud nejlepší výkon při řazení při zatížení.
 • Optimalizované převodové stupně ve spodní části.
 • 55mm kompatibilita s řetězem pro mírnější úhel řetězu, delší životnost a větší přesnost.
 • Setup Cog pro bezpečné nastavení.
 • Využívá dobře přijímané a široce dostupné tělo ořechu XD.
 • Obsahuje X-DOME s lehčím hliníkovým 12. převodem.

 

Kazeta X0 Eagle Transmission XG-1295

Kazeta X0 Eagle Transmission (T-Type) je hlavním důvodem, proč Eagle Transmission nabízí vůbec nejlepší vnitřní a vnější řazení při zatížení. Kazeta X0 Eagle Transmission Cassette a přehazovačka jsou navrženy jako integrované a vzájemně závislé komponenty pohonu, což zajišťuje dokonalé vyrovnání na každém kole. Kromě jedinečné a ohromující povrchové úpravy Dark Polar a bezproudového niklování pro neuvěřitelnou odolnost vůči korozi a opotřebení, její plný design X-Sync doslova znamená, že čím silněji šlapete, tím lépe řadí. Její síla je dále prokázána jejím plným schválením pro použití E-MTB. Byla vyrobena pro 55mm řetězovou linku pro ještě větší odolnost a přesnost díky mírnějším úhlům řetězu v celém rozsahu, od lehkých po těžké. Ze svého masivního 520% rozsahu převodů se pastorek s 52 zuby snižuje s vylepšeným řazením s pastorky s 44 a 38 zuby v dolní části (ve srovnání s kazetou Eagle 10-52 zubů). Co jiného? Má jasně označený Setup Cog, díky čemuž je instalace jednoduchá a bezpečná.

 • Plně X-SYNC pro dosud nejlepší výkon při řazení v zatížení nahoru i dolu.
 • Optimalizované převodové stupně na spodním konci.
 • 55mm kompatibilita s řetězem pro mírnější úhel řetězu, delší opotřebení a větší přesnost.
 • Setup Cog pro bezpečné nastavení.
 • Obsahuje X-DOME s lehčím hliníkovým 12. převodem.
 • Plně schváleno pro E-MTB.

 

Řetězy

Řetěz XX SL Eagle Transmission Flattop

 

Řetěz XX SL Eagle Transmission Flattop je speciálně navržený pro optimalizaci kazety Eagle a má jedinečné ploché články. Nejen, že tento tvar maximalizuje výkon řazení a robustnost, ale také modernizuje vzhled vašeho super kola, zejména s jeho vnějšími výřezy plátů a dutými piny, které posouvají poměr pevnosti a hmotnosti na bezprecedentní úroveň.

 • Nevhodné pro E-MTB.
 • Ploché články speciálně navržené pro Eagle Transmission.
 • Špičkový výkon při řazení a pravidla-měnící estetika.
 • Superlehké vnější pláty s výřezem.

 

Řetěz XX Eagle Transmission Flattop

První věc, kterou byste měli vědět o řetězu XX Eagle Transmission, je to, že je to nejsilnější řetěz, co jsme kdy vyrobili. Tento zcela nový design T-Type, speciálně navržený pro optimalizaci pohonu Eagle Transmission, má jedinečnou plochou horní část. Nejen, že tento tvar maximalizuje výkon řazení, ale také modernizuje vzhled vašeho super stroje. Řetěz má design s dutým pinem a je opatřen chromem s dlouhou životností a vysokou odolností.

 • Nejsilnější řetěz SRAM všech dob.
 • Speciálně navrženo pro Eagle Transmission. Plochý profil, hladce prohnutý spodní profil.
 • Špičkový výkon při řazení, pravidla-měnící estetika.
 • Delší životnost, povrchová úprava Hard Chrome a duté piny.

 

Řetěz X0 Eagle Transmission Flattop

Vzhledem k tomu, že Eagle Transmission je první svého druhu, plně integrovaný a vzájemně závislý systém, řetěz X0 Eagle Transmission (T-Type) Flattop je mnohem víc než jen řetěz. Jeho unikátní plochý design z něj dělá nejsilnější řetěz, jaký jsme kdy vyrobili. Se stejnou důležitostí vylepšuje vzhled každého super stroje. Na těchto detailech záleží. Má povrchovou úpravu Dark Polar specifickou pro X0, byla pokovena bezproudovým niklem a je dodávána s PVD vrstvou pro neuvěřitelnou odolnost vůči korozi a opotřebení. Plně schváleno pro použití E-MTB s pevnými piny.

 • Nejsilnější řetěz SRAM všech dob.
 • Speciálně navrženo pro Eagle Transmission.
 • Plochý profil, neuvěřitelný výkon při řazení, estetika měnící hru.
 • Bezproudové niklování pro optimální odolnost proti korozi a opotřebení s PVD vrstvou.

 

Spojka Eagle Transmission PowerLock

Spojka Eagle Transmission PowerLock, navržená pro použití s řetězy T-Type. Poskytuje stejně robustní spolehlivost jako její předchůdci.

 • Pro použití s řetězy T-Type.
 • K instalaci nejsou potřeba žádné nástroje.

 

Kompletní sady

Sada XX SL Eagle Transmission AXS

Vrchol výkonu v cross-country cyklistice najdete v nové sadě XX SL Eagle AXS Transmission. Sada XX SL, navržená tak, aby sloužila potřebám nejnáročnějších jezdců v nejlehčí hmotnostní konfiguraci, je evolucí našeho mistra světa, vítěze Světového poháru XX Eagle AXS. Nová přehazovačka XX SL T-Type Eagle Transmission je robustnější díky našemu rozhraní bez patky a obsahuje známé technologie, jako je naše spojka proti přetížení a proces párování AXS. Nová kazeta XX SL Transmission je hlavním důvodem, proč Eagle Transmission nabízí vůbec nejlepší vnitřní a vnější řazení při zatížení. Díky jeho plné konstrukci X-SYNC platí, že čím silněji šlapete, tím lépe se řadí. Kromě technologie X-Sync a přepracovaného řazení je to také naše nejlehčí kazeta Eagle všech dob. Stále nejlehčí kliky s certifikací ISO na trhu, XX SL Transmission Cranks jsou maximalizovány pro získání titulové tuhosti a jsou vybaveny pozoruhodným novým převodníkem XX SL Eagle Transmission (T-Type) s přímou montáží. Řetěz XX SL Eagle Transmission Flattop Chain, speciálně navržený pro optimalizaci pohonu Eagle, má jedinečné ploché články. Nejen, že tento tvar maximalizuje výkon řazení a robustnost, ale také modernizuje vzhled vašeho super kola. Díky dvoutlačítkovému designu „klikni a vystřel“ přeměňuje AXS Pod ULT zásadní akt vstupů jezdce do mnohem osobnějšího zážitku pro všechny vaše ovládací prvky AXS.

 • K dispozici s klikami 165/170/175 mm, měřičem výkonu v spideru a převodníkem 34t.
 • Přehazovačka XX SL T-Type Eagle Transmission.
 • 10-52t XX SL Eagle Transmission kazeta.
 • XX SL Flattop řetěz.
 • Ovladač Pod Ultimate.
 • Měřič výkonu v spideru v balení.
 • Baterie/nabíječka AXS.

 

Sada XX Eagle Transmission AXS

V dokonalé rovnováze mezi odolností a úsporou hmotnosti nabízí sada XX AXS Transmission dostatečnou odolnost pro zvládnutí náročných enduro dní a přitom si stále drží hmotnost dolů, aby se to povedlo až do konce. Zcela nové pohony Eagle Transmission přistupují k řazení na kole jako k celku s celkově synchronizovaným systémem a poskytují vám tak nadstandardní jízdní zážitek. Řazení v tahu umožňuje XX kazeta díky kombinaci technologie X-SYNC a mapování kazety, což zabezpečuje bezproblémové řazení i během nejvyšších výkonů. Kliky XX DUB jsou založené na prověřeném designu SRAM z minulých let, jsou vybavené novými převodníky T-Type a jsou kompatibilní s novými měřiči výkonu Quarq. Pro náročnější terény jsou převodníky XX kompatibilní s vlastními odnímatelnými bashguardy. Řetěz XX Eagle Transmission Flattop je speciálně navržen tak, aby optimalizoval funkci řazení Eagle Transmission. Jeho jedinečný plochý tvar nejen maximalizuje výkonnost řazení a odolnost, ale také osvěžuje vzhled vašeho super kola. Ovládání AXS komponentů se pomocí "click and fire" designu, tedy pomocí dvou tlačítek, stává pro vás mnohem osobnější zkušeností díky ovladači Pod Ultimate.

 • Dostupné s klikami 165/170/175 mm a převodníkem 32z.
 • Kompatibilní s bashguardem.
 • Přehazovačka XX Eagle Transmission.
 • Kazeta XX Eagle Transmission 10-52T.
 • Řetěz XX Transmission Flattop.
 • Ovladač Pod Ultimate.
 • Dostupná varianta s měřičem výkonu.
 • Baterie a nabíječka AXS.

 

Sada X0 Eagle Transmission AXS

Na výzvu vytvořit odolný a spolehlivý převodový systém pro vaše enduro potřeby odpovídá SRAM nejodolnějším vysoce-výkonným pohonem X0 AXS Transmission. Úplně nové pohony Transmission přistupují k řazení na kole komplexně jako k celku, s celkově synchronizovaným systémem, který poskytuje nadstandardní jízdní zážitek. s celkově synchronizovaným systémem a poskytují vám tak nadstandardní jízdní zážitek. Řazení v tahu umožňuje X0 kazeta díky kombinaci technologie X-SYNC a mapování kazety, což zabezpečuje bezproblémové přeřazení i během nejvyšších výkonů. Kliky X0 Transmission DUB jsou nejvyspělejšími hliníkovými klikami, jaké kdy společnost SRAM vyrobila. Jsou naprosto jedinečné a působivé. Poskytují jezdcům opravdový výkon, za kterým značka X0 stojí, a to díky inovativnímu celohliníkovému designu s dokonale vyváženým poměrem tuhosti a hmotnosti. Jsou také jedními  z nejlehčích hliníkových klik na trhu. Pro náročnější terény jsou převodníky X0 kompatibilní s vlastními odnímatelnými bashguardy. Řetěz X0 Eagle Transmission Flattop má specifickou tmavou Dark Polar povrchovou úpravu řady X0 a je opatřen vrstvou PVD pro neuvěřitelnou odolnost proti korozi a opotřebení. Řetěž s pevnými piny je plně schválen pro použití na elektrokolech. Ovládání AXS komponentů se pomocí designu "click and fire" s dvěma tlačítky stává pro vás mnohem osobnější zkušeností díky ovladači Pod Ultimate.

 • Dostupné s klikami 165/170/175 mm a převodníkem 32z.
 • Kompatibilní s bashguardem.
 • Přehazovačka X0 Eagle Transmission.
 • Kazeta X0 Eagle Transmission 10-52T.
 • Řetěz X0 Transmission Flattop.
 • Ovladač Pod Ultimate.
 • Baterie a nabíječka AXS.

 

Sada XX Eagle E-MTB Transmission AXS

V dokonalé rovnováze mezi odolností a úsporou hmotnosti nabízí sada XX AXS E-MTB Transmission dostatečnou odolnost pro zvládnutí náročných enduro dní a přitom si stále drží hmotnost dolů, aby se to povedlo až do konce. Zcela nové pohony Eagle Transmission přistupují k řazení na kole jako k celku s celkově synchronizovaným systémem a poskytují vám tak nadstandardní jízdní zážitek. Řazení v tahu umožňuje XX kazeta díky kombinaci technologie X-SYNC a mapování kazety, což zabezpečuje bezproblémové řazení i během nejvyšších výkonů. Kliky XX ISIS jsou dostupné pro Bosch a Brose systémy a jsou založené na prověřeném designu SRAM z minulých let. Vybavené jsou novými převodníky T-Type a dodávají se s nacvakávacím chráničem. Řetěz XX Eagle Transmission Flattop je speciálně navržen tak, aby optimalizoval funkci řazení Eagle Transmission. Jeho jedinečný plochý tvar nejen maximalizuje výkonnost řazení a odolnost, ale také osvěžuje vzhled vašeho super kola. Ovládání AXS komponentů se pomocí "click and fire" designu, tedy pomocí dvou tlačítek, stává pro vás mnohem osobnější zkušeností díky ovladači Pod Ultimate.

 • Varianty Bosch a Brose.
 • V balení nacvakávací chránič.
 • Přehazovačka XX Eagle Transmission.
 • Kazeta XX Eagle Transmission 10-52z.
 • Řetěz XX Transmission Flattop.
 • Ovladač Pod Ultimate.
 • Baterie a nabíječka AXS.

 

Sada X0 Eagle E-MTB Transmission AXS

Na výzvu vytvořit odolný a spolehlivý převodový systém pro vaše enduro potřeby odpovídá SRAM nejodolnějším vysoce-výkonným pohonem X0 AXS E-MTB Transmission. Úplně nové pohony Transmission přistupují k řazení na kole komplexně jako k celku, s celkově synchronizovaným systémem, který poskytuje nadstandardní jízdní zážitek. s celkově synchronizovaným systémem a poskytují vám tak nadstandardní jízdní zážitek. Řazení v tahu umožňuje X0 kazeta díky kombinaci technologie X-SYNC a mapování kazety, což zabezpečuje bezproblémové přeřazení i během nejvyšších výkonů. Kliky X0 Transmission ISIS jsou kompatibilní s motory Bosch a Brose. Řetěz X0 Eagle Transmission Flattop má specifickou tmavou Dark Polar povrchovou úpravu řady X0 a je opatřen vrstvou PVD pro neuvěřitelnou odolnost proti korozi a opotřebení. Řetěž s pevnými piny je plně schválen pro použití na elektrokolech. Ovládání AXS komponentů se pomocí designu "click and fire" s dvěma tlačítky stává pro vás mnohem osobnější zkušeností díky ovladači Pod Ultimate.

 • Varianty Bosch a Brose.
 • V balení nacvakávací chránič.
 • Přehazovačka X0 Eagle Transmission.
 • Kazeta X0 Eagle Transmission 10-52T.
 • Řetěz X0 Transmission Flattop.
 • Ovladač Pod Ultimate.
 • Baterie a nabíječka AXS.

 

Převodníky

Převodník Eagle Transmission Direct Mount (přímá montáž)

Robustní odolnost je u převodníku Eagle T-Type s přímou montáží přirozená. Díky výraznému designu se dvěma paprsky nebude vaše řazení nikdy ohroženo. K dispozici ve třech různých počtech zubů, je zde dostatek prostoru pro vylepšení a přizpůsobení pocitu z vašeho kola.

 • Přímá montáž na 8 šroubů.
 • Offset +3 mm.
 • Kompatibilní s řetězy T-Type.

 

Převodník Eagle Transmission na závit

Tyto náhradní převodníky, navržené pro použití s novým měřičem výkonu SRAM XX SL, jsou určeny pro použití s patentovaným designem spideru SRAM. Tento systém uchycení převodníku nám umožňuje snížit hmotnost bez kompromisů ve spolehlivosti. K dispozici ve čtyřech různých počtech zubů, je zde dostatek prostoru pro vylepšení a přizpůsobení pocitu z vašeho kola.

 • Provedení závitové montáže.
 • Rozsah 32-38T.
 • Offset 0 a +3mm.
 • Kompatibilní s řetězy T-Type.
 • K instalaci je nutný nástroj pro demontáž závitového převodníku SRAM.

 

Převodník Eagle Transmission E-MTB 104 BCD

Tento převodník, navržený pro použití s rozhraním 104 BCD, využívá design SRAM T-Type a je zpětně kompatibilní s technologií EAGLE (X-SYNC 2). Inženýři SRAM optimalizovali tento převodník, aby čelil situacím s vysokým točivým momentem a opotřebením, kterým čelí jezdci na elektrokolech. Agresivní design zubů poskytuje lepší držení řetězu pro hladší a efektivnější pocit z pedálu se zaměřením na dlouhou životnost.

 • 104 BCD kompatibilní.
 • Ocel (34T,36T,38T).
 • Zpětně kompatibilní s ekosystémem Eagle.
 • AeroGuard kompatibilní s ocelovými kroužky, které splňují normu EN 15194:2017.

 

Převodník Eagle Transmission E-MTB Direct Mount (přímá montáž) pro BOSCH


Navržený pro pro motorové systémy Bosch. Inženýři SRAM optimalizovali tento převodník tak, aby čelil situacím s vysokým točivým momentem a opotřebením, kterým čelí jezdci na elektrokolech. Agresivní design zubů T-Type poskytuje lepší držení řetězu pro hladší a efektivnější pocit z pedálu se zaměřením na dlouhou životnost.

 • Ocel (36T,38T).
 • Kompatibilní s AeroGuard, který splňuje normu EN 15194:2017.
 • Zpětně kompatibilní s ekosystémem Eagle.

 

Převodník XX Eagle Transmission E-MTB Direct Mount (přímá montáž) pro BOSCH

Tento převodník, navržený speciálně pro použití s motorovými systémy Bosch, je nejlehčím a nejpokročilejším převodíkem specifickým pro e-biky, jaký byl kdy navržen. Převodník je kompatibilní se SRAM Aero-Guard a poskytuje zvýšenou odolnost a ochranu v nerovném terénu.

 • Dokonalá kombinace lehkého ALU a odolné oceli.
 • Kompatibilní s motorovými systémy Bosch.
 • Kompatibilní s AeroGuard, který splňuje normu EN 15194:2017.

 

Převodník XX Eagle Transmission E-MTB Direct Mount (přímá montáž) pro BROSE

Tento převodník, navržený speciálně pro použití s motorovými systémy Brose, je nejlehčím a nejpokročilejším převodníkem specifickým pro e-biky, jaký byl kdy navržen. Díky výkonu a estetickému designu získáte ten nejlepší E-MTB převodník, který SRAM vyrábí. Převodník je také kompatibilní se SRAM Aero-Guardem.

 • Konstrukce z oceli a hliníku.
 • Kompatibilní s motorovými systémy Brose.
 • Kompatibilní s AeroGuard, který splňuje normu EN 15194:2017.

 

Převodník XX Eagle Transmission E-MTB Direct Mount (přímá montáž) pro STEPS

Tento převodník, navržený speciálně pro použití s motorovými systémy Steps, je nejlehčím a nejpokročilejším převodníkem specifickým pro e-biky, jaký byl kdy navržen. Díky výkonu a estetickému designu získáte ten nejlepší E-MTB převodník, který SRAM vyrábí. Převodník je také kompatibilní se SRAM Aero-Guardem.

 • Konstrukce z oceli a hliníku.
 • Kompatibilní s motorovými systémy Steps.
 • Kompatibilní s AeroGuard, který splňuje normu EN 15194:2017.

 

Nářadí pro demontáž převodníků ze závitem

Nářadí určeno pro správnou demontáž převodníků uchycených závitem na powermeter spidery XX SL a XX.

 • V balení záložní pin.
 • Nutné pro demontáž závitových převodníků z měřičů výkonu Transmission.

 

PŘEJÍT NA XX SL EAGLE TRANSMISSION AXS >>>

PŘEJÍT NA XX  EAGLE TRANSMISSION AXS >>>

PŘEJÍT NA X0 EAGLE TRANSMISSION AXS >>>

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies