SRAM Guide T

SÚVERENNÍSPOLEHLIVÉ

Hydraulické kotoučové MTB brzdy Guide T přinášejí konzistentní výkon, který určitě očekáváte od lehkých čtyřpístkových třmenů SRAM. Přidejte k tomu kombinovanou objímku MatchMaker™, díky které je na řidítkách pořádek a čisto, plus snadno obsluhovatelné odvzdušnění přes rozhraní Bleeding Edge™, které perfektně těsní a máte tak účinné, cenově dostupné brzdy, které udrží vaši jízdu pod kontrolou.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Lehké 4-pístkové (dvojitý průměr) třmeny

Kompatibilní s objímkou MatchMaker™

Dostupné také se spojkou Connectamajig™

Využívají třmeny S4 s odvzdušněním Bleeding Edge™ a technologii Heat Shield, které vítězí na Mistrovství světa

Oboustranní použití páky

 

SPECIFIKACE

URČENÍ MTB

TYP BRZDY Hydraulická

MATERIÁL PÁČKY Lisovaný hliník

BARVA Matná černá

OBJÍMKA Dělená objímka

ORIENTACE Přední, Zadní

DESTIČKY Organické s ocelovým podkladem

PÍSTKY 4

MATERIÁL PÍSTKU Fenolický plast

DOPORUČENÝ KOTOUČ CenterLine celoocelový

HMOTNOST 280g (Direct Mount, 800mm hadice)

POUŽITÍ XC | TR | EN | GR

DOP. MOC 3 229 Kč / přední, 3 229 Kč  / zadní

 

TECHNOLOGIE

BLEEDING EDGE

Nový odvzdušňovací otvor a vedení dráhy brzdové kapaliny umožňují snadnější vytlačení kapaliny přes třmen. Odvzdušnění je tak celkově rychlejší a snadnější. Speciální odvzdušňovací adaptér se zastrčí do odvzdušňovacího otvoru třmene a utěsní spojení, aby se do kapaliny nedostal vzduch a nedocházelo k úniku kapaliny.

TIMING PORT CLOSURE

Timing port hydraulické brzdy je spojení mezi nádobkou a hlavní komorou. Když je páčka zmáčknutá, kalíškovité těsnění projde touto částí a uzavře toto spojení, které určuje tlak systému. Nový systém uzávěrky od SRAM – Timing port closure – je vybavený odolným těsněním a extrémně hladkým povrchem hlavní komory, které přenáší spolehlivý a konzistentní brzdný účinek.

MATCHMAKER COMPATIBLE

Šetřete hmotnost a mějte na řidítkách pořádek s objímkou MatchMaker™. Tento systém umožňuje uchycení brzdové páky SRAM spolu s většinou řazení SRAM a ovládáním vidlice RockShox OneLoc – všechno na jedné, uhledné a lehké objímce.

DIRECTLINK

Design páčky DirectLinkod SRAM poskytuje pevný a přesný pocit z ovládání při zmáčknutí páčky a dává vám tak maximální přesnost a kontrolu.

EXPANDABLE BLADDER

Nový design brzdové páčky od SRAM zahrnuje změnu tvar měchu, který pomáhá regulovat a redukovat vzduchové bubliny. Měch je specificky tvarovaný tak, aby přesouval vzduch pryč z páčky a tlačil kapalinu přesně tam, kde je potřebná. Výsledkem je vylepšené odlehčení protitlaku, které poskytuje spolehlivý a konzistentní brzdový účinek.

HEAT SHIELD

Tepelný štít z nerezové oceli přerušuje tepelný kontakt mezi destičkou a třmenem, a tím snižuje teplotu kapaliny v třmenu přibližně o 20°C i v těch nejextrémnějších podmínkách testování.

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies