SRAM NX EAGLE - Start with Eagle

Technologie Eagle™ je revolucí v MTB, protože cyklistům nabízí jednopřevodníkový pohon 1x, který je navržený přesně dle potřeby – nízká hmotnost, odolnost, intuitivní ovládání a rozsah převodů pro jízdu ve všech terénech. Pohon NX Eagle™ je nejnovějším přírůstkem do ekosystému Eagle™ 1x. Sdílí technologie s vyššími modelovými řadami XX1, X01 a GX, které umožňují jeho 100% kompatibilitu v rámci ekosystému Eagle™. NX Eagle™ je tady, aby umožnil snadnější přístup k výhodám systému Eagle™ pro mnohem více cyklistů než kdykoli předtím.

DESIGNED AS ONE

Pohony SRAM Eagle™ jsou navržené, vyvíjené a vyráběné jako komplexní a jednotný systém pohonu. Všechny komponenty Eagle™ jsou navržené jako jeden celek, který garantuje rozsah převodů Eagle™, životnost a výkonnost. Jenom originální komponenty Eagle™ splňují SRAMem stanovené direktiva pro konstrukci a testovací protokoly. Žádný jiný výrobce nemůže prohlásit, že jeho produkt splňuje stanovené konstrukční směrnice SRAM.

Všechno co potřebujete. Nic navíc. Vyvíjené v Německu.

Toto je Eagle™.

Kliky NX Eagle™

Kliky SRAM NX přinášejí styl a výkonnost Eagle™ i do nejnovějšího přírůstku v ekosystému  Eagle™. Kliky jsou navržené pro kompatibilitu s převodníky SRAM X-SYNC™2 a proto umožňují plnou kontrolu nad řetězem – profil každého zubu je precizně formovaný tak, aby pracoval v tichosti, efektivně a bezpečně s vnitřními a vnějšími články řetězu Eagle™. Technologie DUB™ zase umožňuje použití s nově přepracovanými středovými složeními a použití nové středové osy, které spolu tvoří snadnější řešení spojení středového složení a klik, lepší utěsnění proti pronikání nečistot z venku a kompatibilitu s minulými i budoucími designy rámů kol. Teď už každý může pocítit výhody nového rozměru výkonnosti a odolnosti.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Kliky vyrobené z hliníku řady 6000.

Technologie DUB™ umožňuje použití s nově přepracovanými středovými složeními a použití nové středové osy, které spolu tvoří snadnější řešení spojení středového složení a klik, lepší utěsnění proti pronikání nečistot z venku a kompatibilitu s minulými i budoucími designy rámů kol.

Dop. MOC: 2.958,- Kč - 3.443,- Kč | 116 € - 135 €

Přehazovačka NX Eagle™

Nová přehazovačka NX Eagle™ je konstruovaná v specifickém a osvědčeném SRAM 1x designu označovaném X-HORIZON™. Větší, 14-ti zubová X-SYNC™ spodní kladka snadno obslouží kapacitu kazety s rozsahem 11-50 a 10-50 a také se podílí na celkově hladkém chodu pohonu NX Eagle™. Spojka Type-3 ROLLER BEARING CLUTCH™ umožňuje tichý a konzistentní chod zároveň s dobrou životností.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Zcela nová přehazovačka vybavená osvědčeným designem X-HORIZON™ a technologií Type-3 ROLLER BEARING CLUTCH™.

Uchycení do rámu je stejné jako pro všechny modely v rámci ekosystému Eagle™ a pozice uzamčení ramínka CAGE LOCK™ přidává na robustnosti přehazovačky.

Technologie kladek Eagle™ poskytuje lepší účinnost, přesnější řazení a tišší chod.

Dop. MOC: 3.035,- Kč | 119 €

Řadící páčka NX Eagle™

Nová řadící páčka NX Eagle™ se stará o přenos vašeho požadavku na změnu převodu v celém rozsahu kazety Eagle™. Masivní rozsah znamená, že nikdy nemusíte mít starosti, jestli najdete ten správny převod pro jakýkoliv terén. NX Eagle™ se vyznačuje snadným a intuitivním řazením pro každého cyklistu za všech podmínek.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Technologie Eagle™ přináší hladké a přesnější řazení s výjimečnou spolehlivostí.

Řadící páčka je také dostupná jako specifická pro E-MTB (elektrokola), kdy je její schopnost odřazení na lehčí převod limitovaná jenom na jeden krok najednou.

Páčka je kompatibilní s objímkou Matchmaker™ X.

Dop. MOC: 969,- Kč | 38 €

 

Kazeta SRAM PG-1230 NX Eagle™

Jezděte kdekoliv díky velkému rozsahu 11 až 50 zubů kazety PG-1230 NX Eagle™. Kazeta NX umožňuje cyklistům využít každý jeden kousek z velkého rozsahu kazety Eagle™ pro šlapání do kopce a navíc je kompatibilní s konvenčním drážkovaným ořechem (pro 8,9 a 10-ti rychlostní kazety). Kazeta PG-1230 je jediná z rodiny Eagle™, která je navržená, aby vydržela stoupající nároky použití na E-MTB a perfektní řešení pro náročné a tvrdé užívání.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Kompatibilní s klasickým ořechem SRAM/SHIMANO pro 8, 9 a 10-ti rychlostní kazety.

Kazeta PG-1230 je integrální části ekosystému pohonu SRAM Eagle™.

Velký rozsah 11-50 zubů – perfektně se hodí pro jakoukoliv jízdu s optimalizovaným odstupňováním mezi jednotlivými pastorky.

Dop. MOC: 2.805,- Kč | 110 €

Řetěz NX Eagle™

Základem každého pohonu Eagle™ je jeho řetěz – a řetěz NX Eagle™ je navržený a vyrobený na základě originální architektury SRAM Eagle™, takže je plně kompatibilní s každým komponentem v rámci ekosystému Eagle™. Konstrukce řetězu NX Eagle™ složená z plných pinů, spojky Eagle™ PowerLock®, takže řazení je hladké a efektivní a vy se na něj můžete zcela spolehnout.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Spojka Eagle™ PowerLock® s technologií FLOW LINK™ poskytuje lepší vedení řetězu a delší životnost.

Unikátní konstrukce a design také poskytují významně vyšší odolnost proti opotřebování na Eagle™ kazetách a převodnících.

Dop. MOC: 740,- Kč | 29 €

 

 

SPECIFIKACE

  KLIKY NX EAGLE™ PŘEHAZOVAČKA NX EAGLE™ ŘADÍCÍ PÁČKA NX EAGLE™ KAZETA PG-1230 NX EAGLE™ ŘETĚZ NX EAGLE™
HMOTNOSTI 705g (175mm, 32z převodník) 339g 112g 615g 278g (126 článků)
TECHNOLOGIE

X-SYNC™2, DUB™

X-HORIZON™, X-ACTUATION™, X-SYNC™2, ROLLER BEARING CLUTCH™, CAGE LOCK™

X-ACTUATION™, ZERO LOSS™, MatchMaker™ X Integrated

Power Glide

FLOW LINK™, POWERLOCK®, X-SYNC™2

POČET RYCHLOSTÍ

12

12

12

12

12

KOMPATIBILTA

Všechny řady systému Eagle™. Všechny hlavní standardy středových složení.

Všechny řady systému Eagle™.

Všechny řady systému Eagle™.

Všechny řady systému Eagle™.

Všechny řady systému Eagle™.

POUŽITÉ MATERIÁLY

Klika: kovaný hliník 6000 series

Převodník: Ocel

Hliník/Ocel

Hliník/Plast

8 lehkých ražených ocelových pastorků a 4 vysoce-pevnostní ocelové pastorky připevněné pomocí pinů na hliníkový unášeč

Ocel

HARDWARE

Direct mount

Nerez ocel

Sřoubky s nerez oceli, MatchMaker™ X

-

Eagle™ PowerLock®

VARIANTY

165mm, 170mm, 175mm

Černá

Černá

Černá

Šedá

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Dostupné také jako kompletní sada (kliky, kazeta, řetěz, zadní přehazovačka, řadící páčka) - Dop. MOC: 10.455,- Kč | 410 €

PROJÍT NA SEZNAM PRODEJCŮ SRAM V ČR A SR >>>

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies