Brunox Bike-Washer, 1000ml

Kód: 50105005 Výrobce: BRUNOX
EAN: 7610567960018 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Brunox Bike-Washer, 1000ml

BRUNOX® BIKE-WASHER je biologicky odbouratelný čisticí prostředek, který lze univerzálně použít pro všechna jízdní kola včetně elektrických. Díky svému gelovému složení dokáže přípravek přilnout také k vertikálním plochám a odstranit i extrémní znečištění jako olej, mastnotu, prach z cesty či hlínu, aniž zanechává rezidua. Špinavé řetězy, ozubení a kazety budou zase zářivě čisté. BRUNOX® BIKE-WASHER je díky svému šetrném gelovému složení kompatibilní se všemi materiály.

Pro kompletní čištění všech jízdních kol včetně elektrických

Vidlice a tlumiče, ráfkové brzdy, ráfky, převodovky, kazety, články řetězu, řetězy, ložiska, pedály, rámy, sedadla, řadící mechanismy, kotoučové brzdy, teleskopické sedlovky apod. Snadno vyčistíte dokonce také přívěsy a veškerá přípojná zařízení.

Podrobnosti:

+ Nezanechává rezidua a odstraní i tu největší špínu (jako olej, mastnota, hlína a prach)

Použití:

Důkladně nastříkejte přípravek BRUNOX® BIKE-WASHER na bicykl. Nechejte gel 5 až 10 minut, aby se vstřebal, a poté jej důkladně opláchněte vodou (nikoli s vysokým tlakem). V případě silného znečištění nejdříve bicykl opláchněte slabým proudem vody. Poté na něj nastříkejte přípravek BRUNOX® BIKE-WASHER a nechejte jej, aby se vstřebal. K čištění použijte houbičku nebo kartáček. Upozornění! Prostředek BRUNOX® BIKE-WASHER nepoužívejte na přímém slunci či na teplých površích.

Jakmile čištění dokončíte, promažte řetěz přípravkem BRUNOX® Top-Kett®.
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies