#Bikewatch s milKit Hassle’off – přichází zachránit vaši jízdu

Stále je nespočet cyklistů, kteří se ocitnou v nesnázích, když dojde k mechanickému problému a žádná pomoc není na dohled. milKit přichází na pomoc v terénu nebo na silnici s multinářadím Hassle'off, které je vybaveno více než 20 funkcemi a je lehčí než smartphone (135 gramů). Tento kompaktní záchranář pro cyklisty lze připevnit přímo na rám nebo jej jednoduše vložit do kapsy či batohu.

 

V srdci Hassle'off je Essential 8, lehké multifunkční nářadí s magnetickou technologií bit-in-bit obsahující všechny běžné velikosti klíčů (imbus 8,6,5,4,3,2,5,2 / Torx 25). Konstrukce z nerezové oceli a velký pákový efekt dělají z tohoto multifunkčního nářadí produkt dílenské kvality, který splňuje nejvyšší standardy.

 

Jedním z velkých problémů, který vás může potkat při jízdě na pláštích v bezdušovém provedení je, když dostanete defekt s dírou nebo proříznutím příliš velkými na to, aby je utěsnil pouze tmel. Žádný problém s integrovaným řešením opravného knotu a jehly na opravu Hassle’off. Tvar tohoto nářadí je přepracovaný, kdy se knot do jehly nasová z boku a její zkroucený tvar také zajišťuje ideální umístění knotu při jeho zatlačení do pláště. Navíc je odříznutí přebytečné části knotu hračkou díky integrovaným nůžkám ve stylu švýcarského armádního nože a uvnitř nůžek je také dostatek úložného prostoru pro náhradní knoty.

 

To, čím se Hassle'off skutečně odlišuje od jiných multinářadí, je modulární design s bočními a horními úchyty pro další vybavení, takže je možné sadu přizpůsobit potřebám každého cyklisty. Pásek na suchý zip lze použít k upevnění pumpy, bombičky CO2, hadičky nebo třeba banánu. milKit postupně rozvine komplexní ekosystém a uvede další řadu vybavení, která lze přímo připevnit na posuvná rozhraní.

 

Dalším výrazným prvkem je propojení nýtovače řetězu s montpákou pro úsporu místa a také magnetická kompatibilita s Essential 8. Všechny jednotlivé komponenty jsou multifunkční - nýtovač řetězu lze použít jako klíč na dráty kol a tělo ventilku, montpáka má integrovaný prostor pro přichycení dvou spojek řetězu.

Hassle’off je vyroben z robustního a vysoce odolného materiálu vyztuženého skelnými vlákny a také z nerezové oceli, aby byla zajištěna nejlepší možná kvalita.

 

 

PŘEJÍT NA milKit HASSLE'OFF >>>

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies