Nový plášť Pirelli Cinturato Gravel S

Z celé řady Cinturato Gravel nejvíce terénní vzorek.

  • Vysoké výstupky vzorku pro ty jezdce, kteří jezdí na silnicích, štěrkových stezkách a v náročném terénu
  • Robustní, vyztužená konstrukce pro zdolání těch nejtechničtějších trailů i v obtížných povětrnostních podmínkách

Pirelli doplňuje svou řadu plášťů pro jízdná kola určenou disciplíně gravel. Uvádí plášť Cinturato Gravel S (Soft Terrain – měkký povrch), model navržený pro nejměkčí a nejnáročnější terén.

Přidáním tohoto nového pláště Pirelli nabízí rozsáhlý výběr, který patří k nejúplnějším na trhu: v katalogu je pneumatika Cinturato Gravel vhodná pro každé použití, od rekreačního ježdění po závody, pro všechny terény a pro všechny typy jezdců.

Stejně jako všechny ostatní pláště v této řadě (RC, H, M) je i Cinturato Gravel S bezdušový plášť a stejně jako ostatní produkty v řadě je vyroben s použitím gumové směsi SpeedGRIP vyvinutou Pirelli: dokonale kombinuje typické vlastnosti směsi do terénu vyznačující se vysokou kvalitou mechanické odolnosti s nízkým valivým odporem, k čemuž se přidává vysoká přilnavost na mokru i na suchu.

Design vzorku Cinturato Gravel S byl vyvinut inženýry Pirelli, kteří vycházeli z designu Scorpion S určeného pro horská kola. Výstupky vzorku byly přepracovány a upraveny tak, aby bezpečně zvládly šotolinové stezky, dokonce i ty docela technické a drsné, kde je přilnavost a bezpečnost nejvyšší prioritou, aniž by se zanedbávalo snadné ovládání a přilnavost na silnici.

Stejně jako model RC určený pro gravel závody, který Pirelli představilo v červenci tohoto roku, byl i nový model S ve srovnání s ostatními plášti v řadě Cinturato Gravel zesílen: jeho kostra, tentokrát z nylonu o hustotě vlákna 60 TPI, je chráněná „pásem“ nazvaným TechWALL Gravel, který jde od patky k patce.

Snadno ovladatelný, odolný a robustní, ideální na mokrém, vlhkém, bahnitém terénu a perfektní pro nadcházející podzimní sezónu, plášť Cinturato Gravel S je již k dispozici ke koupi ve velikostech 40-622 a 45-622 v tradiční černé nebo klasické verzi s hnědými bočnicemi. Velikosti 50-622 a 50-584 v klasické verzi pak nabídku uzavřou a na trh se dostanou v následujících měsících.

Foto: @damianifed

 

PŘEJÍT NA PLÁŠTĚ PIRELLI CINTURATO GRAVEL >>>

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies