Pirelli P ZERO Race 4S TLR: celoroční silniční tubeless plášť s maximálním výkonem za každého počasí

Konstrukce s novou technologii SPEEDCORE umožňuje snadnější odvalování pláště a menší riziko defektu.

Gumová směs SmartNET Silica: univerzální výkonnost a perfektní jízdní projev na chladném nebo mokrém asfaltu.

Vyráběné v renovované továrně Pirelli v Miláně - Bollate.

Pirelli představuje silniční plášť P ZERO Race 4S TLR, bezdušovou (tubeless) verzi celoročního pláště, vyráběnou v renovované milánské továrně v Bollate. Nový  plášť s celoroční výkonností navazuje na úspěch verze P ZERO Race 4S pro duše.

Nový plášť se vzhledem neliší od verze pro duše a zahrnuje v sobě nové technologie a stávající patenty, které vycházejí ze zkušeností Pirelli v oblasti cyklistiky.

Foto: @bikeconnectionagency

 

Vzorek s gumovou směsí do každého počasí

P ZERO Race 4S TLR má běhoun vyrobený z oceňované směsi SmartNET Silica a používá se také v pláštích Cinturato Velo. SmartNET je směsí patentovanou Pirelli s obsahem molekul na bázi křemíku, které se liší od běžných molekul křemíku: jejich prodloužený tvar má přirozenou tendenci se srovnávat, což poskytuje mnoho výhod v oblasti výkonu. Mezi nimi je nejcennější pro použití v celoroční pneumatice jeho přirozená chemická afinita k vodě a obecněji k nízkým teplotám, které charakterizují vynikající vlastnosti na mokrých a/nebo typicky chladných površích.

 

SPEEDCORE: vrstva kostry pláště s aramidem

P ZERO Race 4S TLR má navíc vnitřní strukturu vybavenou inovativní technologií SPEEDCORE, která využívá vrstvu kompozitu obsahující aramidové částice. Technologie SPEEDCORE napomáhá udržení vzduchu v plášti, má nízký valivý odpor a zvyšuje ochranu proti defektům. Tato nová technologie byla vyvinuta díky zkušenostem Pirelli v oblasti závodních kompozitních konstrukcí a byla poprvé uvedena na trh spolu s pláštěm P ZERO Race TLR, který se rovněž vyrábí v továrně Pirelli Milano-Bollate.

V případě celoročního pláště jako je tento, působí použití technologie SPEEDCORE, že plášť se hladce odvaluje. Kombinace s gumovou směsí SmartNET Silica, která poskytuje vynikající přilnavost i na mokrých površích typických pro podzim a zimu, vytváří plášť s celoroční výkonností.

 

Plášť se „závodním“ pocitem

Nový plášť P ZERO Race 4S TLR je ideální volbou pro ty, kteří chtějí výkonný plášť na závody nebo trénink, ideální po celý rok: v létě výkonný a rychlý, v zimě s velkou přilnavostí a odolností. Samozřejmostí je typický „závodní“ pocit rodiny Pirelli „Race“.

P ZERO Race 4S TLR je již k dispozici v rozměrech 28-622, 30-622 a brzy také v rozměru 32-622. Tento model doplňuje řadu, která se skládá z plášťů P ZERO Race pro duše (clincher) a tubeless, ideální v kombinaci s příslušnými dušemi SmarTUBE nebo bezdušovým tmelem P ZERO a model P ZERO Race SL TLR, nejlehčí z rodiny P ZERO Race.

Foto: @lina_bo

 

Technické specifikace
Konstrukce: 120tpi, TLR
Technologie: SPEEDCORE
Gumová směs: SmartNET Silica
Hmotnost: 330 g (28-622), 365 g (30-622), 395 g (32-622)

 

PŘEJÍT NA SILNIČNÍ PLÁŠTĚ PIRELLI >>>

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies