Pirelli představuje P Zero Race TT, nejrychlejší a nejlehčí plášť pro použití s duší ve své řadě

Navrženo pro profesionální cyklisty a každého, kdo hledá rychlost a lehkost

Pirelli představuje P ZERO Race TT, nejvýkonnější plášť pro použití s duší (clincher) pro profesionální jezdce a nejsportovnější amatéry. Vyrábí se v renovovaném závodě Pirelli v Bollate nedaleko Milána a doplňuje řadu závodních plášťů P ZERO Race nahrazením místa P ZERO Velo TT, který znamenal návrat Pirelli do světa cyklistiky v roce 2017 s několika medailovými úspěchy.

 

Gumová směs SmartEVO a lehká konstrukce

P ZERO Race TT je nejhladší a nejlehčí plášť pro použití s duší z celé řady P ZERO Race. Byl navržen tak, aby splňoval požadavky týmů World Tour podporovaných Pirelli, v kombinaci s ultralehkými dušemi Pirelli SmarTUBE. Ve skutečnosti týmy jako USA Trek-Segafredo nebo francouzská AG2R si již vybrali P ZERO Race TT pro některé etapy Vuelty a Tour de France v roce 2022.

Vzorek nového P ZERO Race TT je založen na gumové směsi SmartEVO, která charakterizuje rodinu P ZERO. Je vyvinutá tak, aby nabízela velmi nízký valivý odpor, skvělé ovládání v nejvyšší rychlosti a vynikající přilnavost. Kromě toho, na rozdíl od svého předchůdce, vzorek P ZERO Race TT není hladký. Jeho design odpovídá designu P ZERO Race, čímž zlepšuje jízdní vlastnosti a zatáčení. Ve srovnání s tímto produktem je však nový plášť o 5 % lehčí a dosahuje o 15 % nižší valivý odpor (na základě interních měření vývojového oddělení; porovnání šířky 28mm a modelů určených pro použití s duší). Vývojové oddělení Pirelli plášť dále optimalizovalo, opět s ohledem na dosažení nejnižšího možného valivého odporu, s použitím konstrukce LITE 120TPI z nylonové tkaniny, bez další ochrany a zesílení,

S nezaměnitelným červeným logem na bocích je P ZERO Race TT k dispozici ve velikostech 26-622 a 28-622.

 

PŘEJÍT NA SILNIČNÍ PLÁŠTĚ PIRELLI >>>

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies