PLÁŠŤ ZIPP TANGENTE COURSE G40 TUBELESS

Hladká jízda na divokých cestách

Nový plášť Zipp Tangente Course G40 (700x40c) je tubeless plášť vytvořený pro účely gravel a jízdy mimo silnice. Jeho přilnavost umožňuje agresivní jízdu a poskytuje ovladatelnost s odolností potřebnou pro šotolinu, hlínu, skály, bláto a jakýkoliv jiný podklad.

Tangente Course G40 je široký plášť (40mm) navržený pro maximální kontrolu, což ve slovníku gravel znamená vyšší rychlost. Při vývoji tohoto pláště Zipp začal u šipkovitého středového vzorku pro rychlost, který přechází do „kopačkových“ špuntů a přidaných postranních bloků v XC stylu, které se dokážou v případě potřeby zahryznout do podkladu. Odolnost a dlouhá životnost byly rozhodující parametry.

Oplet pláště a ochranná vrstva od patky k patce jsou precizně vyvážené mezi poddajným a tuhým, takže přilnavost a výkonnost nestrádají ani při maximálně odolném gravel plášti. Šířka pláště 40mm byla starostlivě zvolená jako nejefektivnější pro vzorek a také splňuje vyvíjející se nároky cyklistů pro širší pláště pro gravel závody a ježdění mimo silnice. Je přesně to, co potřebujete pro drsné celodenní ježdění. Výkonnost pláště je obzvlášť výborná ve spojení s nejširším a nejuniverzálnějším ráfkem 303 od Zipp.

Zipp Tangente Course G40 byly podrobené rozsáhlému testování jezdci včetně dlouhá léta Zipp sponzorovaného profíka Jeremyho Powerse. „Pláště jsou neprůstřelné, bez debaty. Pokud půjdu opět jezdit na Island, tyto pláště si určitě vezmu s sebou. Mají excelentní grip. Převalí přes velké skály a jsou výborné mimo silnice.“ řekl Powers.

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies