RockShox Flight Attendant XC

NESUTÁLÉ ÚSILÍ ROCKSHOX O INOVACE JE TAŽENO JEDINÝM CÍLEM: ODHALIT VÁŠ PLNÝ JEZDECKÝ POTENCIÁL.

“IT’S F*CKING NEXT LEVEL” – “The Goat” Nino Schurter

 

1325 ZMĚN V ODPRUŽENÍ

Hordy švýcarských fanoušků viděly představení dominance: Nino Schurter, v dresu mistra světa s duhovým trikotem, jel sám, překonal rekord v počtu vítězství ve světovém poháru se svým 34. triumfem. Viděli sílu, technickou přesnost, syrovou emoci. Tento pohled byl nezapomenutelný.

Flight Attendant viděl něco jiného. Automatický elektronický systém odpružení na Ninově kole viděl jiný rozměr závodu. Tento den Flight Attendant automaticky ovládal Ninovo odpružení a provedl 1325 změn v nastavení odpružení během necelých 90 minut vítězného závodu Světového poháru.

Úsilí, technika a vášeň v cross-country závodech je stejná jako tehdy, když Nino vyhrál svůj první Světový pohár. Nejnovější technologie Flight Attendant nyní umožňuje jezdcům jako on, aby se posouvali dál, jezdili rychleji a vyhrávali více závodů.

 

ZA HRANICE VAŠICH LIMTŮ.

Během testovacích zkoušek s interním testovacím týmem RockShox vyšlo najevo, že průměrná rychlost jezdce na Flight Attendant byla o 1,8 % vyšší ve srovnání s těmi samými jezdci používajícími manuální systém. 1,8 % může znít jako malý zisk, ale naznačuje, že v závodě XC World Cup trvajícím 90 minut by mohl mít jezdec na Flight Attendant 96sekundový náskok.

 

UDĚLEJTE Z RYCHLOSTI SVOU PŘEDNOST.

Osvoboďte svou mysl. Zaměřte se na rychlost. Flight Attendant zjednodušuje rozhodování okamžitou změnou stavu odpružení pro maximalizaci výkonu. To zvyšuje efektivitu vašeho kola ve zlomcích sekund. Při stoupáních, sjezdech a všude mezi nimi Flight Attendant maximalizuje schopnost vašeho odpružení a minimalizuje vaši únavu z rozhodování.

 

NOVÝ SYSTÉM FLIGHT ATTENDANT BYL VYTVOŘEN S CÍLEM ZJEDNODUŠIT ROZHODOVÁNÍ POD TLAKEM. MÉNĚ RUŠIVÝCH VLIVŮ – ZAMĚŘENÍ SE NA RYCHLOST.

Vše začíná ekosystémem AXS, který sbírá ohromné množství dat v každým zlomku vteřiny. Flight Attendant analyzuje tyto informace a poskytuje vám dokonalé nastavení odpružení přesně v okamžiku, kdy jej potřebujete.

 

CELKOVÁ SYSTÉMOVÁ KONEKTIVITA

Posloucháním a učením se z většího množství dat, než kdy bylo možné, odpružení Flight Attendant poskytuje nesrovnatelný zážitek pro jezdce.

Flight Attendant létá s bezdrátovou technologií AXS. SRAM AXS je jediný systém, který nabízí čistý, bezkabelový design. Tento bezdrátový komunikační protokol umožňuje komponentům systému Flight Attendant okamžitě přijímat data pro optimalizaci nastavení odpružení.

 

POHÁNĚNO VĚDOU. FUNGUJE JAKO MAGIE.

Aktualizovaný algoritmus systému Flight Attendant nyní využívá nové zdroje dat, které dávají systému širší a kompletnější obraz, aby personalizoval váš zážitek z jízdy.

S více komponenty a více daty může Flight Attendant učinit lepší rozhodnutí. Když učiní lepší rozhodnutí, je kolo efektivnější a vy jezdíte rychleji. Nový algoritmus sbírá vaše data, když jedete, učí se z nich a pracuje s rostoucí přesností, aby získal maximum z odpružení vašeho kola.

Flight Attendant zůstává jediným automatickým systémem odpružení, který maluje obraz úplného zážitku z jízdy a reaguje v reálném čase.

 

PŘIROZENÝ POCIT: 3-POLOHOVÉ TLUMENÍ

Nejpokročilejší tlumící systémy od RockShox jsou jediným způsobem, jak zvládnout vše od tratí Světového poháru po místní okruhy. Komponenty systému Flight Attendant nabízejí tlumení se třemi polohami komprese, které automaticky přepíná z efektivní uzavřené polohy na podpůrnou polohu Pedal pro optimální trakci až do otevřené polohy pro velké nárazy a kamenité, kořenové sjezdy. Flight Attendant přesně ví, co je nejlepší pro trať. Naladěné pro nejhladší přechody mezi polohami odpružení, třípolohové tlumení nabízí jezdci nejpřirozenější pocit odpružení. Když Flight Attendant bezproblémově přechází mezi otevřenou, podpůrnou a uzavřenou polohou, budete si myslet, že čte vaši mysl.

 

CHYTRÉ.

PŘESNÉ.

PŘIZPŮSOBENÉ.

Flight Attendant vám umožňuje být nejrychlejší verzí sebe sama – vše, co musíte udělat, je jet.

 

ÚPLNĚ PŘIZPŮSOBENÉ, PRO VÁS

Flight Attendant vás možná zná lépe než vy sami sebe. Žádný jiný systém odpružení nemá tento stupeň personalizace, aby vyhovoval vašim jezdeckým preferencím, vašemu terénu, vašemu stylu a vašim fyzickým schopnostem. Převezměte plnou kontrolu nad možnostmi personalizace systému Flight Attendant. Co je ještě lepší, Flight Attendant nyní neúnavně pracuje při každé jízdě na optimalizaci a personalizaci svého algoritmu, aby vyhovoval vašim potřebám.

 

NALAĎTE SE NA SVOU JÍZDU:

NASTAVENÍ BIAS

Nastavení Bias Adjust vám umožňuje jemně ladit reakci systému Flight Attendant v režimu Automatický na váš jezdecký styl a preference. Bias Adjust instruuje systém Flight Attendant k upřednostnění otevřené nebo uzavřené polohy odpružení, aby lépe odpovídal vašemu jezdeckému stylu a terénu. Flight Attendant má ještě jedno kouzlo v rukávu: rozdělené stavy. Na rozdíl od systémů ovládaných kabely může systém umístit přední vidlici a zadní tlumič do různých poloh odpružení, aby vyhovoval terénu a vstupům jezdce.

 

NOVINKA

ADAPTIVE RIDE DYNAMICS - ADAPTIVNÍ JÍZDNÍ DYNAMIKA

Flight Attendant má nový nástroj, který umožňuje algoritmu učit se, jak jezdíte, a neustále přizpůsobovat vaše odpružení: Adaptivní jízdní dynamika.

Tato chytrá funkce shromažďuje data z vašich předchozích jízd, aby přesně vypočítala vaše personalizované úrovně úsilí. Algoritmus neustále sbírá čerstvá data a automaticky je aktualizuje v průběhu jízdy. Jakmile se stáváte silnějšími, Adaptivní jízdní dynamika se přizpůsobuje vašemu aktuálnímu stavu.

Cílem Flight Attendant je zajistit, aby bylo kolo v optimálním stavu odpružení v každém okamžiku na trati. K tomu využívá vstupy z trati, vaše nastavení biasu a Adaptivní jízdní dynamiku. Adaptivní jízdní dynamika ovlivňuje výběr stavu odpružení FA v daný okamžik.

 • Když dosáhnete úrovně úsilí v zóně Sprint, Adaptivní jízdní dynamika podporuje systém směrem k uzamčené poloze.
 • Když váš výkon vstoupí do Zóny vysokého úsilí (High Effort Zone), Adaptivní jízdní dynamika směřuje k efektivnějšímu stavu odpružení.
 • Jakmile váš výkon klesne do Zóny středního úsilí (Medium Effort Zone), Adaptivní jízdní dynamika směřuje k rovnováze mezi pohodlím a efektivitou.
 • Ve vaší zóně nízkého úsilí (Low Effort Zone), když jezdíte víc uvolněně, Adaptivní jízdní dynamika směřuje k pohodlí a poddajnosti.

 

ZÓNA SPRINT

ZÓNA VYSOKÉHO ÚSILÍ

ZÓNA STŘEDNÍHO ÚSILÍ

ZÓNA NÍZKÉHO ÚSILÍ

Při sprintech do cíle nebo při překonávání soupeřů, Flight Attendant vstupuje do zóny Sprintu a upřednostňuje účinnost nad vším jiným. Když se pohybujete blízko svého limitu, Flight Attendant upravuje odpružení pro pevnější a efektivnější pocit z jízdy. Toto odpovídá maximálnímu úsilí na rovinatém terénu nebo ve strmém stoupání. Když je vaše úsilí udržované a střední, Flight Attendant se přizpůsobí rovnováze mezi pohodlím a efektivitou. To poskytuje odpružení vašeho kola reaktivnější pocit pro širokou škálu terénu. Když je vaše úsilí na nebo blízko zotavování, Flight Attendant nastaví vaše odpružení na pohodlnější pocit. Často tato zóna úsilí vede k více otevřené poloze odpružení.

 

APPKA VE STŘEDU VŠEHO

Použijte aplikaci SRAM AXS k úpravě nastavení celého vašeho systému AXS, včetně Flight Attendant.

 • Vytvořte profil kola
 • Přizpůsobte si ovládání
 • Nastavte režimy
 • Zobrazte a upravte Zóny Úsilí pro Adaptivní Jízdní Dynamiku
 • Zkontrolujte stav nabití baterie
 • Aktualizujte firmware dle potřeby

 

"S Flight Attendantem stačí nacvaknout pedály a vše ostatní je uděláno za vás. Vždy je ve správné poloze ve správný čas."

Luca Schwarzbauer, Canyon CLLCTV XC

 

HNED PŘIPRAVEN K JÍZDĚ

Nastavení je jednoduché. Spárujte své komponenty AXS, nastavte přední a zadní odpružení, proveďte kalibraci systému Flight Attendant a jste připraveni jet. Od té chvíle začněte personalizovat svůj zážitek z jízdy s Flight Attendant.

 

FLIGHT ATTENDANT TLUMENÍ CHARGER RACE DAY 2

3-polohový tlumič Charger Race Day 2 - každý detail dokonalý, každý přebytečný gram odepsán. Nejnovější technologie systému Flight Attendant se učí z dat vaší jízdy a okamžitě přepíná mezi otevřenou, podpůrnou a uzamčenou polohou pro čistou účinnost a rychlost. Je to elektronický, automatický systém odpružení, který je tak intuitivní, že si všimnete pouze rychlejších časů okruhu.

SOUČÁSTÍ:

 • SID SL Ultimate Flight Attendant
 • SID Ultimate Flight Attendant

Kompatibilní s vidlicemi SID SL D1+ (2024+), SID D1+ (2024+)
Kontrolní modul SID nebo SID SL (specifické pro model vidlice*) a nové tlumení Charger Race Day 2 určeno pro Flight Attendant se prodávají samostatně.

* Ujistěte se, že zakoupíte kontrolní modul určený pro vaši vidlici.

VLASTNOSTI

 • NOVINKA Zbavte odpružení složitosti a vylepšete svůj zážitek z jízdy. Flight Attendant má zcela nový algoritmus, který používá soubor senzorů k čtení vstupů jezdce a terénu, aby předvídal ideální nastavení komprese odpružení. Žádný jiný systém odpružení nemá tento stupeň personalizace, který by vyhovoval vašim jezdeckým preferencím, vašemu terénu, vašemu stylu a vašim fyzickým schopnostem. Pozvednete svůj zážitek z jízdy.
 • NOVINKA Adaptivní jízdní dynamika umožňuje systému Flight Attendant učit se od jezdce a rozhodovat se chytřeji a osobněji pro větší efektivitu, a ještě větší rychlost.
 • S umožněným AXS a bez kabelů je Flight Attendant integrovanou součástí ekosystému SRAM AXS, pečlivě vytvořeným tak, aby nebyl vidět.
 • Třípolohový tlumící systém: Otevřená, Pedal (podpůrná) a Uzamčená poloha. Vysoko-rychlostní kompresní tlumení s pojistným ventilem pro polohy Otevřená a Pedal.
 • Grafický balíček Ultimate zahrnuje nálepky v nové barvě Blue Crush Flight Attendant.
 • Superlehký XC design nabízí prvotřídní výkon a efektivitu.
 • Systém Flight Attendant je odolný proti vodě s hodnocením IPX7.
 • Systém Flight Attendant se stává lepším s každou další komponentou AXS, kterou do systému zapojíte.
 • Kompatibilita s krátkými blatníky. (Blatník RockShox je součástí balení)

 

SID SL ULTIMATE FLIGHT ATTENDANT

Ortodoxní cross-country jezdci… Vidíme vás. Vy jste důvodem, proč je SID SL Ultimate nejlehčí XC vidlice na trati. Teď, s Flight Attendant, je to také nejchytřejší, nejefektivnější a technologicky nejpokročilejší vidlice na startovní čáře. SID SL Ultimate Flight Attendant má nové třípolohové tlumení Charger Race Day 2 Flight Attendant, které automaticky mění stav odpružení mezi otevřenou, podpůrnou (Pedal) a uzavřenou polohou rychleji, než dokážete myslet. Zaměřena na maximalizaci efektivity a udržení rychlosti na trati, SID SL Ultimate Flight Attendant je vidlice, kterou vážní uchazeči o stupně vítězů chtějí mít po svém boku.

SPECIFIKACE
Tlumení: Charger Race Day 2 Flight Attendant
Pružení: DebonAir
Rozměr kol: 29”
Zdvih: 100mm, 110mm
Offset: 44mm (29”)
Hmotnost: 1.480g
Dop. MOC: 38.975 KČ | 1.499 €

VLASTNOSTI

 • NOVINKA Zbavte odpružení složitosti a vylepšete svůj zážitek z jízdy. Flight Attendant má zcela nový algoritmus, který používá soubor senzorů k čtení vstupů jezdce a terénu, aby předvídal ideální nastavení komprese odpružení. Žádný jiný systém odpružení nemá tento stupeň personalizace, který by vyhovoval vašim jezdeckým preferencím, vašemu terénu, vašemu stylu a vašim fyzickým schopnostem. Pozvednete svůj zážitek z jízdy.
 • NOVINKA Adaptivní jízdní dynamika umožňuje systému Flight Attendant učit se od jezdce a rozhodovat se chytřeji a osobněji pro větší efektivitu, a ještě větší rychlost.
 • NOVINKA Elektronické tlumení Charger Race Day 2 Flight Attendant disponuje automatickým třípolohovým nastavením komprese (otevřená/podpůrná/uzamčená poloha) s nezávisle nastavitelným odskokom.
 • S umožněným AXS a bez kabelů je Flight Attendant integrovanou součástí ekosystému SRAM AXS, pečlivě vytvořeným tak, aby nebyl vidět.
 • Nejlehčí konstrukce vidlice RockShox s průměrem vnitřních nohou 32 mm v historii. Prokázaný výkon ze Světového poháru, postavený pro váš další výsledek na stupních vítězů. Možnost většího zdvihu 110 mm, pokud máte pocit, že potřebujete víc.
 • Frézovaná korunka pro nižší hmotnost a větší pevnost.
 • Obdivovaná barevná kombinace „Blue Crush“ a Ultimate High Gloss Black, které mají nové lesklé polepy Flight Attendant v perleťově bílém provedení.
 • Mazivo Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.
 • Vzduchové pružení DebonAir je naladěno speciálně pro požadavky XC a udržuje vyšší jízdní výšku pro větší sebedůvěru a kontrolu.
 • Společná baterie se všemi komponenty SRAM AXS.
 • Systém Flight Attendant je odolný proti vodě s hodnocením IPX7.
 • Systém Flight Attendant se stává lepším s každou další komponentou AXS, kterou do systému zapojíte.

 

SID ULTIMATE FLIGHT ATTENDANT

Vystoupáte na hory. Sjedete klesání. SID Ultimate Flight Attendant není jako ostatní XC vidlice, disponuje výkonnou konstrukcí s průměrem vnitřních nohou 35mm, která drží směr, když jste na hraně. Systém Flight Attendant tuto vidlici činí efektivnější a pokročilejší než kdy dříve. Nové elektronické tlumení Charger Race Day 2 Flight Attendant má třípolohové (3P) nastavení komprese – otevřena, podpůrná (Pedal) a uzamčená poloha, vše na dosah vašich prstů. SID Ultimate Flight Attendant se přizpůsobuje všemu, od cross-country na plný plyn po sportovní traily, díky novému vzduchovému pružení DebonAir+ s větším objemem, které je na začátku svého zdvihu poddajné s množstvím možností naladění.

SPECIFIKACE
Tlumení: Charger Race Day 2 Flight Attendant
Pružení: DebonAir
Rozměr kol: 29”
Zdvih: 120mm
Offset: 44mm (29”)
Hmotnost: 1.624g
Dop. MOC: 41.575 KČ | 1.599 €

VLASTNOSTI

 • NOVINKA Zbavte odpružení složitosti a vylepšete svůj zážitek z jízdy. Flight Attendant má zcela nový algoritmus, který používá soubor senzorů k čtení vstupů jezdce a terénu, aby předvídal ideální nastavení komprese odpružení. Žádný jiný systém odpružení nemá tento stupeň personalizace, který by vyhovoval vašim jezdeckým preferencím, vašemu terénu, vašemu stylu a vašim fyzickým schopnostem. Pozvednete svůj zážitek z jízdy.
 • NOVINKA Adaptivní jízdní dynamika umožňuje systému Flight Attendant učit se od jezdce a rozhodovat se chytřeji a osobněji pro větší efektivitu, a ještě větší rychlost.
 • NOVINKA Elektronické tlumení Charger Race Day 2 Flight Attendant disponuje automatickým třípolohovým nastavením komprese (otevřená/podpůrná/uzamčená poloha) s nezávisle nastavitelným odskokom.
 • S umožněným AXS a bez kabelů je Flight Attendant integrovanou součástí ekosystému SRAM AXS, pečlivě vytvořeným tak, aby nebyl vidět.
 • Konstrukce s průměrem vnitřních nohou 35 mm je ideální kombinací lehkosti a tuhosti pro moderní XC kolo. Navíc RockShox udělal konstrukci ještě lehčí… Opět.
 • Možnost vyššího zdvihu 120 mm, pokud máte pocit, že potřebujete víc.
 • Frézovaná korunka pro nižší hmotnost a větší pevnost.
 • Obdivovaná barevná kombinace „Blue Crush“ a Ultimate High Gloss Black, které mají nové lesklé polepy Flight Attendant v perleťově bílém provedení.
 • Mazivo Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.
 • Vzduchové pružení DebonAir+ poskytuje větší citlivost na drobné nerovnosti a možnost nastavení prostřední části zdvihu.
 • Společná baterie se všemi komponenty SRAM AXS.
 • Systém Flight Attendant je odolný proti vodě s hodnocením IPX7.
 • Systém Flight Attendant se stává lepším s každou další komponentou AXS, kterou do systému zapojíte.
 • Kompatibilita s krátkými blatníky. (Blatník RockShox je součástí balení)

 

SIDLUXE ULTIMATE FLIGHT ATTENDANT

Cesta na stupně vítězů nikdy nebyla jasnější. SIDLuxe Ultimate Flight Attendant kompletuje nejrychlejší, nejefektivnější a technologicky nejpokročilejší platformu pro cross-country vůbec. Efektivita je klíčem s nejnovějším automatickým tlumičem Flight Attendant, který nabízí tři polohy komprese: otevřenou, podpůrnou (Pedal) a uzamčenou polohu. Jemně naladěný algoritmus Flight Attendant intuitivně rozumí všemu na trati. Zaměřen na maximalizaci efektivity a udržení rychlosti je nový SIDLuxe Ultimate Flight Attendant tlumičem postaveným k ovládání tratě.

SPECIFIKACE
Tlumení: RL3 Flight Attendant
Pružení: SoloAir nebo DebonAir
Hmotnost: 349g
Dop. MOC: 24.675 KČ | 949 €

KOMPATIBILITA S KOLY

KOLO   ZADNÍ TLUMIČ   VIDLICE  
Canyon Lux Trail 2023+ SIDLuxe Ultimate Flight Attendant 210x50 00.4118.459.000 SID Ultimate Flight Attendant 120mm 00.4021.130.002 / 00.4021.130.003
Canyon Lux World Cup 2023+ SIDLuxe Ultimate Flight Attendant 210x50 00.4118.459.000 SID SL Ultimate Flight Attendant 100mm 00.4021.130.002 / 00.4021.130.003

Mondraker F-Podium

2023+ SIDLuxe Ultimate Flight Attendant 165x45 00.4118.459.001 SID SL Ultimate Flight Attendant 110mm 00.4021.130.000 / 00.4021.130.001
Orbea Oiz 2020-2023 SIDLuxe Ultimate Flight Attendant 190x40 00.4118.459.002 SID Ultimate Flight Attendant 120mm 00.4021.131.000 / 00.4021.131.001
Orbea Oiz TR 2020-2023 SIDLuxe Ultimate Flight Attendant 190x45 00.4118.459.003 SID Ultimate Flight Attendant 120mm 00.4021.131.000 / 00.4021.131.001
Pivot Mach 4 SL V3 2023+ SIDLuxe Ultimate Flight Attendant 190x45 00.4118.459.004 SID Ultimate Flight Attendant 120mm 00.4021.131.000 / 00.4021.131.001
Santa Cruz Blur 2022+ SIDLuxe Ultimate Flight Attendant 190x42 00.4118.459.005 SID SL Ultimate Flight Attendant 100mm 00.4021.130.002 / 00.4021.130.003
Santa Cruz Blur TR 2022+ SIDLuxe Ultimate Flight Attendant 190x45 00.4118.459.006 SID Ultimate Flight Attendant 120mm 00.4021.131.000 / 00.4021.131.001
Specialized Epic EVO 2020-2023 SIDLuxe Ultimate Flight Attendant 190x40 00.4118.459.007 SID Ultimate Flight Attendant 120mm 00.4021.131.000 / 00.4021.131.001

* RockShox nemůže potvrdit vhodnost montáže nebo nastavení tlumiče pro kola, která nejsou na tomto seznamu. Jezdci, kteří si zvolí používat produkty Flight Attendant na jízdních kolech OE, která nejsou uvedena v tomto seznamu, jsou vystaveni riziku omezení jakýchkoli záruk a jsou odpovědní za škody způsobené nevhodnou montáží.

 

KOMPATIBILITA AXS

Minimální požadavek pro funkčnost systému Flight Attendant zahrnuje vidlici, zadní tlumič a senzor šlapání (měřič výkonu nebo Pedal Sensor). Zařazením přehazovačky AXS a ovladače AXS se dvěma tlačítky lze získat další funkce.

 

POWER METER A PEDAL SENSOR

Kompatibilní pouze Powemetre a snímače šlapání SRAM:

 • FC-XX-POWER METER-D1
 • FC-XX-SL POWER METER-D1
 • FC-X0-POWER METER-D1
 • EP-EAC-FAPS-A1

 

PŘEHAZOVAČKY AXS

Flight Attendant je kompatibilní se všemi přehazovačkami AXS.

 • RD-XX-1E-A1
 • RD-X0-1E-A1
 • RD-GX-1E-A1
 • RD-XX-SLE-B1
 • RD-X0-E-B1
 • RD-XX-E-B1
 • RD-GX-E-B1
 • RD-X-1E-A1

 

OVLADAČE AXS

Flight Attendant je kompatibilní se všemi AXS ovladači.

 • EC-AXS-SRAM-A1
 • EC-AXS-RKSX-A1
 • EC-AXS-ROCK-A1
 • EC-GX-AXS-A1
 • EC-AXS-PODR-C1
 • EC-AXS-POD-B1
 • EC-AXS-PODU-C1

 

AUTO REŽIM (AUTO MODE)

MANUÁLNÍ REŽIM (MANUAL MODE)

REŽIM PŘEKRYTÍ (OVERRIDE MODE)

REŽIM VYHLEDÁVÁNÍ (SEARCH MODE)

BEZPEČNOSTNÍ REŽIM (SAFE MODE)

V režimu Auto, Flight Attendant rozluští každý vstup a okamžitě odesílá své příkazy vidlici a zadnímu tlumiči s umožněným AXS, aby okamžitě reagovaly. Dělá kritické myšlení za vás. Vaše odpružení je vždy v správné poloze přesně v ten správný čas, automaticky se přepíná mezi polohami komprese otevřená, podpěrná (Pedal) a zamčená ještě dříve, než vám to napadne.

Nová nastavení v aplikaci umožňují jezdcům vybrat si ze dvou nastavení pro zrušení uzamčení: celý systém (vidlice a tlumič) nebo pouze vidlice. Pokud jsou tato nastavení vybrána, systém přepíná pouze mezi otevřenou a podpůrnou polohou odpružení v režimu Auto.

V těch vzácných případech, kdy potřebujete Flight Attendant vypnout režim Auto, máte kontrolu, pokud ji potřebujete. Vypněte režim Auto a přepínejte mezi polohami odpružení na vyžádání. Manuální režim lze aktivovat buď pomocí ovládacího modulu Flight Attendant nebo na počkání stisknutím přiřazeného tlačítka na ovladači AXS se dvěma tlačítky.

Chcete-li se rychle dostat do požadované polohy odpružení, stiskněte přiřazené tlačítko na svém ovladači AXS. Režim Překrytí vypne režim Auto a přepne systém do vaší určené polohy překrytí: otevřená, podpěrná nebo uzamčená.

Nová nastavení v aplikaci vám umožní přizpůsobit akci tlačítka při přepnutí do režimu Překrytí. Vyberte mezi okamžitým stisknutím, krátkým stisknutím 0,25 sekundy nebo delším stisknutím jedné sekundy.

Pokud váš měřič výkonu, senzor šlapání nebo snímač kadence na e-biku usne, systém přejde do režimu Vyhledávání. Roztočte kliky, abyste probudili senzor šlapání, a systém přejde do režimu Auto. Pokud nebude možné najít zdroj senzoru šlapání, systém zůstane v režimu Vyhledávání, dokud nebude nalezen. Systém Flight Attendant přechází do Bezpečnostního režimu, když se stav baterie ovládacího modulu vidlice, modulu zadního tlumiče nebo měřiče výkonu/senzoru šlapání dostane do nízké úrovně nebo pokud chybí baterie u některého z komponentů. Nainstalujte plně nabitou baterii pro návrat do režimu Auto.
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies