Rozšíření kompatibility přehazovačky a přesmykače SRAM Red eTap 11rychl.

V SRAM vždy hledají způsoby, jak přijít s řešením pro cyklisty. Vzhledem k tomu, že neustále inovují novými produkty, tak existují způsoby, jak poskytnout podporu stávajícím produktům. Od 1. listopadu 2021 mohou být 11rychl. přehazovačky a přesmykače SRAM RED eTap (představené v roce 2015) spárované s 12rychl. pákami RED a Force eTap AXS (hydraulické a mechanické varianty) nebo eTap AXS BlipBoxemu. Jednoduše spárujte 11rychl. přehazovačku nebo přesmykač s řazením s verzí firmware 2.29.4 nebo vyšší. Zatímco řazení eTap AXS je kompatibilní s mobilní aplikací SRAM AXS, přehazovačka a přesmyk z 11rychl. eTap nejsou kompatibilní s aplikací, a proto se v přehledu připojených zařízení nezobrazí a ani je není možné konfigurovat mobilní appkou. Internetová aplikace AXS bude schopná komunikovat s komponenty z 11rychl. sady eTap, a umožní jezdcům přístup k nástrojům jako např. přehled zařazených převodů. Přehazovačka a přesmykač z 11rychl. sady eTap nejsou kompatibilní s 12rychl. řetězy a kazetami SRAM.

Použití

Tato aktualizace firmware může být nainstalována na všechny 12rychl. AXS řazení Red, Force nebo BlipBox a umožňuje spárování s přehazovačkou a přesmykačem Re eTap 11rychl. Níže jsou uvedené důležité poznámky:

  • Řazení AXS je kompatibilní s Bluetooth a může být zobrazené v aplikaci AXS, zatímco přehazovačka a přesmykač Red eTap 11rychl. nemohou být konfigurované pro plnohodnotné využití v systému AXS a nezobrazí se v aplikaci AXS.
  • Řazení je kompatibilní s 11rychl. nebo 12rychl. pohonem. Použití určuje zadní přehazovačka jako hlavní (master) komponent. Žádná další konfigurace řazení není potřebná.
  • Komponenty, co jsou originálně určené pro 11rychl. sadu není možné použít pro 12rychl. sadu.
  • Řazení Rival AXS není možné spárovat s přehazovačkou a přesmykačem eTap 11rychl.

 

Všem jezdcům připomínáme, že všechny součástí systému AXS vyžadují individuální aktualizaci firmware a všechny řazení v systému by měly mít stejnou verzi firmware pro nejoptimálnější funkci.

 

Mapa kompatibility pro přehazovačku a presymkač Red eTap 11rychl. ZDE.

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies