SRAM AXS™ WEB

Ekosystém AXS SRAM se stává ještě silnějším zavedením platformy AXS Web, webového nástroje určeného pro jezdce, kteří chtějí lépe porozumět a zlepšit své zkušenosti na kole. Platforma AXS Web je určena pro kohokoli, kdo má zařízení podporující data - včetně měřičů výkonu, senzorů tlaku v pneumatikách a elektronického řazení - a bude shromažďovat a zobrazovat data o jízdě nahraná prostřednictvím jednotek Garmin. Kompatibilita Wahoo se připravuje.

AXS Web umožňuje jezdcům analyzovat data specifické pro řazení, použití rychlostních stupňů, výkonové zóny a tlak v pneumatikách. Zobrazí se také mapy z jízdy. Jezdci se mohou rychle a snadno dozvědět více o tom, jak pro ně jejich kolo pracuje, a zvážit úpravy.

Kontrola dat je stejně jednoduchá jako propojení webového účtu jezdce AXS s účtem hlavní jednotky a nahrání souborů. AXS Web také prostřednictvím aplikace AXS posílá do smartphonu jezdce příslušná upozornění na notifikace, včetně upozornění na vybití baterie.

AXS Web je třetí část ekosystému AXS, která zahrnuje kompletní řadu komponent AXS a aplikaci AXS. SRAM také zve jezdce, aby prozkoumali fórum uživatele AXS Web UserVoice, kde mohou klást otázky, sdílet nápady a kontrolovat odpovědi. UserVoice AXS Web je obousměrný komunikační nástroj, který informuje uživatele a pomáhá firme SRAM lépe porozumět tomu, jak lidé používají AXS.

„Vytvořili jsme tento web pro jezdce jako výukový nástroj a ukázali lidem, jak pro ně jejich kolo pracuje. Data jsou snadno srozumitelná a jsou vždy poučná; je to jako získat trenéra zdarma.“ řekl zakladatel Quarq a SRAM Category Manager pro digitální integraci, Jim Meyer.

Přejít na AXS web.

 

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies