SRAM Eagle Powertrain - Zvolte si lepší jízdu

Zvolte si Eagle Powertrain. Kompletní, bezproblémový a celistvý systém navržený pro nepřetržitý tok energie. Eagle Powertrain je inspirovaná inovace, radikální jednoduchost, nepřekonatelná integrace s Eagle Transmission, čistá a jednoduchá ovladatelnost pro jezdce a možnost personalizace pomocí AXS. Zvolte si správně aplikovaný výkon. Zvolte si zábavu. Zvolte si nejpřirozenější zážitek z jízdy, jaký kdy byl.

 

Zvolte neuvěřitelnou snadnost.

Eagle Powertrain navždy mění to, co od technologie jízdního kola očekáváme. Je zkonstruován jako celistvý systém tak, aby odstranil rušení a zvýšil zábavu. Vytvořen tak, aby dokázal, že snadné je správné.

 

Plný výkon. Plně pod vaší kontrolou.

Naladění výkonu Eagle Powertrain přináší přirozený pocit, generuje trakci, dokončuje technické manévry a umožňuje řiditelný výkon na zadním kole. Vyvinuto a ověřeno se závodníky BlackBox a přizpůsobeno tak, aby spolupracovalo s tím, jak skuteční jezdci, jako jste vy, skutečně šlapou. Algoritmus Powertrainu používá požadovaný výkon přesně ve chvíli, kdy je potřeba.

 

Možné pouze s Eagle.

Eagle Transmission tím lépe řadí převody, čím tvrději šlapete. Toto je nejvíce patrné, když je spojen s Eagle Powertrain. Nyní můžete být vždy na správném převodu, bezproblémově spojující výkonnost a životnost systémů Eagle Powertrain a Transmission. Eagle Powertrain rozpoznává vaši sílu, nastavení výkonu a celý systém - pro maximální účinnost. Vždy.

 

Dvě cesty k získání toho nejlepšího.

Tam, kde vám ostatní nabízejí zbytečné režimy výkonu a matoucí názvy, Eagle Powertrain používá pouze dva.

S jediným stiskem tlačítka Pod přepněte do režimu Range Mode pro delší trasy, snazší terén nebo když je šetření energií správný tah. Přepněte do režimu Rally Mode pro kratší jízdy nebo kdykoli chcete využít plné možnosti maximálního výkonu. Jednoduché.

 

Zvolte bezproblémovou integraci.

Elegantní systém, který spolupracuje jako celek.

Eagle Powertrain AXS Bridge Display je sofistikované nervové centrum celého systému, poskytující vám ovládací jednotku, která výrazně zjednodušuje celý zážitek. Představte si ji jako palubní prodloužení AXS aplikace, poskytující vše, co potřebujete vědět na jasně osvětleném, plnobarevném a vodotěsném displeji, chráněném odolným gorilla sklem.

 

Naprosto. POD. Kontrolou.

Všestrannost AXS Pod ovladačů vám umožňuje přiřadit všechny příkazy jezdce pro systém pohonu - aniž byste museli zatěžovat řídítka zmatečnými dalšími dálkovými ovladači a displeji na řídítkách. Co zbyde? Ultračistý a inteligentní bezdrátový kokpit, charakteristický pro jakýkoliv systém Eagle AXS.

 

Malý, setkej se s výkonem.

Baterie Eagle Powertrain 630 Wh o vysoké hustotě a nízkém objemu vytváří elegantní tvarové faktory a příjemné siluety rámu. Více než jen estetika, zvýšená hustota článků snižuje objem, hmotnost a snižuje těžiště, což zajišťuje živější a stabilní jízdu.

Výkonný, setkej se se stabilitou.

Pro soutěžní kontexty nebo lásku k dobrodružství maximalizuje baterie Eagle Powertrain o kapacitě 720 Wh dobu jízdy s plnou podporou výkonu. Díky bezmezernému spojení mezi pohonnou jednotkou a baterií se plně výkonná baterie montuje nízko a nabízí předvídatelný pocit lepší stability.

 

Zvolte pocit super síly. A lidskosti.

Eagle Powertrain je jako přirozené prodloužení vašeho já. Super vás.

Eagle Powertrain vám poskytuje "nadlidský" zážitek. Ten, ve kterém se cítíte "super", díky unikátnímu naladění výkonu a jeho inovativní baterii. Ale je to také zážitek, ve kterém se cítíte "lidsky", díky tomu, jak je veškerý ten výkon aplikován.

 

Automatické řazení. Kdykoliv budete chtít.

Co by mohlo být přirozenějšího než nemuset přemýšlet o řazení během jízdy? Eagle Powertrain Auto Shift je vynikající kousek německého inženýrství, který registruje a převádí vstupy jezdce pomocí algoritmu Powertrain, aby poskytl neuvěřitelně intuitivní zážitek. Plánujete útok nebo jednoduše chcete přeřadit ručně? Auto Shift bezproblémově přijímá příkazy jezdce, aby byl připraven na váš další tah.

 

Přeřaďte i při volnoběhu.

Eagle Powertrain Coast Shift umožňuje, aby se převodník točil nezávisle od klik, umožňujíc vám tak řadit i během volnoběhu. Proč? Otevření možnosti řazení kdykoli (ať už šlapete nebo ne) vám dává naprostou kontrolu, i když terén před vámi není vhodný pro šlapání.

 

Zvolte si personalizované ovládání.

AXS také umožňuje skutečně osobní možnosti. Eagle Powertrain vám nabízí osobní přístup na úrovni personalizace, kterou nikdo jiný nemá - znovu díky tomu, co nikdo jiný nemá: schopnosti plně integrovaného ekosystému AXS.

 

Síla v dlaních vašich rukou.

Aplikace Eagle Powertrain AXS rozšiřuje zážitek i mimo jízdu na kole. Od přizpůsobení výstupního výkonu pohonné jednotky po jednoduché zkontrolování stavu baterie mimo kolo, aplikace AXS vám umožňuje prohlížet a ladit řadu funkcí přímo z vašeho telefonu. Navíc vám umožňuje přijímat systémové upozornění a připomínky údržby.

 

Ovládejte vaša tlačítka.

Nastavte si kokpit přesně podle svých přání - díky AXS je možné přiřadit funkce tlačítkům Pod podle vašich představ. Přepínejte mezi režimy Range a Rally. Ovládejte svou teleskopickou sedlovku Reverb AXS. Stiskem a podržením přeřazujte více převodů u pohonu Eagle Transmission. Ovládání AXS zahrnuje vše.

 

Šlapete na vítězství nebo jenom na vyjetí? Oboje na dosah.

Proč narušovat plynulost pro zlepšení toku energie? Ladění pocitu funkce automatického přeřazování Eagle Powertrain pro terén nebo podle toho, jak se cítíte je jednoduché. Stačí upravit rychlost šlapání na požadovanou úroveň pomocí vybraného tlačítka na ovladači AXS Pod.

 

Zvolte si vítězství.

Zrozeno z Blackbox.

Yannick Pontal (účastník programu BlackBox Test Pilot), závodící s Eagle Powertrain, se stal celkovým šampionem série EWS-E 2022. Ačkoliv je tento výsledek impozantní, je důsledkem nejkratší smyčky zpětné vazby mezi našimi inženýry a sportovci, která inspiruje všechny aspekty vývoje a umožňuje pokračovat v inovacích. Maskovaný pod křídly Blackbox, ale přesně jako systém Eagle Powertrain, který je dnes dostupný.

 

Nasedněte a vyrazte na jízdu.

Eagle Powertrain je připraven k jízdě. Dnes si můžete pořídit kolo s Eagle Powertrain od některých z nejinovativnějších a nejzajímavějších značek na světě - Transition, Propain, Nukeproof, Gas Gas.

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies