Vidlice RockShox Lyrik Select Charger RC - Crown 29" Boost™ 15x110 160mm, černá, Alum Str

Kód: 00.4020.693.006 Výrobce: RockShox
EAN: 710845864117 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice RockShox Lyrik Select Charger RC - ovládání z korunky, 29" Boost™ 15x110 160mm, černá, Alum Str Tpr 44offset DebonAir+ (v balení blatník, 2 tokeny, ježek a osa Maxle Stealth) D1

NAHORU VŠUDE, DOLŮ ZA VŠECHNO
Vylaďte si svou jízdu a nažhavte playlist. Stejně jako slova vaší oblíbené písničky, vidlice Lyrik je připravená to odpálit kdekoliv, od známých domácích trailů po velkolepá alpská dobrodružství. Lyrik, postavená na základech objevování možností, je asi nejuniverzálnější vidlicí v sestavě RockShox. S perfektním rozsahem zdvihu pro all-mountain pracanta, vidlice Lyrik upřednostnila hmotnost a zároveň si zachovala kritickou tuhost a obratnost při sjezdech. Je čas stisknout přehrávání.

VLASTNOSTI
- Konstrukce s průměrem vnitřních nohou 35mm se zaměřením na all-mountain — uspokojivě tuhá, efektivní a navržená tak, aby osekala co nejvíce nadbytečné hmotnosti.
- Tlumení Charger RC je vybavené nastavením nízkorychlostní komprese (LSC) a odskoku (Rebound).
- Vzduchové pružení DebonAir+ je navržené tak, aby dosáhlo dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: pocit máslově hladkého chodu na malých nerovnostech, zvětšený objem vzduchu pro větší oporu v průběhu zdvihu a celkově vyšší chod odpružení při jízdě pro větší jistotu, když se terén stane opravdu strmým.
- Možnost vylepšení o nové přetlakové ventily Pressure Relief Valves. Odstraňte nežádoucí nárůst tlaku vzduchu ve spodních nohou způsobený změnami nadmořské výšky nebo teploty. Stisknutím tlačítka přetlakové ventily navrátí prémiový pocit z vidlice v celém jejím zdvihu.
- Mazivo odpružení Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu za jízdou.
- Šroubovací adaptéry pro použití se standardními koncovkami náboje jsou nyní součástí vidlice.
- Kompatibilita s prémiovými krátkými blatníky RockShox (RockShox šroubovací blatník prodejný samostatně).
- Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a stará se o tichý chod tlumení.

SPECIFIKACE
Tlumení: Charger RC
Vzduchové pružení: DebonAir+
Přetlakové ventily: -
Koncovky náboje: Adaptéry koncovek náboje
Pouzdra: Standard
Velikost kol: 29"
Zdvih: 160mm
Offset: 44mm (29")
Hmotnost: 1928 g (29" 160mm)
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies