Vidlice RockShox Pike Ultimate CHARGER 3.1 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 140mm Gloss Black

Kód: 00.4021.038.015 Výrobce: RockShox
EAN: 710845904448 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice RockShox Pike Ultimate CHARGER 3.1 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 140mm Gloss Black Alum Str Tpr 44offset DebonAir+ (šrouby pro montáž blatníku,2 tokeny, ježek, Maxle Stealth) C2

Ultra-univerzální, super schopný, lehký na váze, těžký na postoj – to je Pike. Nebojí se kořenových skluzů. Nezalekl se stoupání drtící lýtka. Aktualizovali jsme naši legendu schopnou trailů o novou patronu Charger 3.1 RC2. Spolu s ButterCups tlumícími vibrace nabízí tato patrona lepší trakci, pohodlí a kontrolu. Díky většímu laditelnému rozsahu umožňuje Charger 3.1 jezdcům nastavit perfektní odpružení podle jejich preferencí. Vidlice navržená pro zvýšení úrovně vaší trailové hry. Zažijte legendu.

NOVINKA Pro splnění požadavků nejlepších světových jezdců je Charger 3.1 brilantní evolucí naší osvědčené platformy tlumičů. Díky zvýšenému rozsahu tlumení a úpravám High Speed Compression, Low Speed Compression a Low Speed Rebound vyhlazuje Charger 3.1 ty nejdrsnější stopy.

NOVÝ Rozsah nastavení Charger 3.1 RC2 je širší – s menším tlumením komprese v otevřené poloze LSC a dodatečnou podporou v zavřené poloze HSC získáte trakci, kontrolu a pohodlí, které potřebujete k nabíjení šlachovitých šňůr po celý den.

NOVINKA Vždy ve snaze eliminovat tření, nový balíček pouzder dále snižuje tření s aktualizovaným procesem na úrovni továrny, aby jezdci měli lepší pocit hned po vybalení z krabice.

ButterCups blokují 20 % vysokofrekvenčního „chvění stopy“. Omezení těchto vibrací výrazně snižuje únavu rukou a paží a zanechává vám pocit svěžesti a větší kontroly.

Vzduchová pružina DebonAir+ je navržena tak, aby dosáhla dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: pocit máslového chodu na malých nerovnostech, zvýšený objem vzduchu pro podporu během jízdy a vyšší celková světlá výška pro větší jistotu, když jsou věci strmé.

Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.

Šroubovací adaptéry nyní součástí dodávky pro použití se standardními koncovkami nábojů.

Lehká obrobená a eloxovaná korunka pro prémiový vzhled a odolnost.

K dispozici v barevném provedení Signature Gloss Silver nebo Ultimate High Gloss Black.

Těsnění SKF s ultra nízkým třením poskytují dlouhotrvající výkon vidlice a zlepšují celkový dojem z odpružení.

Kompatibilita s krátkým blatníkem. (včetně blatníku RockShox)

Velikost kola: 29“
Zdvih: 140mm
Damper: Charger 3.1 RC2 W/ButterCups
Spring: DebonAir+ W/ButterCups
Offset: 44mm
Barva: Gloss Black
Osa: 15x110mm BOOST™
Hmotnost: 1887g
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies