Vidlice RockShox SID Ultimate Race Day - 2P Remote 29" Boost™15X110 120mm Gloss Black 44o

Kód: 00.4020.956.000 Výrobce: RockShox
EAN: 710845894237 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice RockShox SID Ultimate Race Day - 2P Remote 29" Boost™15X110 120mm Gloss Black 44offset Tapered DebonAir (v balení blatník, ježek a osa Maxle Stealth)(ovládácí páčka prodávána samostatně) D1

Stoupejte na hory. Sjíždějte z kopce. SID Ultimate není jako ostatní XC vidlice. Je lehčí než kdy dříve, s pevnou konstrukcí o průměru vnitřních nohou 35 mm, která drží stopu, když jedete na hraně. Nové tlumení Race Day 2 má dvě polohy nastavení komprese (2P) - tuhou uzamčenou, a poddajnou otevřenou, vše na dosah vašich prstů. SID se přizpůsobí všemu od cross-country na plný plyn až po sportovní traily v lesích díky nové vzduchové pružině DebonAir+ s vyšším objemem, která je citlivá v horní části zdvihu s možností jemného doladění.

- NOVÁ konstrukce o průměru vnitřních nohou 35 mm je ideální kombinací lehkosti a tuhosti pro moderní XC kolo. Navíc jsme ji udělali ještě lehčí... znovu.
- NOVÉ tlumení Charger Race Day 2 je nejlehčím tlumením na trhu. Toto tlumení nabízí dvě polohy nastavení komprese: Otevřená nebo Uzamčenou tvrdou jako skála.
- NOVÉ vzduchové pružení DebonAir+ poskytuje větší citlivost na drobné nerovnosti a nastavitelnou oporu ve střední části zdvihu.
- NOVÁ sada pouzder maximalizuje překrytí pouzder pro plynulou a spolehlivou jízdu.
- NOVÉ mazivo Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.
- NOVÁ korunka vyfrézovaná pro snížení hmotnosti a bez kompromisu v pevnosti a tuhosti.
- NOVÉ atraktivní barevné provedení „Blue Crush“ a Ultimate High Gloss Black (vysoce lesklá černá) , včetně nového lesklého bílého grafického balíčku Pearl White.
- NOVÉ šroubovací adaptéry pro redukci uchycení rozšířených koncovek náboje Torque Cap jsou součástí balení pro použití s běžnými koncovkami náboje.

SPECIFIKACE
Tlumení: Charger Race Day 2 (SID Ultimate Charger Race Day 2 je nejlehčí tlumení na trhu, strojově vyfrézovano pro snížení hmotnosti; SID Select+ Charger Race Day 2 má stejnou výkonnost tlumení jako Ultimate, bez dodatečného obrábění)
Nastavení tlumení: Dálkové ovládání nebo nastavení na korunce
Pružení: DebonAir+
Rozměr kol: 29”
Zdvih: 110 mm, 120 mm (sada pro změnu zdvihu k dispozici)
Offset vidlice: 44 mm (29”)
Hmotnost: 1 476 g (zdvih 110 mm, offset 44 mm)
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies