Plášť Pirelli Angel™ XT Urban 47-622, černý s reflexním pruhem

Kód: 4128200 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227412826 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli Angel™ XT Urban 47-622, černý s reflexním pruhem

POUŽITÍ NA SILNICI NEBO V TERÉNU, SPOLEHLIVOST, ZÁBĚR

Když přijde na víceúčelové pláště, Pirelli se nachází vždy na vrcholu inovací. Pláště Angel™ XT Urban jsou speciálně navržené, aby splňovaly potřeby použití na silnicích nebo v lehkém terénu a jsou perfektní volbou pro vaše každodenní dobrodružství ve městě a za jeho hranicí. Díky vzorku s výraznými výstupky po stranách běhounu, vycházejícího z motocyklové pneumatiky MT60™ RS, umožňuje tento plášť pohotové ovládání, komfort a přilnavost na silnici, a výborný záběr v lehčím nezpevněném terénu nebo na šotolině. Tyto vlastnosti jsou umožněny díky rozdílným tvarem výstupků: nižší v prostřední části vzorku pro rychlé odvalování na asfaltu, a vyšší v krajní části vzorku pro uplatnění v lehčím terénu. Profil pláště odvozený z motocyklové praxe poskytuje potřebnou přilnavost i v náklonu. 5mm gumová ochranná vrstva je důležitou součástí konstrukce pro bezproblémovou jízdu na lehčích stezkách za hranicemi města nebo ve městě.

Použití: zpevněné cyklostezky a lehčí terén (trekking), okrajově jízda ve městě a vyjížďky po silnicích
Sezónnost: jaro, léto, podzim, okrajově zima
Konstrukce: 60tpi, duše
Gumová směs: PROCompound Urban
Technologie: HyperBELT 5mm, MultiRadius Profile
Patka: drátová
Rozměry: 47-622
Doporučená šířka ráfku: 23C
Hmotnost: 1025 g

TECHNOLOGIE
PROCompound Urban
Gumová směs s obsahem siliky je namíchaná pro nejlepší uplatnění a použití ve městě a na cyklostezkách. Vyznačuje se dobrou přilnavostí, nízkým valivým odporem, a výbornou životností.

HyperBELT
5mm silná ochranná vrstva proti propíchnutí, která se kombinuje s nylonovou kostrou odolnou proti proříznutí o hustotě vláken 60tpi. Excelentní ochrana a komfort bez ohledu na kvalitu povrchu cesty.

MultiRadius Profile
Profil pláště je ostřejší ve střední části běhounu pro pohotovou odezvu a více zaoblený směrem k okrajům. Výsledkem je maximální ovladatelnost a kontaktní plocha pláště s podkladem.

CERTIFIKACE
E-bike Ready
Celá řada plášťů Angel™ Urban má certifikaci ECE-R75, co znamená, že pláště splňují evropské standardy pro potřeby rychlých elektrokol, které můžou dosahovat rychlosti až 50 km/h.

Reflexní pruhy
Reflexní pruhy splňují požadavky evropských regulací ECE-R88, které určují, že odraz světla od reflexního pruhu je dostatečně viditelný i při nepříznivých úhlech.
© 2000-2022 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies