Plášť Pirelli Angel™ DT Urban, 28 - 622, HyperBELT 3mm, 60 tpi, Pro (urban), Black w/refle

Kód: 4125800 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227412581 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli Angel™ DT Urban 28-622, černý s reflexním pruhem

ODOLNOST, CELOROČNÍ VYUŽITÍ, KOMFORT

Plášť Angel™ DT Urban je volbou pro městské dojíždění a každodenní použití ve městě. Kombinuje špičkovou výkonnost se silnou konstrukcí, aby mohl čelit různým typem povrchů silnic při každodenních jízdách. Když vezmeme v úvahu počet různých nástrah, kterým plášť musí denně čelit během své životnosti jako např. výmoly a tramvajové koleje, tak je jasné, že každý plášť musí zvládat širokou škálu různých podmínek. Díky dvojím výhodám konstrukce pláště HyperBELT a zvoleného vzorku, odvozeného od motocyklového Pirelli Angel™ Scooter, je nový plášť Angel™ DT Urban schopen nabídnout pohodlnější a hladší jízdu, a to i za mokra. 5mm tlustá ochranná gumová vrstva dává plášti nejvyšší úroveň odolnosti proti propíchnutí, a pomáhá vám čelit měnícím se podmínkám při jízdě ve městě. Profil pláště Angel™ DT Urban je patentovaný a vychází z motocyklové praxe, kdy jeho tvar podporuje agilní jízdní projev v provozu, a komfortní a bezpečné použití ve městě.

Použití: jízda ve městě, okrajově vyjížďky po silnicích a zpevněné cyklostezky (trekking)
Sezónnost: jaro, léto, podzim, okrajově zima
Konstrukce: 60tpi, duše
Gumová směs: PROCompound Urban
Technologie: HyperBELT 5mm, MultiRadius Profile
Patka: drátová
Rozměry: 28-622
Doporučená šířka ráfku: 19C
Hmotnost: 480 g

TECHNOLOGIE
PROCompound Urban
Gumová směs s obsahem siliky je namíchaná pro nejlepší uplatnění a použití ve městě a na cyklostezkách. Vyznačuje se dobrou přilnavostí, nízkým valivým odporem, a výbornou životností.

HyperBELT
5mm silná ochranná vrstva proti propíchnutí, která se kombinuje s nylonovou kostrou odolnou proti proříznutí o hustotě vláken 60tpi. Excelentní ochrana a komfort bez ohledu na kvalitu povrchu cesty.

MultiRadius Profile
Profil pláště je ostřejší ve střední části běhounu pro pohotovou odezvu a více zaoblený směrem k okrajům. Výsledkem je maximální ovladatelnost a kontaktní plocha pláště s podkladem.

CERTIFIKACE
E-bike Ready
Celá řada plášťů Angel™ Urban má certifikaci ECE-R75, co znamená, že pláště splňují evropské standardy pro potřeby rychlých elektrokol, které můžou dosahovat rychlosti až 50 km/h.

Reflexní pruhy
Reflexní pruhy splňují požadavky evropských regulací ECE-R88, které určují, že odraz světla od reflexního pruhu je dostatečně viditelný i při nepříznivých úhlech.
© 2000-2023 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies