Plášť Pirelli Cinturato™ All Road Classic, 40 - 622, 60 tpi, Pro (gravel), Classic

Kód: 4161500 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227416152 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli Cinturato™ All Road Classic, 40 - 622, 60 tpi, Pro (gravel), Classic (tan-wall)

Cinturato All Road je gravel plášť připraven navržená pro použití na asfaltu, zpevněných cestách nebo lehkých štěrkových površích. Vzorek má hladkou středovou čáru pro rychlou a plynulou jízdu na asfaltu a dlažbě, postupně se ke straně zvedající drobné výstupky zajišťují jistou trakci na lehkém štěrku, zatímco více agresivní a pevné výstupky na ramenech umožňují zatáčení v náklonu. Cinturato All Road je vybaven novou konstrukcí ProWall Gravel - kostra 60tpi připravena pro bezdušové použití s dodatečným zesílením bočnic, které zabraňuje bočnímu proříznutí, zatímco gumová směs ProCompound Gravel díky své formulaci z různých polymerů zajišťuje větší dojezd. Cinturato All Road je plášť, který vám poskytne trakci a přilnavost pro rychlou jízdu na různých površích jak na silnici, tak mimo ni.

Vlastnosti:
• ProCompound Gravel je speciální gumová směs vyvinutá pro stálý jízdní projev a prodlouženou životnost pláště.
• Vícevrstvá kostra pláště z nylonu s hustotou vláken 60tpi.
• TLR tubeless-ready (bezdušová) aramidová skládací patka optimalizovaná pro širší ráfky a nižší tlaky huštění pneumatiky.

Konstrukce: 60tpi, TLR
Doporučená šířka ráfku: 23C
Technologie ProWALL Gravel
Gumová směs: ProCompound Gravel
Hmotnost: 590 g

TECHNOLOGIE:
ProCompound Gravel
Tato verze gumové směsi ProCompound je specificky vyvinutá pro gravel a upřednostňuje odolnost a ochranu před defekty. Je odvozena ze zkušeností z více závodně zaměřených gumových směsí SmartEVO, EVO a byla citlivě naladěna pro získání spolehlivější gumové směsi pro ty, kteří hledají předvídatelný plášť na různých površích. ProCompound Gravel je vyvážený kompromis mezi přilnavostí a odolností, vyvinutý pro jezdce, kteří se potýkají s různými povrchy a dlouhými vzdálenostmi.

ProWALL Gravel
Inženýři Pirelli chytře kombinovali technologie odvozené ze silničních zesílených konstrukcí s těmi specifickými pro horská kola, aby získali speciální konstrukci ProWall určenou pro gravel. ProWALL Gravel je mnohovrstvá 60 tpi zesílená a pevná kostra připravena pro bezdušové použití s dodatečným zesílením bočnic, které má za úkol zabránit bočnímu proříznutí. Tato technologie konstrukce nabízí zvýšenou ochranu před defekty a zároveň zachovává pružný jízdní projev na různých površích, umožňující vám objevovat nové cesty.
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies