Plášť Pirelli Cinturato™ GRAVEL S, 45 - 622, TechWALL, 60 tpi, SpeedGRIP, Black

Kód: 4161900 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227416190 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli Cinturato™ GRAVEL S 45-622, černý

ZÁBĚR -
KONTROLA -
ODOLNOST

Cinturato™ Gravel S je gravel plášť do měkkého a blátivého terénu. Je to všestranný model, který poskytuje bezpečnou jízdu na kole za nepříznivých povětrnostních podmínek a na technických tratích, na samé hranici gravel a horských kol. Cinturato™ Gravel S je doporučený model pro ty, kteří hledají spolehlivý plášť, který se snadno ovládá a je bezpečný za všech podmínek. Přilnavost a bezpečnost jsou upřednostňovány před čistou rychlostí závodních modelů.

Vzorek běhounu Cinturato™ Gravel S uplatňuje hlavní technická řešení přijatá pro nejlepší pneumatiky do měkkého terénu určená pro horská kola a motokros: výstupky jsou vysoké a široce rozmístěné, střední část směřuje po směru otáčení, takže rychlost je stále dostatečně dobrá pro jízdu na štěrku, boční část je agresivnější, aby pronikla terénem a vytvořila výborný záběr za každých podmínek.

Vlastnosti nové gumové směsi SpeedGRIP jsou přizpůsobené všem povětrnostním podmínkám, bez ohledu na to, zda je terén suchý nebo mokrý. Nové složení si zachovává stejnou polymerní matrici jako specifická směs pro horská kola SmartGRIP, což zlepšuje účinnost odvalování.

Zesílená konstrukce pláště s vrstvou tkané textilie umístěné po obvodu od patky k patce doplněná aramidovými patkami pro tubeless-ready použití jsou optimalizované pro moderní široké ráfky. Cinturato™ Gravel S nabízí extrémně vysokou úroveň ochrany proti propíchnutí a novou úroveň výkonu, pokud jde o valivý odpor a přilnavost. Stejně jako velkou spolehlivost – základní prvek značky Pirelli Cinturato™.

Vlastnosti:
• Složení gumové směsi SpeedGRIP pro nízký valivý odpor při jízdě na silnici či mimo ni je kombinované s vysokou odolností proti protržení a výborným záběrem za mokra.
• Vysokopevnostní tkaná nylonová tkanina TechWALL pokrývá plochu od patky k patce pro přidanou ochranu proti proříznutí a propíchnutí.
• Vícevrstvá 60tpi konstrukce opletu.
• TLR tubeless-ready (bezdušová) aramidová skládací patka optimalizovaná pro širší ráfky a nižší tlaky huštění pneumatiky.

Použití v terénu: měkká hlína, sypký, různorodý terén, okrajově tvrdý podklad nebo kameny
Konstrukce: 60tpi, TLR
Doporučená šířka ráfku: 25C
Gumová směs: SpeedGRIP
Ochrana: TechWALL Gravel
Hmotnost: 570 g

TECHNOLOGIE:
TechWALL Gravel
Pirelli vytvořilo konstrukci pláště, která je kombinací knowhow pod označením armour tech™ s vlastnostmi vyvinutými pro využití v terénu MTB. Konstrukce a její komponenty
mají vlastnosti, které umožňují odolávat poškození (např. propíchnutí ostrým předmětem nebo kamenem): přidaná vrstva materiálu vysoce odolného proti proříznutí pokrývá plochu od patky k patce a zároveň nesnižuje efektivitu odvalování pláště a jeho kvality při ovládání. Výsledkem je možnost využití na lehčích gravel podkladech jako i v těžkých terénních podmínkách.

SpeedGRIP
Pirelli vytvořilo vlastní gumovou směs, která umožňuje lepší výkonnost a přenos energie s menším úsilím při jízdě na asfaltu, šotolině nebo v agresivnějším terénu. Směs SpeedGRIP dosahuje stejné odolnosti, jako její MTB sourozenec (SmartGRIP), jako i stejně vysokou úroveň přilnavosti na mokrém povrchu a umožňuje efektivnější přenos energie pro snížení valivého odporu na úroveň podobnou čistě závodním silničním plášťům. Tato high-tech gumová směs je produktem zkušeností získaných ze světa off-road závodních okruhů po celém světě, kde má Pirelli svoje stabilní místo na 2 i 4 kolových vozidlech.
Výsledkem je směs se dvěma diametrálně odlišnými charakteristikami:
• odolnost proti protržení: maximální mechanický grip v suchých podmínkách s lepší životností a odolností proti propíchnutí
• chemický grip: jistota a kontrola za každého počasí a na každém mokrém povrchu, na silnici nebo v terénu
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies