Plášť Pirelli P ZERO™ Race 4S, 28 - 622, TechBELT, 127 tpi, SmartEVO, Black

Kód: 4203300 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227420333 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli P ZERO™ Race 4S 28-622, černý

4 ROČNÍ OBDOBÍ – OVLADATELNOST – GRIP
P ZERO™ Race 4S je nástupce velmi oblíbeného pláště P ZERO™ Velo 4S, prvního cyklistického pláště Pirelli určeného pro všechna roční období. Zatímco dobře známé jízdní charakteristiky starého modelu byly vylepšené, P ZERO™ Race 4S si stále zachovává klíčové vlastnosti celoročního závodního pláště: poskytuje konzistentní přilnavost za každého počasí, propršené a chladné dni nevyjímaje, a přináší závodní jízdní vlastnosti, které učinily řadu plášťů P ZERO™ Race oblíbenou volbou profesionálních cyklistů. Výjimečná výkonnost pláště za každého počasí je umožněná díky dvěma modernizovaným technickým vlastnostem: gumové směsi SmartEVO – poslední evoluci směsi určené přímo pro silnici, a konstrukci TechBELT Road určené pro použití s duší – kostra pláště o hustotě 120tpi s nylonovým ochranným pásem. Plášť prošel taky úpravou a vylepšením vzorku: speciální hluboké drážky jsou doplněné silnějším vzorkem běhounu, co umožňuje dosáhnout lepší přilnavost pláště v studeném počasí, delší životnost, a lepší ochranu proti propíchnutí. Všechny speciální vlastnosti nového pláště P ZERO™ Race 4S jsou odborně vyráběné v Itálii, a poskytují tak jedinečnou kvalitu a maximální výkonnost.

Použití: výkonnostní a vytrvalostní (endurance) kola, okrajově časovkářská kola
Sezónnost: jaro, léto, podzim, zima
Konstrukce: 127tpi, duše
Gumová směs: SmartEVO
Technologie: SmartEVO, TechBELT
Rozměry: 700x28
Doporučená šířka ráfku: 19C
Hmotnost: 260 g (700x28)
Vyrobeno v Itálli

TECHNOLOGIE

Gumová směs SmartEVO
Nová gumová směs SmartEVO využívá směs 3 rozdílných polymerů, ze kterých každý poskytuje specifické výkonnostní kvality pro dosažení optimálního vyvážení protikladných vlastností, jako jsou přilnavost a valivý odpor. Pirelli využilo svoje znalosti a zkušenosti z více než 100 let ve vývoji gumových směsí pro motosport, kdy vždy byly tyto produkty používané v závodech nejvyšší úrovně ve všech disciplínách. Tyto rozsáhlé znalosti z vývojového a závodního oddělení umožnili Pirelli vytvořit trojí směs polymerů s „chytrými“ výkonnostními vlastnostmi pro cyklistické pláště a tvoří základ pro vynikající charakteristiky směsi SmartEVO - lepší přilnavost za sucha i za mokra, a zároveň nižší valivý odpor. Pirelli vytvořilo výkonnostní gumovou směs navrženou a vyladěnou pro všechny moderní disciplíny silniční cyklistiky, od lokálních nebo World Tour závodů až po epické dobrodružství, kde klima a různorodé povrchy vyžadují pláště, které spolehlivě fungují na nejvyšší úrovni za všech okolností.

TechBELT
Vysoce-výkonnostní struktura opletu s přidanou vrstvou tkaniny vysoce odolné proti proříznutí pod běhounem, aby plášť mohl poskytnout vynikající odolnost proti propíchnutí v širokém spektru podmínek. Kombinace této vrstvy a vrstev kostry opletu umožňuje dosáhnout pro tuto konstrukci k použití s duší nejefektivnějších parametrů valivého odporu a hmotnosti.
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies