PIRELLI

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...

Pirelli Cycling je divize známé italské společnosti Pirelli, která je tradičně známá svými pneumatikami pro automobily a motocykly. Pirelli vstoupil do světa cyklistiky s cílem poskytovat vysoce kvalitní pláštěy pro silniční a horská kola.

Pirelli Cycling se zaměřuje na vývoj a výrobu silničních plášťů, které nabízejí vysoký výkon a odolnost. Tyto pláště jsou navrženy s důrazem na snížení valivého odporu, zvýšení přilnavosti a celkové zlepšení jízdních vlastností silničních kol.

Pláště od Pirelli Cycling jsou často vyhledávány jak profesionálními závodníky, tak cyklisty na rekreační úrovni. Společnost se snaží kombinovat své zkušenosti s výrobou pneumatik pro motorová vozidla s potřebami a specifikacemi cyklistiky, aby poskytla produkty s vysokým výkonem a kvalitou.

V sortimentu Pirelli Cycling můžete nalézt různé typy plášťů vhodných pro různé povrchy, podmínky a styly jízdy. Pirelli také spolupracuje s profesionálními týmy a cyklistickými událostmi, což podtrhuje jeho angažovanost v cyklistickém průmyslu.

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies