Plášť Pirelli Angel™ GT Urban, 37 - 622, HyperBELT 5mm, 60 tpi, Pro (urban), Black w/refle

Kód: 4127000 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227412703 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli Angel™ GT Urban 37-622, černý s reflexním pruhem

OVLADATELNOST, RYCHLOST, PŘILNAVOST

Plášť Angel™ GT Urban je pojmenovaný po motocyklové pneumatice Angel™ GT, která vyhrála několik srovnávacích testů v odborných časopisech, protože jak motocyklové, tak i cyklistické provedení jsou charakteristické svojí rychlostí, přilnavostí a předvídatelnou ovladatelností. Je řešením pro ty zákazníky, kteří se zaměřují na výkonnost a chtějí dynamický plášť do všech možných podmínek a pro všechny typy městských a cestovatelských kol/elektrokol. Konstrukce pláště je zesílená ochrannou vrstvou HyperBELT o tloušťce 5 mm, která chrání před propíchnutím a umožňuje odolávat náročným podmínkám jízdy ve městě. Drážky ve vzorku společně s gumovou směsí PROCompound Urban umožňují dynamické jízdní charakteristiky pláště, vyšší rychlost jízdy a jsou připravené čelit jakýmkoliv podmínkám asfaltové pokrývky silnic a cest, dokonce i za mokra. Profil pláště Angel™ GT Urban, patentovaný a odvozený z motocyklové praxe, je tvarovaný tak, aby jízda na něm byla agilní v provozu a zároveň komfortní a zcela pod kontrolou při dojíždění do práce nebo při jízdě ve volném čase.

Použití: vyjížďky po silnicích, okrajově jízda ve městě
Sezónnost: léto, okrajově jaro a podzim
Konstrukce: 60tpi, duše
Gumová směs: PROCompound Urban
Technologie: HyperBELT 5mm, MultiRadius Profile
Patka: drátová
Rozměry: 37-622
Doporučená šířka ráfku: 23C
Hmotnost: 845 g

TECHNOLOGIE
PROCompound Urban
Gumová směs s obsahem siliky je namíchaná pro nejlepší uplatnění a použití ve městě a na cyklostezkách. Vyznačuje se dobrou přilnavostí, nízkým valivým odporem, a výbornou životností.

HyperBELT
5mm silná ochranná vrstva proti propíchnutí, která se kombinuje s nylonovou kostrou odolnou proti proříznutí o hustotě vláken 60tpi. Excelentní ochrana a komfort bez ohledu na kvalitu povrchu cesty.

MultiRadius Profile
Profil pláště je ostřejší ve střední části běhounu pro pohotovou odezvu a více zaoblený směrem k okrajům. Výsledkem je maximální ovladatelnost a kontaktní plocha pláště s podkladem.

CERTIFIKACE
E-bike Ready
Celá řada plášťů Angel™ Urban má certifikaci ECE-R75, co znamená, že pláště splňují evropské standardy pro potřeby rychlých elektrokol, které můžou dosahovat rychlosti až 50 km/h.

Reflexní pruhy
Reflexní pruhy splňují požadavky evropských regulací ECE-R88, které určují, že odraz světla od reflexního pruhu je dostatečně viditelný i při nepříznivých úhlech.
© 2000-2023 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies