Válce RooDol COMPACT Pack

Kód: RDL-CPT-20 Výrobce: RooDol
EAN: 9437015875019 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Balíček RooDol COMPACT je nejlehčí a nejpřenosnější tříválcový tréninkový systém na trhu. Válečky COMPACT jsou navrženy tak, aby vytvářely větší odpor a poskytují cyklistovi optimální úsilí k provedení správného tréninku. Tento odpor je vytvářen průměrem jeho válečků a to nám umožňuje, s trochou praxe, být schopni vystoupit z kola stejným způsobem jako my na silnici.

Balení RooDol COMPACT obsahuje:

    3x válečky RooDol® COMPACT
    1x trakční pás RooDol® COMPACT
    1x obal RooDol® COMPACT
    1x struktura RooDol®

Rozměry balení RooDol COMPACT složené:

    95 cm x 20 cm x 12 cm a hmotnost 5,2 kg

Vhodné pro jízdní kola se vzdáleností mezi středy předních a zadních kol:

    od 95 cm do 112 cm

Tréninkový systém RooDol® způsobil revoluci ve způsobu porozumění vnitřní cyklistice a je ideálním systémem pro udržení optimálního fyzického stavu, aby bylo možné maximalizovat naši fyzickou kapacitu.
Je to nejlepší doplněk pro trénink kruhového šlapání a umožňuje také provádět specifický výcvik, jako je série sprintu, šlapání s vysokou kadencí nebo silou, které je velmi obtížné provádět na veřejných silnicích s velkým provozem nebo silnice nejsou přizpůsobeny váš trénink.
RooDol® s patentovaným systémem způsobil revoluci v koncepci těchto typů systémů. Všechno vycházelo z potřeby cyklisty zahřát se před závody „ať jste kdekoli“ a v případě potřeby bylo možné trénovat. Jeho nízká hmotnost a schopnost rychlé montáže a demontáže v současné době pomáhají profesionálním cyklistům a triatlonovým šampionům v jejich zahřívacích a vnitřních cvičeních.

Soubory ke stažení

© 2000-2020 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o.