Vidlice RockShox SID SL Ultimate Flight Attendant Race Day - 3P Crown 29" Boost™, Black

Kód: 00.4021.130.003 Výrobce: RockShox
EAN: 710845908163 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice RockShox SID SL Ultimate Flight Attendant Race Day - 3P Crown 29" Boost™15X110 100mm Gloss Black 44offset Tapered DebonAir (ZipTie blatník, ježek, Maxle Stealth,baterie,nabíječka) D1

Ortodoxní cyklisté… Vidíme se. Vy jste důvod, proč je SID SL Ultimate nejlehčí XC vidlicí na trailu. Nyní, s Flight Attendant, je to nejchytřejší, nejúčinnější a technologicky nejvyspělejší vidlice na startovní čáře. SID SL Ultimate Flight Attendant je vybaven novým třípolohovým elektronickým tlumičem Charger Race Day 2 Flight Attendant, který automaticky mění stav odpružení mezi polohami Open, Pedal a Lock rychleji, než si myslíte. SID SL Ultimate Flight Attendant, zaměřený na maximalizaci efektivity a udržení rychlosti v kurzu, je platformou, kterou chtějí mít na své straně seriózní pódiové soutěže.

NOVINKA Odstraňte složitost odpružení, abyste zlepšili svůj zážitek z jízdy. Flight Attendant má zcela nový algoritmus, který využívá sadu senzorů ke čtení vstupů jezdce a terénu, aby předvídal perfektní polohu zavěšení. Žádný jiný systém odpružení nemá takovou úroveň přizpůsobení, aby odpovídal vašim preferencím při jízdě, terénu, vašemu stylu a vašim fyzickým možnostem. Zvyšte svou jízdu.

NOVÁ Adaptivní jízdní dynamika umožňuje systému Flight Attendant učit se od jezdce, aby mohl činit chytřejší, personalizovanější rozhodnutí pro vyšší efektivitu a ještě vyšší rychlost.

NOVÝ elektronický tlumič Charger Race Day 2 Flight Attendant je vybaven automatickým třípolohovým nastavením komprese (polohy Open/Pedal/Lock) s nezávisle nastavitelným odskokem.

Flight Attendant s podporou AXS a bez kabelů je integrovanou součástí ekosystému SRAM AXS, pečlivě vytvořený tak, aby zmizel.

Náš vůbec nejlehčí 32mm podvozek. Osvědčený výkon ve Světovém poháru, vytvořený pro váš další pódiový výsledek. Možnost delšího zdvihu 110 mm, pro případ, že se cítíte extra.

Obrobená korunka pro nižší hmotnost a větší pevnost.

Vytoužená charakteristická barva „Blue Crush“ a Ultimate High Gloss Black s novou lesklou perleťově bílou grafikou Flight Attendant.

Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.

Vzduchová pružina DebonAir je vyladěna speciálně pro splnění požadavků XC a udržuje vyšší světlou výšku pro větší jistotu a kontrolu.

Sdílená baterie se všemi komponenty podporujícími SRAM AXS.

Systém Flight Attendant System je vodotěsný podle třídy IPX7.

Systém Flight Attendant se zlepšuje pouze s tím, čím více komponent AXS do systému spárujete.

Zdvih: 100mm
Patrona: Flight Attendant Race Day
Barva: Gloss Black
Offset: 44mm
Osa: 15x110mm BOOST
Hmotnost: 1480g
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies