Kliky Truvativ Stylo Carbon Eagle Fat Bike 4" DUB 12s 175 s Direct Mount 30z X-SYNC 2 čern

Kód: 00.6118.528.004 Výrobce: Truvativ
EAN: 710845813351 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Kliky Truvativ Stylo Carbon Eagle Fat Bike 4" DUB 12s 175 s Direct Mount 30z X-SYNC 2 černý převodník (osa DUB/ložiska nejsou součástí balení)

ZAOSTŘENÉ NA RYCHLOST
Nové kliky STYLO Carbon cílí na jezdce, kteří se cítí doma na nekončících singltrecích. Tyto zcela nové kliky jsou zkonstruované pomocí vlastní technologie vrstvení karbonu. Jsou dostatečně odolné pro jízdy přes kamenité traily s množstvím rock gardens. Nové STYLO Carbon jsou odolné, tuhé a lehké. Vybavené jsou novými Direct Mount převodníky SRAM Eagle™ a jsou plně kompatibilní se sadou SRAM Eagle™. Nová technologie DUB™ navíc zahrnuje lepší design středového složení a novou konstrukci osy. Ve výsledku umožňují všechny tyto vylepšení jednotnější přístup ke spojení se středovým složením, lepší utěsnění proti zanášení nečistoty a také kompatibilitu se všemi standardními rámy. Teď už má každý na dosah nový rozměr maximální životnosti středového složení.

VLASTNOSTI A VÝHODY
• Vlastní technologie skladby karbonu
• Plně kompatibilní se všemi pohony 1x
• Technologie DUB™ přináší jednotný přístup ke spojení se středovým složením, lepší utěsnění proti zanášení nečistoty a je zpětně kompatibilní se všemi standardními rámy
• Direct Mount převodník

SPECIFIKACE
Rychlosti 11/12
Kompatibilita středové složení: DUB BSA MTB 100, DUB PF MTB 121
Velikosti převodníků 30
Délka klik 175mm
Řetězová linka 66.5mm
Průměr středové osy DUB
Materiál převodníku Hliník
Chránič Ne
Bolt Circle Diameter (BCD) Direct Mount (DM)
Materiál klik Carbon
Barva Black
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies