Napletené kolo ZIPP 353 NSW Carbon Tubeless Disc Brake Center Locking 700c Front 24Spokes

Kód: 00.1918.612.000 Výrobce: Zipp
EAN: 710845865213 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Napletené kolo ZIPP 353 NSW Carbon Tubeless pro kotoučové brzdy Center Locking, 700c přední, 24 drátů, 12x100mm Standard Graphic A1

Sada kol Zipp 353 NSW Tubeless pro kotoučové brzdy je vrcholem snažení Zipp k dosažení univerzálnosti a rychlosti. Tyto kola slučují dva nejpokročilejší koncepty Zipp pro návrh kol – profil ráfku Sawtooth a technologii Total System Efficiency (Celková systémová účinnost). Zabezpečují tak všeobjímající přístup k jízdní výkonnosti kol.

Se zvlněným profilem ráfku a jeho výškou 45 mm jsou 353 NSW rychlé na každým profilu tratě. Poskytují nejlepší aerodynamickou účinnost a stabilitu v bočním větru ve své třídě. 353 NSW je dosud nejlehčí sada bezdušových kol Zipp, takže jsou připravené vydobýt si svoji cestu do úniků.

Použití ráfků s rovnou stěnou bez háčku (hookless) na 353 NSW je nedílnou součástí našeho cíle udělat vás rychlejšími na kole. Bez háčku je přechod mezi pláštěm a ráfkem mnohem plynulejší a aerodynamičtější. Tento design také umožňuje efektivnější rozložení pryskyřice v materiálu ráfku, co znamená lehčí kola. Zrovna tak jsou i vysoce odolné.

Tvar ráfku Sawtooth kol 353 NSW s technologii Hyperfoil optimalizuje aerodynamickou účinnost astabilitu v bočním větru. Zvlněný tvar Sawtooth také umožňuje, aby byl ráfek strukturálně pevný a zároveň i lehký. Pro jezdce to znamená rychlé výjezdy ze zatáček a udržení vysoké rychlosti bez ohledu na profil tratě, zejména v strmých a energických pasážích.

353 NSW využívají technologii Total System Efficiency (TSE). Jedná se o specifický přístup Zipp k designu kol, kdy se snaží překonat specifické překážky k dosažení maximální rychlosti: odpor větru, tíže (hmotnost), valivý odpor a ztráty od vibrací z podkladu. Vnitřní šířka ráfku 25 mm je ideální pro použití širších tubeless (bezdušových) plášťů s nižším tlakem vzduchu pro dosažení efektivnější jízdy.

Kola 353 NSW jsou zapletená na nábojích Cognition V2, které byly vylepšené o přepracovaný mechanismus rohatky Axial Clutch V2. Výsledkem je rychlejší záběr a menší tření, jako i vylepšená životnost.

TECHNOLOGIE:
Total System Efficiency – celková systémová účinnost
ImPress – přímý tisk grafiky
Sawtooth – zvlněný profil ráfku
Axial Clutch V2 – přepracovaný mechanismus rohatky
HexFin – tvarování výstupků na ráfku
Hyperfoils – vzorek důlků na ráfku

VLASTNOSTI:
- Univerzální sada tubeless kol s profilem ráfku bez háčku určená pro moderní vytrvalostní silniční kola
- Dosud nejlehčí tubeless sada kol od Zipp připravená k závodění
- Optimalizované dosedací plocha pláště pro snadnou montáž
- Technologie TSE pro lepší účinnost a nižší valivý odpor
- Zvlněný ráfek Sawtooth s výstupky Hyperfoil a vzorkem důlku HexFin ABLC pro nejlepší aerodynamickou výkonnost a stabilitu v bočním větru
- Náboje Cognition V2 se efektivně točí jak při šlapání, tak při volnoběhu. Technologie Axial Clutch V2 snižuje odpor a tření v náboji.
- Dodávané s předními a zadními koncovkami 12 mm.
- Uchycení kotouče CenterLock. Pojistná matice (Lockring) je součástí balení.
- Dostupné s ořechem XDR nebo SRAM/Shimano
- Nanesení grafiky technologii přímého tisku Zipp ImPress
- Ořech Campagnolo je dostupný jako samostatný díl
- Hmotnost předního kola 580 g, zadního kola 675 g (v nejlehčí konfiguraci: 12 mm pevné osy a XDR; bez pásky a ventilku)
- Doživotní záruka
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies