Plášť Pirelli P ZERO™ Race 150° Aniversary, 28-622

Kód: 4237800 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227423785 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli P ZERO™ Race 150° Aniversary, 28-622

Pirelli uvádí na trh P ZERO Race 150°, speciální verzi závodního pláště, která je věnovaná 150. výročí společnosti, která začala psát svou historii výroby pneumatik právě těmi určenými pro jízdní kola. Slavnostní plášť debutoval na závodních kolech World Tour týmu Trek-Segafredo na právě skončených závodech Giro d'Italia.

P ZERO Race 150° je všestranný plášť určený pro použití s duší a vhodný zvláště pro dlouhé závody a tréninky. Vyznačuje se nízkou hmotností, hladkým odvalováním, a skvělou přilnavostí díky speciální gumové směsi SmartEVO. Tato směs je formulovaná jako ternární směs polymerů s „chytrým“ projevem a umožňuje tak skvělou přilnavost za sucha i mokra a zároveň velmi nízký valivý odpor při jízdě. Konstrukce pláště tvoří nylonová kostra o hustotě vlákna 120 TPI, která je chráněná technologii TechBELT Road zlepšující odolnost proti propíchnutí, aniž by plášť byl těžší.

P ZERO Race 150° se vyrábí v Itálii, v čerstvě zrenovované továrně Pirelli v Bollate nedaleko Milána. Plášť nabízí všechny ceněné vlastnosti originálního modelu P ZERO Race, který je bestsellerem od milánské společnosti. Navíc ho zdobí exkluzivní zlaté provedení grafiky, logo „protáhlé P 150°“, a exkluzivní balení. Dostupné velikosti jsou 26-622 a 28-622.

PURE PERFORMANCE

OVLADATELNOST – RYCHLOST – GRIP
S využitím zkušeností ze závodů World Tour a díky stálé touze pro dosažení dokonalosti se vývojářům Pirelli povedlo vyvinout nejvýkonnější univerzální závodní plášť této ikonické značky. P ZERO™ Race je vytvořený pro maximální využití všech benefitů konstrukce s použitím duše v univerzálním plášti připraveném pro závodní nasazení, který je výkonnější než všechny dosavadní silniční dušové pláště, a dokonce i galusky Pirelli. Po třech letech vývoje ve spolupráci s nejrychlejšími závodníky na okruhu World Tour, včetně 2019 UCI mistryně a mistra světa, se Pirelli povedlo navrhnout tento nový dušový plášť s novou gumovou směsí SmartEVO a s technologii konstrukce opletu TechBELT. Všem profesionálním cyklistům, jako i všem milovníkům cyklistiky, nabízí tento vynikající produkt.

Použití: výkonnostní a vytrvalostní (endurance) kola, okrajově časovkářská kola
Sezónnost: jaro, léto, podzim, okrajově zima
Konstrukce: 127tpi, duše
Gumová směs: SmartEVO
Technologie: SmartEVO, TechBELT
Rozměry: 700x28
Doporučená šířka ráfku: 19C
Hmotnost: 225 g (700x28)

TECHNOLOGIE

Gumová směs SmartEVO
Nová gumová směs SmartEVO využívá směs 3 rozdílných polymerů, ze kterých každý poskytuje specifické výkonnostní kvality pro dosažení optimálního vyvážení protikladných vlastností, jako jsou přilnavost a valivý odpor. Pirelli využilo svoje znalosti a zkušenosti z více než 100 let ve vývoji gumových směsí pro motosport, kdy vždy byly tyto produkty používané v závodech nejvyšší úrovně ve všech disciplínách. Tyto rozsáhlé znalosti z vývojového a závodního oddělení umožnili Pirelli vytvořit trojí směs polymerů s „chytrými“ výkonnostními vlastnostmi pro cyklistické pláště a tvoří základ pro vynikající charakteristiky směsi SmartEVO - lepší přilnavost za sucha i za mokra, a zároveň nižší valivý odpor. Pirelli vytvořilo výkonnostní gumovou směs navrženou a vyladěnou pro všechny moderní disciplíny silniční cyklistiky, od lokálních nebo World Tour závodů až po epické dobrodružství, kde klima a různorodé povrchy vyžadují pláště, které spolehlivě fungují na nejvyšší úrovni za všech okolností.

TechBELT
Vysoce-výkonnostní struktura opletu s přidanou vrstvou tkaniny vysoce odolné proti proříznutí pod běhounem, aby plášť mohl poskytnout vynikající odolnost proti propíchnutí v širokém spektru podmínek. Kombinace této vrstvy a vrstev kostry opletu umožňuje dosáhnout pro tuto konstrukci k použití s duší nejefektivnějších parametrů valivého odporu a hmotnosti.
© 2000-2023 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies