Plášť Pirelli P ZERO™ Race TLR SL, 26 - 622, TechWALL, 127 tpi, SmartEVO, Black

Kód: 3905500 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227390551 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli P ZERO™ Race TLR SL 26-622 (700x26C)

RACING PERFORMANCE

RYCHLOST – OVLADATELNOST – NÍZKÁ HMOTNOST

Vývojáři Pirelli vyvinuli plášť P Zero™ Race TLR SL s důrazem na potřeby profesionálních závodníků, a proto vyladili výkonnostní parametry ještě na vyšší level. Tento lehký a rychlý plášť využívá klíčové výhody tubeless (bezdušové) technologie v produktu určeném pro závodní nasazení, s důrazem na rychlost a ovladatelnost. Výkonnostní charakteristiky pláště převyšují všechny dosavadní pláště Pirelli v této kategorii, časovkářské a lehké galusky nevyjímaje, a současně není omezená odolnost proti propíchnutí díky konstrukci opletu TechWALL. Po třech letech vývoje ve spolupráci s nejrychlejšími závodníky na okruhu World Tour, včetně 2019 UCI mistryně a mistra světa, se Pirelli povedlo navrhnout tento nový tubeless-ready plášť s novou gumovou směsí SmartEVO a nabídnout tak profesionálním cyklistům jako i všem milovníkům cyklistiky nejlepší závodní plášť z dílny Pirelli vůbec!

Použití: časovkářské a výkonnostní kola, okrajově vytrvalostní (endurance) kola
Sezónnost: léto, okrajově jaro a podzim
Konstrukce: 120tpi
Gumová směs: SmartEVO
Technologie: SmartEVO, TechWALL, Tubeless-Ready
Rozměry: 700x26
Doporučená šířka ráfku: 19C
Hmotnost: 245 g (700x26)

TECHNOLOGIE

Gumová směs SmartEVO
Poslední generace směsi chytrých polymerů pro docílení maximální přilnavosti s nízkým valivým odporem.
Nová gumová směs SmartEVO využívá směs 3 rozdílných polymerů, ze kterých každý poskytuje specifické výkonnostní kvality pro dosažení optimálního vyvážení protikladných vlastností, jako jsou přilnavost a valivý odpor. Pirelli využilo svoje znalosti a zkušenosti z více než 100 let ve vývoji gumových směsí pro motosport, kdy vždy byly tyto produkty používané v závodech nejvyšší úrovně ve všech disciplínách. Tyto rozsáhlé znalosti z vývojového a závodního oddělení umožnili Pirelli vytvořit trojí směs polymerů s „chytrými“ výkonnostními vlastnostmi pro cyklistické pláště a tvoří základ pro vynikající charakteristiky směsi SmartEVO - lepší přilnavost za sucha i za mokra, a zároveň nižší valivý odpor. Pirelli vytvořilo výkonnostní gumovou směs navrženou a vyladěnou pro všechny moderní disciplíny silniční cyklistiky, od lokálních nebo World Tour závodů až po epické dobrodružství, kde klima a různorodé povrchy vyžadují pláště, které spolehlivě fungují na nejvyšší úrovni za všech okolností.

TechWALL
Nová technologie tubeless (bezdušové) konstrukce opletu, kdy přidaná vyztužující vrstva umožňuje dosažení lepší odolnosti proti propíchnutí a zároveň lehčí provedení konstrukce.

Video

© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies