Plášť Pirelli P ZERO™ Race TT 26-622, červené nálepky

Kód: 4308600 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227430868 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli P ZERO™ Race TT 26-622, červené nálepky

PURE SPEED

RYCHLOST – LEHKOST – REAKTIVITA
Vyrobeno pro ty, kteří závodí s časem v časovkách nebo triatlonu. P ZERO™ Race TT byl vyvinut ve spolupráci s našimi profesionálními sportovci za použití naší nejpokročilejší gumové směsi odvozené ze světa elitního motoristického sportu. Tato směs SmartEVO ve spojení se superlehkou konstrukcí s opletem 120 tpi dělá z P ZERO™ Race TT nejrychlejší a nejlehčí silniční plášť pro použití s duší v portfoliu Pirelli, když se počítá každá sekunda!

P ZERO Race TT je specializovaný produkt, který byl speciálně vyžádán a vyvinut pro týmy Pirelli ve World Tour pro závody v časovce a/nebo triatlon. Vyznačuje se lehkou, ale rychlou konstrukcí určenou pro použití s duší s nylonovou tkaninou 120 tpi a bez ochranné výztuhy pod vzorkem. Tato verze pro časovku používá nejpokročilejší gumovou směs Pirelli SmartEVO, aby poskytovala nejvyšší výkon. Výsledkem je o 20 % rychlejší a o 5 % lehčí plášť (porovnání modelů pro použití s duší P ZERO Race a P ZERO Race TT)í , který nejlépe funguje ve spojení s duší Pirelli P ZERO SmarTUBE.

Vzorek P ZERO™ Race je evolucí designu P ZERO™ Velo: několik sezón výzkumu a vývoje na silnicích World Tour vedlo k novému designu, který zlepšuje chování kola za každého počasí.

Použití: časovkářská kola, okrajově výkonností kola
Sezónnost: jaro, léto, podzim, okrajově zima
Konstrukce: 120tpi, duše
Gumová směs: SmartEVO
Technologie: SmartEVO, LITE
Rozměry: 700x26
Doporučená šířka ráfku: 19C (není kompatibilní s "hookless" ráfky bez hrany patky)
Hmotnost: 200 g (700x26)

TECHNOLOGIE

Gumová směs SmartEVO
Nová gumová směs SmartEVO využívá směs 3 rozdílných polymerů, ze kterých každý poskytuje specifické výkonnostní kvality pro dosažení optimálního vyvážení protikladných vlastností, jako jsou přilnavost a valivý odpor. Pirelli využilo své znalosti a zkušenosti z více než 100 let ve vývoji gumových směsí pro motosport, kdy vždy byly tyto produkty používané v závodech nejvyšší úrovně ve všech disciplínách. Tyto rozsáhlé znalosti z vývojového a závodního oddělení umožnili Pirelli vytvořit trojí směs polymerů s „chytrými“ výkonnostními vlastnostmi pro cyklistické pláště a tvoří základ pro vynikající charakteristiky směsi SmartEVO - lepší přilnavost za sucha i za mokra, a zároveň nižší valivý odpor. Pirelli vytvořilo výkonnostní gumovou směs navrženou a vyladěnou pro všechny moderní disciplíny silniční cyklistiky, od lokálních nebo World Tour závodů až po epické dobrodružství, kde klima a různorodé povrchy vyžadují pláště, které spolehlivě fungují na nejvyšší úrovni za všech okolností.

LITE
Je to lehká a pružná konstrukce opletu, která maximalizuje rychlost, ovladatelnost a pocit z jízdy. Je považována za ideální konstrukci pro jezdce, kteří hledají každou vteřinu navíc. LITE je nejvýkonnější závodní konstrukce Pirelli, a to díky své nižší hmotnosti získané s kostrou o hustotě vlákna 120 tpi bez dodatečné ochrany bočních stěn. Konstrukce LITE je speciálně navržená pro použití v časovkách.
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies