Plášť Pirelli Scorpion Race DH T 29 x 2.5, DualWALL+, SmartEVO DH, Yellow label

Kód: 3907700 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227390773 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli Scorpion Race DH T 29 x 2.5, DualWALL+, SmartEVO DH, Yellow label

PŘIPRAVENÉ NA ZÁVODY -
AGRESIVNÍ VZOREK -
LEPŠÍ TLUMENÍ


Scorpion™ Race DH T je pojmenován podle trakce, ať už při zrychlování, brzdění nebo zatáčení. Centrální část pneumatiky má speciální výstupky, které zvyšují trakci v každé fázi otáčení pláště. Centrální výstupek je také předtvarovaný pro možnost odříznutí k dosažení lepšího odvodu bláta ve smíšených podmínkách podmínkách, zejména pro použití na předním kole. Superměkká směs SmartEVO DH je kombinována s velkými výstupky pro optimalizaci přilnavosti na všech typech terénu bez ohrožení celkové stability pneumatiky díky tužší základní směsi. Konstrukce DualWall+ je specifická pro sjezd a je tvořená dvouvrstvou kostrou o hustotě vlákna 60 tpi, která je zesílená výztuhou boční stěny odolnou proti proříznutí a gumovou vložkou. Taková struktura poskytuje vynikající ochranu proti řezům a propíchnutí a zároveň absorbuje malé vibrace a velké nárazy.

Scorpion™ Race DH T je pojmenován podle trakce, ať už při zrychlování, brzdění nebo zatáčení. Speciální design této pneumatiky je navržen tak, aby umožňoval přilnavost v každé fázi jízdy a poskytoval vynikající kontrolu a brzdnou sílu. Scorpion™ Race DH T najde své nejlepší uplatnění v přechodném terénu. Speciální design vzorku je navržen tak, aby za každé situace pronásledoval trakci: výstupky jsou rovnoměrně rozmístěny po běhounu a mají speciální tvar, který maximalizuje kontrolu nad kolem při brzdění, zatáčení a zrychlování. Výstupky lze také řezat podél drážek, když jsou terénní podmínky mezi smíšenými a měkkými.

Vlastnosti:
- Gumová směs SmartEVO DH – čistě závodní směs s dvouvrstvou konstrukcí pro optimalizovanou ovladatelnost.
- DualWALL+ – plně dvouvrstvý TLR plášť se skládacími patkami a kostrou 60tpi doplněnou gumovou vložkou proti sevření a přídavnou textilní výztuhou boční stěny.
- TUBELESS READY – bezdušové použití se snadnou montáží a odolnými patkami.

Gumová směs SmartEVO DH má specifické složení pro závodní enduro a sjezd, které se zrodilo v oddělení motorsportu Pirelli díky mnohaletým zkušenostem z mistrovství světa v motokrosu a rally.

- Závodní směs.

- Vyvinutá a schválena profesionálními jezdci.

- Superměkká (42 Shore A), teplotně stabilní gumová směs SmartEVO DH je vůbec nejpokročilejší směs Pirelli, kterou si vybírají nejlepší sportovci ve sjezdu a enduro.

Použití - disciplíny: Enduro, DH
Použití - terén za sucha: smíšený, měkší na tvrdým podkladu, okrajově kameny, tvrdý podklad, hlinitý a písčitý
Použití - terén za mokra: kluzký tvrdý podklad, smíšený - mokré kořeny, okrajově mokré kameny, mokrý měkký podklad
Konstrukce: dvouvrstvá 60tpi, TLR
Patky: drátěné
Doporučená šířka ráfku: 30C
Gumová směs: SmartEVO DH
Ochrana: DualWALL+
Hmotnost: 1400 g

DualWALL+
DualWALL+ je speciální konstrukce určená pro závodní sjezd a enduro. Skládá se z plně dvouvrstvé 60tpi kostry, gumové vložky v oblasti patek a další vrstvy tkaniny, která stabilizuje bočnici pneumatiky. Díky zkušenostem našich továrních jezdců jsme vyvinuli naši nejspolehlivější konstrukci se skládacími patkami, která poskytuje oporu při vysokém zatížení a v rychlých zatáčkách. DualWALL+ je volbou těch nejnáročnějších jezdců s nejagresivnějším stylem jízdy.

SmartEVO DH
Gumová směs SmartEVO DH byla vyvinutá v oddělení motorsportu a je navržená a vyladěná jinak než ostatní MTB gumové směsi Pirelli kvůli ohledu na maximální závodní nasazení. Zatímco gumy SmartGRIP jsou vyladěny s vyváženou úrovní vlastností pro všestranné použití a pro každý typ jezdce, SmartEVO DH má poskytovat nejvyšší výkon v závodní den. Je koncipována tak, aby poskytovala vynikající přilnavost a jistotu v nejtěžších a nejnáročnějších závodních podmínkách, kde je guma vystavena extrémnímu mechanickému zatížení. Statické i dynamické parametry byly upraveny pro zvýšení bezpečnosti a pocitu kontroly při brzdění a náklonu; vnímání limitu a schopnost zapojit se s kontrolovaným skluzem jsou stejně důležité jako absolutní přilnavost, tomu říkáme „předvídatelnost“. Klíčovým prvkem SmartEVO DH je kombinace dvou vrstev gumových směsí: na vnější straně je super měkká vysoce výkonná směs (42 Shore A), zatímco na vnitřní straně pod běhounem je tlumicí směs, která poskytuje oporu a tlumení nárazů. Tyto dvě směsi hladce spolupracují a poskytují jezdci pocit reaktivity a přesnosti při extrémním bočním zatížení, což je typické pro závodní jízdu ve sjezdu. Vnější vrstva gumy byla vyladěna s ohledem na to, že valivý odpor je stále klíčovým faktorem při soupeření s časem. Stejně jako v motorsportu je teplota dalším klíčovým parametrem ovlivňujícím výkon gumy: SmartEVO DH je vyvinutá tak, aby zůstávala konzistentní ve svém chování v širokém rozsahu teplot, od mrazu až po ty správné letní.
© 2000-2023 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies