Plášť Pirelli Scorpion Race Enduro S 27.5 x 2.5, DualWALL, SmartEVO DH, Yellow label

Kód: 4191500 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227419153 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli Scorpion Race Enduro S 27.5 x 2.5, DualWALL, SmartEVO DH, Yellow label

PŘIPRAVENÉ NA ZÁVODY
- SPECIALISTA NA MĚKKÝ POVRCH -
LEPŠÍ TLUMENÍ


Scorpion™ Race Enduro S je model do měkkých terénních podmínek. Vzorek běhounu je speciálně navržen pro měkké podklady; obsahuje velké a vyšší výstupky nabízející vynikající mechanickou přilnavost, která podporuje agresivní jízdu v široké škále podmínek, až po lehké bláto. Superměkká směs SmartEVO DH je kombinována s velkými výstupky, které nabízejí vynikající přilnavost na kluzkém povrchu, aniž by byla ohrožena celková stabilita pláště díky tužší základní směsi. Konstrukce DualWall je specifická pro enduro a je tvořená dvouvrstvou kostrou o hustotě vlákna 120 tpi, která je vyztužená gumovou vložkou. Taková struktura poskytuje jak ochranu, tak oporu a zároveň umožňuje nižší hmotnost, vynikající pružnost a rychlost pláště Enduro Race.

Scorpion™ Race Enduro S je plášť navržený pro závody na přechodném a měkkém terénu, skutečný specialista na písčité, hlinité a obecně volnější tratě. Vzorek běhounu je speciálně navržen pro měkký a sypký terén, obsahuje vysoké a středně daleko rozmístěné výstupky, které podporují agresivní jízdu, když pláště potřebují více proniknout do terénu. Speciální design pláště pochází z rozsáhlých testovacích zkoušek s našimi enduro továrními týmy po celém světě.

Vlastnosti:
- Gumová směs SmartEVO DH – čistě závodní směs s dvouvrstvou konstrukcí pro optimalizovanou ovladatelnost.
- DualWALL – dvouvrstvý 120tpi skládací plášť s gumovou ochranou proti procvaknutí a kevlarovou patkou připravenou pro bezdušové použití.
- TUBELESS READY – bezdušové použití se snadnou montáží a odolnými patkami.

Gumová směs SmartEVO DH má specifické složení pro závodní enduro a sjezd, které se zrodilo v oddělení motorsportu Pirelli díky mnohaletým zkušenostem z mistrovství světa v motokrosu a rally.

- Závodní směs.

- Vyvinutá a schválena profesionálními jezdci.

- Superměkká (42 Shore A), teplotně stabilní gumová směs SmartEVO DH je vůbec nejpokročilejší směs Pirelli, kterou si vybírají nejlepší sportovci ve sjezdu a enduro.

Použití - disciplíny: Enduro, DH
Použití - terén za sucha: měkší na tvrdým podkladu, hlinitý a písčitý, okrajově smíšený
Použití - terén za mokra: smíšený - mokré kořeny, mokrý měkký podklad, bláto, okrajově kluzký tvrdý podklad
Konstrukce: dvouvrstvá 120tpi, TLR
Patky: skládací
Doporučená šířka ráfku: 30C
Gumová směs: SmartEVO DH
Ochrana: DualWALL
Hmotnost: 1210 g

DualWALL
DuallWALL je speciální konstrukce určená pro závodní enduro. Dvouvrstvá kostra o hustotě vlákna 120tpi je kombinována s gumovou vložkou, která zpevňuje oblast patky nejvíce náchylnou k sevření. Konstrukce DualWALL je volbou enduro jezdců, kteří hledají maximální cit s podkladem, aniž by museli slevit z proslulé spolehlivosti dvouvrstvé konstrukce.

SmartEVO DH
Gumová směs SmartEVO DH byla vyvinutá v oddělení motorsportu a je navržená a vyladěná jinak než ostatní MTB gumové směsi Pirelli kvůli ohledu na maximální závodní nasazení. Zatímco gumy SmartGRIP jsou vyladěny s vyváženou úrovní vlastností pro všestranné použití a pro každý typ jezdce, SmartEVO DH má poskytovat nejvyšší výkon v závodní den. Je koncipována tak, aby poskytovala vynikající přilnavost a jistotu v nejtěžších a nejnáročnějších závodních podmínkách, kde je guma vystavena extrémnímu mechanickému zatížení. Statické i dynamické parametry byly upraveny pro zvýšení bezpečnosti a pocitu kontroly při brzdění a náklonu; vnímání limitu a schopnost zapojit se s kontrolovaným skluzem jsou stejně důležité jako absolutní přilnavost, tomu říkáme „předvídatelnost“. Klíčovým prvkem SmartEVO DH je kombinace dvou vrstev gumových směsí: na vnější straně je super měkká vysoce výkonná směs (42 Shore A), zatímco na vnitřní straně pod běhounem je tlumicí směs, která poskytuje oporu a tlumení nárazů. Tyto dvě směsi hladce spolupracují a poskytují jezdci pocit reaktivity a přesnosti při extrémním bočním zatížení, což je typické pro závodní jízdu ve sjezdu. Vnější vrstva gumy byla vyladěna s ohledem na to, že valivý odpor je stále klíčovým faktorem při soupeření s časem. Stejně jako v motorsportu je teplota dalším klíčovým parametrem ovlivňujícím výkon gumy: SmartEVO DH je vyvinutá tak, aby zůstávala konzistentní ve svém chování v širokém rozsahu teplot, od mrazu až po ty správné letní.
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies