Plášť Pirelli Scorpion™ E-MTB S, 27.5 x 2.6, HyperWALL™, 60 tpi, SmartGRIP Gravity, Black

Kód: 4194300 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227419436 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli Scorpion™ E-MTB S HyperWALL 27.5 x 2.6, černý

AGRESIVNÍ JÍZDA NA MĚKKÉM A SYPKÉM POVRCHU
Vzorek s vysokým profilem výstupků a velkou vzdáleností mezi nimi pro agresivní jízdu na jakémkoliv měkkém a sypkém povrchu, za sucha nebo v blátě, díky měkčí gumové směsi SmartGRIP Gravity. Nejlepší volba pro traily, kde je podstatný maximální záběr v měkých zatáčkách. Navíc se plášť vyznačuje vysokou úrovní spolehlivosti a dlouhou životností.

Vlastnosti:
- Gumová směs SmartGRIP Gravity (modely M a S) – měkčí gumová směs pro širokou škálu terénů. Maximální přilnavost v jakýchkoliv podmínkách.
- Oplet – vícevrstvý nylonový oplet o hustotě 60tpi pro větší spolehlivost a lepší ovladatelnost.
- HyperWALL™ – inovativní patentovaná konstrukce pláště s více ochrannými vložkami pro E-MTB specifickou spolehlivost
- TUBELESS READY – bezdušové použití se snadnou montáží a odolnými patkami.

Představujeme první výsledky práce Pirelli vykonané pod dohledem DH legendy Fabiena Barela a ve spolupráci se závodními sjezdovými a enduro týmy. Scorpion™ E-MTB je řada 3 různých vzorků dezénu pro různé terénní podmínky, od M (smíšený povrch), přes R (univerzální zadní plášť), po S (měkký a sypký povrch), vyvinutých tak, aby nabídly kompletní řadu výkonných plášťů pro každodenní použití na trailech. Modelová řada Scorpion™ E-MTB je určená pro výkonná horská kola s podporou elektromotoru. Pláště jsou navržené tak, aby odolaly síle moderních elektrokol, kterých kroutící momenty jsou stále vyšší a vyšší. Scorpion™ E-MTB poskytuje grip (přilnavost) a spolehlivost tam, kde to je potřebné: patentovaná konstrukce HyperWALL™ dosahuje spolehlivost DH (sjezdového) pláště bez nadměrné hmotnosti, zatímco patentovaná gumová směs SmartGRIP Gravity umožňuje přilnavost na suchém a mokrém povrchu, jako i výbornou odolnost proti roztržení, díky patentovanému a trvale udržitelnému chemickému komponentu s názvem Lignin. Plášť tak disponuje výkonností, která přetrvává po celou životnost pláště, i po částečném opotřebení vzorku.

Konstrukce: 60tpi, TLR
Doporučená šířka ráfku: 35C
Ochrana: HyperWALL
Hmotnost: 1260 g

TECHNOLOGIE:
HyperWALL
Inovativní technologie, kterou Pirelli přeneslo do světa cyklistiky díky zkušenostem a pozadí v motosportu: nově navržená konstrukce patky a bočnice pláště, která ještě více vylepšuje jeho vlastnosti – ovladatelnost za použití nízkých tlaků vzduchů a odolnost proti procvaknutí. Klíčové vlastnosti pro použití v terénu, zejména při nejnáročnějších disciplínách jako gravity a eMTB, jsou celistvost patky pláště a stabilita bočnic. Běhoun se vzorkem ze sofistikované gumové směsi značně spoléhá a jeho chování je závislé na stabilitě a celistvosti patky a bočnice. Pirelli představilo konstrukci, kdy jsou patka a gumová vložka bočnice pevně uchycené spojkou z tkaného materiálu, takže se chovají jako jeden kus, ne dva oddělené komponenty s možností pohybu vůči sobě, co je běžný standard konstrukcí plášťů. Výhody této technologie v číslech (na základě interních laboratorních a praktických testů Pirelli): vylepšená stabilita patky (+10%), lepší ochrana proti procvaknutí (+50%), lepší ovladatelnost při použití nízkých tlaků vzduchů (+25%), větší odolnost proti proseknutí bočnic.
Konstrukce HyperWALL je technologie určená pro horská elektrokola, protože poskytuje dodatečné zesílení bočnic pláště a lepší odolnost proti propíchnutí. Gumová vložka pevně spojená s patkou poskytuje vynikající ochranu proti procvaknutí, a zároveň také silnější oporu při nižším tlaku nahuštění.

SmartGRIP Gravity
Gumová směs SmartGRIP Gravity je volba připravená na závody. Vychází z desetiletí zkušeností a know-how v motokrosu, a zakomponováním cenné zpětné vazby od bývalých šampionů Světového poháru.
- Měkčí gumová směs
- Odolná proti roztržení
- Lepší přilnavost za jakýchkoliv podmínek
- Výborná stabilita a ovladatelnost při vysokých rychlostech
- Jednosložková gumová směs

SmartGRIP Gravity je díky své dlouhodobé konstantní výkonnosti v různých podmínkách odpovědí pro všechny bikeri, kteří hledají spolehlivý plášť pro jakýkoliv trail, na trénink nebo závody.
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies