Válce RooDol TRACK Pack

Kód: RDL-TRK-20 Výrobce: RooDol
EAN: 9437015875002 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Balení RooDol TRACK je ideální tréninkový systém tří válců pro zahřátí, díky průměru jeho válců je generována větší setrvačnost a minimální odpor. Systém TRACK je ideální pro zahřátí nohou před a po závodech, také pro ty, kteří chtějí začít s přípravou na válcích.

Balení RooDol TRACK obsahuje:

    3x válečky RooDol® TRACK
    1x trakční pás RooDol® TRACK
    1x obal RooDol® TRACK
    1x struktura RooDol®

Rozměry balení RooDol TRACK složené:

    95 cm x 20 cm x 16 cm a hmotnost 6,2 kg

Vhodné pro jízdní kola se vzdáleností mezi středy předních a zadních kol:

    od 95 cm do 112 cm

Tréninkový systém RooDol® způsobil revoluci ve způsobu porozumění vnitřní cyklistice a je ideálním systémem pro udržení optimálního fyzického stavu, aby bylo možné maximalizovat naši fyzickou kapacitu.
Je to nejlepší doplněk pro trénink kruhového šlapání a umožňuje také provádět specifický výcvik, jako je série sprintu, šlapání s vysokou kadencí nebo silou, které je velmi obtížné provádět na veřejných silnicích s velkým provozem nebo silnice nejsou přizpůsobeny váš trénink.
RooDol® s patentovaným systémem způsobil revoluci v koncepci těchto typů systémů. Všechno vycházelo z potřeby cyklisty zahřát se před závody „ať jste kdekoli“ a v případě potřeby bylo možné trénovat. Jeho nízká hmotnost a schopnost rychlé montáže a demontáže v současné době pomáhají profesionálním cyklistům a triatlonovým šampionům v jejich zahřívacích a vnitřních cvičeních.

Soubory ke stažení

© 2000-2020 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o.