Vidlice Lyrik Ultimate Charger 3 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 160mm Green Alum Str Tpr

Kód: 00.4020.694.015 Výrobce: RockShox
EAN: 710845863387 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice Lyrik Ultimate Charger 3 RC2 - ovládání z korunky, 29" Boost™ 15x110 160mm Green, sloupek Taper Alum, 44offset, DebonAir+ (v balení blatník na šroubky, 2 Botomless Tokeny, ježek & Maxle Stealth) D1

NAHORU VŠUDE, DOLŮ ZA VŠECHNO
Vylaďte si svou jízdu a nažhavte playlist. Stejně jako slova vaší oblíbené písničky, vidlice Lyrik je připravená to odpálit kdekoliv, od známých domácích trailů po velkolepá alpská dobrodružství. Lyrik, postavená na základech objevování možností, je asi nejuniverzálnější vidlicí v sestavě RockShox. S perfektním rozsahem zdvihu pro all-mountain pracanta, vidlice Lyrik upřednostnila hmotnost a zároveň si zachovala kritickou tuhost a obratnost při sjezdech. Je čas stisknout přehrávání.

LYRIK ULTIMATE
Rychlejší. Silnější. Nemilosrdně efektivní. Nová vidlice Lyrik je pro všechno nahoru a jede dolů za vše. Nejuniverzálnější vidlice v nabídce RockShox dostala maximálně přizpůsobenou konstrukci, která je lehčí a zároveň kriticky tuhá pro legendární výkonnost a zábavný přístup Lyrik. Lyrik Ultimate obsahuje všechny špičkové technologie, jako jsou tlumení Charger 3, ButterCups vložky tlumící vibrace a nové vzduchové pružení DebonAir+. Nechte Lyrik zpívat svou písničku v nové svěží zelené barvě „Heavy Meadow“, inspirované alpskými festivaly odolnosti. Nový Lyrik Ultimate je tady.

VLASTNOSTI
- Konstrukce s průměrem vnitřních nohou 35mm se zaměřením na all-mountain — uspokojivě tuhá, efektivní a navržená tak, aby osekala co nejvíce nadbytečné hmotnosti.
Tlumení Charger 3, které se již v sezóně 2021 prokázalo na stupních vítězů několika vítězstvími, je připravené oslovit masy. Charger 3 se vyznačuje zcela novým designem IFP pístu. Nabízí větší konzistenci v průběhu zdvihu a skutečně nezávislé nastavení, které snižují drsný projev a zvyšují kontrolu bez jakýchkoli překrývání ve funkčnosti. Díky vysokorychlostní kompresi (HSC), nízkorychlostní kompresi (LSC) a přepracovanému nízkorychlostnímu odskoku (Rebound) je každé kliknutí přesné a smysluplné. Nalaďte svůj dokonalý zážitek z jízdy bez dalšího hádání. Žádné oběti a žádné váhání. Toto je Charger 3.
- ButterCups blokují 20 % vysoko frekvenčního „drncání“ trailu. Omezení těchto vibrací výrazně snižuje únavu rukou a paží, takže vám zanechává pocit svěžesti a větší jistoty.
- Vzduchové pružení DebonAir+ je navržené tak, aby dosáhlo dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: pocit máslově hladkého chodu na malých nerovnostech, zvětšený objem vzduchu pro větší oporu v průběhu zdvihu a celkově vyšší chod odpružení při jízdě pro větší jistotu, když se terén stane opravdu strmým.
- Ultimate sada pouzder ve spodních nohou maximalizuje jejich přesah, snižuje tření a vytváří podmínky pro nejhladší možnou jízdu.
- Přetlakové ventily Pressure Relief Valves eliminují nežádoucí nárůst tlaku vzduchu ve spodních nohou způsobený změnami nadmořské výšky nebo teploty. Stisknutím tlačítka přetlakové ventily navrátí prémiový pocit z vidlice v celém jejím zdvihu.
- Mazivo odpružení Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu za jízdou.
- Šroubovací adaptéry pro použití se standardními koncovkami náboje jsou nyní součástí vidlice.
- Lehká opracovaná a eloxovaná korunka je odolná a s perfektním vzhledem.
- Vidlice je dostupná v Ultimate vysoce lesklé černé nebo v nové zelené „Heavy Meadow“ barvě inspirované alpskými festivaly odolnosti.
- Kompatibilita s prémiovými krátkými blatníky RockShox (RockShox šroubovací blatník v balení).
- Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a stará se o tichý chod tlumení.

SPECIFIKACE
Tlumení: Charger 3 RC2 s ButterCups
Vzduchové pružení: DebonAir+ s ButterCups
Přetlakové ventily: Pressure Relief Valves
Koncovky náboje: Adaptéry koncovek náboje
Pouzdra: Ultimate
Velikost kol: 29"
Zdvih: 160mm
Offset: 44mm (29")
Hmotnost: 2028 g (29" 160mm)
© 2000-2023 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies