Vidlice Pike Ultimate Charger 3 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 140mm Silver Alum Str Tpr 44

Kód: 00.4020.697.012 Výrobce: RockShox
EAN: 710845864148 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice Pike Ultimate Charger 3 RC2 - ovládání z korunky, 29" Boost™ 15x110 140mm Silver, sloupek Taper Alum, 44offset DebonAir+ (v balení blatník na šroubky, 2 Botomless Tokeny, ježek & Maxle Stealth) C1

POSTAVENÁ PRO MODERNÍHO TRAIL JEZDCE
Jak se horská cyklistika zaměřuje na nalezení dokonalého trailového kola, tak se zformoval určitý vzorec: super-schopné, menší zdvih, agresivní geometrie, lehké na váze, ale otevřené všem výzvám. Nebojí se prudkých sjezdů plných kořenů. Nezalekne se výšlapů, z kterých pálí lýtka. Pike je bezkonkurenční drtič se středním zdvihem, přepracovaný pro vypuštění skutečného potenciálu současných trailových kol.

PIKE ULTIMATE
Ultra-univerzální, super schopná, lehká na váze, otevřená všem výzvám – toto je nová vidlice Pike. Nebojí se prudkých sjezdů plných kořenů. Nezalekne se výšlapů, z kterých pálí lýtka. RockShox přepracoval trailovou legendu. Oblékl ji do nové konstrukce s 35mm vnitřními nohami, vybavil ji osvědčenou technologií, jako je tlumení Charger 3 a vložky ButterCups tlumící vibrace. Vidlice navržená pro pozvednutí úrovně vaší trailové hry. Zažijte legendu.

VLASTNOSTI
- Konstrukce s průměrem vnitřních nohou 35mm je doma na trailu — uspokojivě tuhá, hravá a lehká.
- Tlumení Charger 3, které se již v sezóně 2021 prokázalo na stupních vítězů několika vítězstvími, je připravené oslovit masy. Charger 3 se vyznačuje zcela novým designem IFP pístu. Nabízí větší konzistenci v průběhu zdvihu a skutečně nezávislé nastavení, které snižují drsný projev a zvyšují kontrolu bez jakýchkoli překrývání ve funkčnosti. Díky vysokorychlostní kompresi (HSC), nízkorychlostní kompresi (LSC), a přepracovanému nízkorychlostnímu odskoku (Rebound) je každé kliknutí přesné a smysluplné. Nalaďte svůj dokonalý zážitek z jízdy bez dalšího hádání. Žádné oběti a žádné váhání. Toto je Charger 3.
- ButterCups blokují 20 % vysoko frekvenčního „drncání“ trailu. Omezení těchto vibrací výrazně snižuje únavu rukou a paží, takže vám zanechává pocit svěžesti a větší jistoty.
- Vzduchové pružení DebonAir+ je navržené tak, aby dosáhlo dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: pocit máslově hladkého chodu na malých nerovnostech, zvětšený objem vzduchu pro větší oporu v průběhu zdvihu a celkově vyšší chod odpružení při jízdě pro větší jistotu, když se terén stane opravdu strmým.
- Ultimate sada pouzder ve spodních nohou maximalizuje jejich přesah, snižuje tření a vytváří podmínky pro nejhladší možnou jízdu.
- Přetlakové ventily Pressure Relief Valves eliminují nežádoucí nárůst tlaku vzduchu ve spodních nohou způsobený změnami nadmořské výšky nebo teploty. Stisknutím tlačítka přetlakové ventily navrátí prémiový pocit z vidlice v celém jejím zdvihu.
- Mazivo odpružení Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu za jízdou.
- Šroubovací adaptéry pro použití se standardními koncovkami náboje jsou nyní součástí vidlice.
- Lehká opracovaná a eloxovaná korunka je odolná a s perfektním vzhledem.
- Vidlice je dostupná v Ultimate vysoce lesklé černé nebo lesklé stříbrné barvě.
- Kompatibilita s prémiovými krátkými blatníky RockShox (RockShox šroubovací blatník v balení).
- Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a stará se o tichý chod tlumení.

SPECIFIKACE
Tlumení: Charger 3 RC2 s ButterCups
Vzduchové pružení: DebonAir+ s ButterCups
Přetlakové ventily: Pressure Relief Valves
Koncovky náboje: Adaptéry koncovek náboje
Pouzdra: Ultimate
Velikost kol: 29"
Zdvih: 140mm
Offset: 44mm (29")
Hmotnost: 1887 g (29" 140mm)
© 2000-2022 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies