Vidlice RockShox Lyrik Ultimate CHARGER 3.1 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 160mm, Green

Kód: 00.4021.025.015 Výrobce: RockShox
EAN: 710845904264 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice RockShox Lyrik Ultimate CHARGER 3.1 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 160mm Green Alum Str Tpr 44offset DebonAir+ (šrouby pro montáž blatníku,2 tokeny, ježek, Maxle Stealth) D2

Nejuniverzálnější vidlice v naší řadě, Lyrik harmonizuje výkon s efektivitou bez námahy. Legendární výkon Lyriku vstupuje do nové éry s patronou Charger 3.1 RC2, která nabízí širší rozsah nastavení pro perfektní odpružení. Lyrik Ultimate obsahuje orchestr špičkových technologií, jako je technologie ButterCups a vzduchová pružina DebonAir+ v pevném 35mm šasí. Nyní lépe než kdy jindy je Lyrik připraven posouvat vaše limity.

NOVINKA Pro splnění požadavků nejlepších světových jezdců je Charger 3.1 brilantní evolucí naší osvědčené platformy tlumičů. Díky zvýšenému rozsahu tlumení a úpravám High Speed Compression, Low Speed Compression a Low Speed Rebound vyhlazuje Charger 3.1 ty nejdrsnější stopy.

NOVÝ Rozsah nastavení Charger 3.1 RC2 je širší – s menším tlumením komprese v otevřené poloze LSC a dodatečnou podporou v zavřené poloze HSC získáte trakci, kontrolu a pohodlí, které potřebujete k nabíjení šlachovitých šňůr po celý den.

NOVINKA Vždy ve snaze eliminovat tření, nový balíček pouzder dále snižuje tření s aktualizovaným procesem na úrovni továrny, aby jezdci měli lepší pocit hned po vybalení z krabice.

ButterCups blokují 20 % vysokofrekvenčního „chvění stopy“. Omezení těchto vibrací výrazně snižuje únavu rukou a paží a zanechává vám pocit svěžesti a větší kontroly.

Vzduchová pružina DebonAir+ je navržena tak, aby dosáhla dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: pocit máslového chodu na malých nerovnostech, zvýšený objem vzduchu pro podporu během jízdy a vyšší celková světlá výška pro větší jistotu, když jsou věci strmé.

Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.

Šroubovací adaptéry nyní součástí dodávky pro použití se standardními koncovkami nábojů.

Lehká obrobená a eloxovaná korunka pro prémiový vzhled a odolnost.

K dispozici v barevném provedení Signature Heavy Meadow Green nebo Ultimate High Gloss Black.

Těsnění SKF s ultra nízkým třením poskytují dlouhotrvající výkon vidlice a zlepšují celkový dojem z odpružení.

Kompatibilita s krátkým blatníkem. (včetně blatníku RockShox)

Velikost kola: 29“
Zdvih: 160mm
Damper: Charger 3.1 RC2 W/ButterCups
Spring: DebonAir+ W/ButterCups
Offset: 44mm
Barva: Signature Heavy Meadow Green
Osa: 15x110mm BOOST™
Hmotnost: 2028g
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies