Vidlice RockShox ZEB Ultimate CHARGER 3.1 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 170mm, Red

Kód: 00.4021.075.022 Výrobce: RockShox
EAN: 710845907357 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice RockShox ZEB Ultimate CHARGER 3.1 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 170mm Red Alum Str Tpr Sm CrownOD 44offset DebonAir (šrouby pro montáž blatníku,2 tokeny, ježek, Maxle Stealth) A3

ZEB Ultimate, vytvořený pro ty nejlepší jezdce, jezdící na nejtěžších tratích, vládne nejtěžším endurům světa. ZEB, vybavený novou patronou Charger 3.1 RC2, poskytuje jezdcům výjimečnou nastavitelnost pro správnou rovnováhu pohodlí, kontroly a rychlosti. Vedle této vlajkové patrony je robustní 38mm podvozek poháněn vibracemi tlumícími ButterCups a vzduchovou částí DebonAir+. Technologie, kterou potřebujete pro nejrychlejší mezičasy, styl, který chcete na startovní čáře: To je ZEB.

NOVINKA Pro splnění požadavků nejlepších světových jezdců je Charger 3.1 brilantní evolucí naší osvědčené platformy patron. Díky zvýšenému rozsahu tlumení a úpravám High Speed Compression, Low Speed Compression a Low Speed Rebound vyhlazuje Charger 3.1 ty nejdrsnější stopy.

NOVÝ Rozsah nastavení Charger 3.1 RC2 je širší – s menším tlumením komprese v otevřené poloze LSC a dodatečnou podporou v zavřené poloze HSC získáte trakci, kontrolu a pohodlí, které potřebujete k ježdění po celý den.

NOVINKA Vždy ve snaze eliminovat tření, nový model pouzder dále snižuje tření s aktualizovaným procesem na úrovni továrny, aby jezdci měli lepší pocit hned po vybalení z krabice.

ButterCups blokují 20 % vysokofrekvenčního „chvění“. Omezení těchto vibrací výrazně snižuje únavu rukou a paží a zanechává vám pocit svěžesti a větší kontroly.

Vzduchová pružina DebonAir+ je navržena tak, aby dosáhla dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: pocit máslového chodu na malých nerovnostech, zvýšený objem vzduchu pro podporu během jízdy a vyšší celková světlá výška pro větší jistotu, když jsou věci strmé.

Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.

Šroubovací adaptéry nyní součástí dodávky pro použití se standardními koncovkami nábojů.

Dostupné v barvách Signature Electric Red, Slab Grey nebo Ultimate High Gloss Black.

Těsnění SKF s ultra nízkým třením poskytují dlouhotrvající výkon vidlice a zlepšují celkový dojem z odpružení.

Kompatibilita s krátkým blatníkem. (včetně blatníku RockShox)

Velikost kola: 29“
Zdvih: 170mm
Damper: Charger 3.1 RC2 W/ButterCups
Spring: DebonAir+ W/ButterCups
Offset: 44mm
Barva: BoXXer Electric Red
Osa: 15x110mm BOOST™
Hmotnost: 2341g
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies