Zadní tlumič Deluxe Ultimate Coil DH RC2 - (225X75) LinearReb/LowComp, Adj Hydrau

Kód: 00.4118.360.004 Výrobce: RockShox
EAN: 710845864056 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Zadní tlumič Rockshox Deluxe Ultimate Coil DH RC2 - (225X75) LinearReb/LowComp, Adj Hydraulic Bottom Out (pružina prodejná samostatně) Standard Trunnion - B1
*obrázek je ilustrační - tlumič má uchycení Trunnion-Standard

NOVÝ SMĚR PRUŽINY
Jste závislý na nezaměnitelném pocitu při jízdě na pružinovém tlumiči? Existuje důvod, proč obstojí ve zkoušce času. Odolný, spolehlivý a připravený získat rychlostní rekordy. Nyní taky působivě nastavitelný. Rodina tlumičů Super Deluxe Coil, prověřená ziskem mnoha beden, představuje další generaci pružinových tlumičů. Nové tlumení RC2T se 100 % nezávislým nastavením vysokorychlostní (HSC) a nízkorychlostní (LSC) komprese, volitelný nastavitelný hydraulický doraz, přepracovaná obrněná konstrukce a stejný výkon, který milujete. Stará škola i mladé pušky můžou přiběhnout.

SUPER DELUXE COIL ULTIMATE DH
Výkon, který odpovídá těm nejnáročnějším jezdcům. Zcela nový Super Deluxe Coil Ultimate DH je uměleckým dílem, na kterém se nešetří žádnými funkcemi. Vybavený zcela přepracovanou konstrukci, 100 % nezávislým nastavením vysokorychlostní (HSC) a nízkorychlostní (LSC) komprese, větším překrytím pouzder pro lepší výkon na malých nerovnostech a nastavitelným hydraulickým dorazem pro přizpůsobení bezedného pocitu. Je to nezaměnitelný pocit pružiny, který se vyvinul. Pružinový tlumič nabitý prvotřídní technologií, navržený tak, aby stopa držela a rychlost dosáhla maximum i na nejstrmějších svazích.

VLASTNOSTI
- Dokonalá nastavitelnost tlumení RC2 je přizpůsobená sjezdovým letcům a nabízí zcela nezávislé nastavení vysokorychlostní (HSC) a nízkorychlostní (LSC) komprese, čímž eliminuje překrývání jejich funkce, takže můžete svůj tlumič nastavit přesně tak, jak chcete, aby fungoval.
- Volitelný nastavitelný hydraulický doraz (Adjustable Hydraulic Bottom Out) nabízí pohodlné ovládání s pěti různými nastaveními komprese pro přizpůsobení odpružení v posledních 20 % zdvihu, kdy čelíte potencionálnímu nárazu na doraz.
- Přepracovaná konstrukce pro hrubé zacházení je o 21 % silnější a připravená se odtrhnout z řetězu.
- Větší přesah pouzder maximalizuje výkon při malých nárazech a přilnavost kola k terénu.
- 20 kliknutí nastavení odskoku (Rebound) nabízí širší rozsah laditelnosti a přizpůsobení se více typům jezdců.
- Samostatné a nezávislé písty pro otevřenou (Open) a uzavřenou (Threshold) polohu komprese, vyladěné přesně pro vaši jízdu.
- Vnější ovládání nastavení umožňují okamžité a bezproblémové ladění.
- Čerstvá a prémiová grafika, která se blýskne na bedně nebo když projedete kolem svých kamarádů rychlejší stopou.
- Žhavá červená barva pružiny “BoXXer Red”.
- Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a stará se o tichý chod tlumení.

SPECIFIKACE
Tlumení: RC2
Hydraulický doraz: nastavitelný
Vzduchové pružení: -
© 2000-2022 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies