Zadní tlumič RockShox Vivid Ultimate DH RC2 - (250X75) Vivid Air, 2 Token, Reb55/Comp34, A

Kód: 00.4118.443.010 Výrobce: RockShox
EAN: 710845902451 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Zadní tlumič RockShox Vivid Ultimate DH RC2 - (250X75) Vivid Air, 2 Token, Reb55/Comp34, Adj Hydraulic Bottom Out,Standard Standard(10x30,8x20) - C1 Commencal Supreme DH 2018+

Postavený zcela pro výkon při jízdě z kopce, tlumič Vivid Ultimate DH nabízí nepřekonatelné tlumení a možnosti ladění pro jistotu i v těch nejnáročnějších terénech. S nezávislým nastavením vysokorychlostní a nízkorychlostní komprese, nastavitelným hydraulickým dorazem, odskokem (Rebound) a nekonečně laditelným (a mimořádně “pružinovým”) vzduchovým pružením nabízí Vivid Ultimate DH všechna potřebná nastavení a žádná, která nepotřebujete. Toto je nejnovější Vivid zaměřený na spolehlivost a citlivost, navržen tak, abyste posouvali limity na všem.

Tlumení: TouchDown RC2
Hydraulický doraz: nastavitelný
Vzduchové pružení: Vivid DebonAir

VLASTNOSTI
- NOVÉ tlumení TouchDown RC2 nabízí citlivost a poddajnost na začátku zdvihu, zatímco zůstává stabilní a s oporou během celého zdvihu. Díky přidané funkci nastavitelného hydraulického dorazu, která odolává tvrdým nárazům, nabízí tento polohově-citlivý tlumič spolehlivý výkon a laditelnost s energickou odezvou na každé pozici ve zdvihu.
- NOVÉ tlumení TouchDown RC2 umožňuje nastavení odskoku (Rebound), nezávislé nastavení vysokorychlostní a nízkorychlostní komprese. Páčka Thresholdu byla vynechaná pro skutečnou DH výkonnost.
- Nejvíce pružině podobné vzduchové pružení, jaké kdy RockShox postavil, s nejnovější technologií DebonAir. Vzduchové pružení Vivid maximalizuje možnosti jemného ladění a umožňuje jezdcům přizpůsobit pozitivní vzduchovou komoru každému kolu. Zvýšená opora ve střední části zdvihu a citlivost na začátku zdvihu vytváří bezkonkurenční pocit při jízdě po trailu.
- Funkce nastavitelného hydraulického dorazu nabízí pět nastavení komprese na dosah ruky, abyste mohli přizpůsobit odpor při dosažení maximálního zdvihu v posledních 20% zdvihu.
- Otočný knoflík pro nastavení odskoku (Rebound) je vybaven 3mm imbusovým klíčem, který umožňuje nastavení vysokorychlostní komprese a nastavitelného hydraulického dorazu.
- Mazivo Maxima Plush Dynamic Suspension snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení, jízdu za jízdou.
- 20 kliknutí pro nastavení odskoku (Rebound) nabízí širokou škálu laditelnosti pro všechny styly jízdy.
- Intervaly servisu jsou nyní prodlouženy na 100 hodin jízdy díky novému designu těsnící prachovky a většímu objemu oleje.
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies