Plášť Pirelli Cinturato™ GRAVEL RC 40-622 Classic

Kód: 4216000 Výrobce: Pirelli
EAN: 8019227421606 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Plášť Pirelli Cinturato™ GRAVEL RC 40-622, Classic

ZÁVODNÍ VÝKONNOST

Pokud jde o výkon, o závodním nasazení Pirelli není nikdy pochyb, ať už je to silnice nebo terén. S novým vzorkem, odvozeným z ikonického MTB pláště Scorpion™ XC RC, je nový model Cinturato™ Gravel RC odpovědí na všechny požadavky pro závodní gravel nasazení: rychlý na rovinkách díky minimálně výrazným výstupkům v centrální části vzorku, a agresivní v zatáčkách díky vyšším a dál od sebe umístěným výstupkům v boční části vzorku, které pomáhají ovládat kolo v náklonu. TechWALL konstrukce pláště s Tubeless kompatibilitou pozůstává ze zesílené tkaniny 60tpi odolné proti roztržení a ochranné vrstvy od patky k patce. Cinturato™ Gravel RC je navržený pro nejnáročnější gravel tratě a pro jezdce vyžadující nejlepší výkonnost za všech podmínek.

Vlastnosti:
• Složení gumové směsi SpeedGRIP pro nízký valivý odpor při jízdě na silnici či mimo ni je kombinované s vysokou odolností proti protržení a výborným záběrem za mokra.
• Přesně pro gravel formulovaná gumová směs je odvozená z rallye, kde rychlost na asfaltu a přilnavost na štěrku a hlíně jsou rozhodující. Výsledkem je výborná rychlost a schopnosti v terénu.
• Vysokopevnostní tkaná nylonová tkanina TechWALL pokrývá plochu od patky k patce pro přidanou ochranu proti proříznutí a propíchnutí.
• Vícevrstvá 60tpi konstrukce opletu.
• TLR tubeless-ready (bezdušová) aramidová skládací patka optimalizovaná pro širší ráfky a nižší tlaky huštění pneumatiky

Použití v terénu: kameny, různorodý terén, sypký, okrajově tvrdý podklad nebo měkká hlína
Konstrukce: 60tpi, TLR
Doporučená šířka ráfku: 23C
Gumová směs: SpeedGRIP
Ochrana: TechWALL Gravel
Hmotnost: 540 g

TECHNOLOGIE:
TechWALL Gravel
Pirelli vytvořilo konstrukci pláště, která je kombinací knowhow pod označením armour tech™ s vlastnostmi vyvinutými pro využití v terénu MTB. Konstrukce a její komponenty
mají vlastnosti, které umožňují odolávat poškození (např. propíchnutí ostrým předmětem nebo kamenem): přidaná vrstva materiálu vysoce odolného proti proříznutí pokrývá plochu od patky k patce a zároveň nesnižuje efektivitu odvalování pláště a jeho kvality při ovládání. Výsledkem je možnost využití na lehčích gravel podkladech jako i v těžkých terénních podmínkách.

SpeedGRIP
Pirelli vytvořilo vlastní gumovou směs, která umožňuje lepší výkonnost a přenos energie s menším úsilím při jízdě na asfaltu, šotolině nebo v agresivnějším terénu. Směs SpeedGRIP dosahuje stejné odolnosti, jako její MTB sourozenec (SmartGRIP), jako i stejně vysokou úroveň přilnavosti na mokrém povrchu a umožňuje efektivnější přenos energie pro snížení valivého odporu na úroveň podobnou čistě závodním silničním plášťům. Tato high-tech gumová směs je produktem zkušeností získaných ze světa off-road závodních okruhů po celém světě, kde má Pirelli svoje stabilní místo na 2 i 4 kolových vozidlech.
Výsledkem je směs se dvěma diametrálně odlišnými charakteristikami:
• odolnost proti protržení: maximální mechanický grip v suchých podmínkách s lepší životností a odolností proti propíchnutí
• chemický grip: jistota a kontrola za každého počasí a na každém mokrém povrchu, na silnici nebo v terénu
© 2000-2022 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies