Vidlice RockShox SID Ultimate Flight Attendant Race Day - 3P Crown 29" Boost™15X110 120mm

Kód: 00.4021.131.001 Výrobce: RockShox
EAN: 710845908187 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice RockShox SID Ultimate Flight Attendant Race Day - 3P Crown 29" Boost™15X110 120mm Blue Crush 44offset Tapered DebonAir (šrouby pro montáž blatníku, ježek, Maxle Stealth,baterie,nabíječka) D1

Miluje výjezdy, zbožňuje sjezdy! SID Ultimate Flight Attendant není jako ostatní XC vidlice, má impozantní 35mm šasi, které drží linii, když jste na hraně. Díky systému Flight Attendant je tato vidlice efektivnější a pokročilejší než kdykoli předtím. Nový elektronický Charger Race Day 2 Flight Attendant obsahuje třípolohový (3P) nastavovač komprese – polohy Open, Pedal a Lock, vše na dosah ruky. SID Ultimate Flight Attendant se přizpůsobí všemu, od běhu na plný plyn až po sportovní backcountry smyčky díky nové pružině DebonAir+ s vyšším objemem, která je na vrcholu své cesty pružná a má spoustu možností ladění.

NOVINKA - Odstraňte složitost odpružení, abyste zlepšili svůj zážitek z jízdy. Flight Attendant má zcela nový algoritmus, který využívá sadu senzorů ke čtení vstupů jezdce a terénu, aby předvídal perfektní polohu zavěšení. Žádný jiný systém odpružení nemá takovou úroveň přizpůsobení, aby odpovídal vašim preferencím při jízdě, terénu, vašemu stylu a vašim fyzickým možnostem. Zvyšte svou jízdu.

NOVÁ adaptivní jízdní dynamika umožňuje systému Flight Attendant učit se od jezdce, aby mohl činit chytřejší, personalizovanější rozhodnutí pro vyšší efektivitu a ještě vyšší rychlost.

NOVÝ elektronický tlumič Charger Race Day 2 Flight Attendant je vybaven automatickým třípolohovým nastavením komprese (polohy Open/Pedal/ Lock) s nezávislým nastavitelným odskokem.

Flight Attendant s podporou AXS a bez kabelů je integrovanou součástí ekosystému SRAM AXS, pečlivě vytvořený tak, aby zmizel.

35mm podvozek je perfektní kombinací nízké hmotnosti a tuhosti pro moderní XC kolo. Navíc jsme to odlehčili...opět.

Možnost delšího zdvihu 120 mm, pro případ, že se cítíte extra.

Obrobená korunka pro snížení hmotnosti bez kompromisů v pevnosti a tuhosti.

Vytoužená charakteristická barva „Blue Crush“ a Ultimate High Gloss Black s novou lesklou perleťově bílou grafikou Flight Attendant.

Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.

DebonAir+ poskytuje větší citlivost na malé nárazy a laditelnou podporu středního zdvihu.

Sdílená baterie se všemi komponenty podporujícími SRAM AXS.

Systém Flight Attendant System je vodotěsný podle třídy IPX7.

Systém Flight Attendant se zlepšuje pouze s tím, čím více komponent AXS do systému spárujete.

Kompatibilita s krátkým blatníkem. (včetně blatníku RockShox)

Zdvih: 120mm
Patrona: Flight Attendant Race Day
Barva: Blue Crush
Offset: 44mm
Osa: 15x110mm BOOST
Hmotnost: 1624g
© 2000-2024 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies