Vidlice RockShox ZEB Ultimate Charger 3 RC2 - Crown 29" Boost™ 15x110 160mm, černá, Alum

Kód: 00.4020.819.011 Výrobce: RockShox
EAN: 710845861239 Záruka: 24 měsíců
Kde koupit?

Popis produktu

Vidlice RockShox ZEB Ultimate Charger 3 RC2 - ovládání z korunky, 29" Boost™ 15x110 160mm, černá, sloupek Taper Alum Sm CrownOD 44offset DebonAir (v balení šrouby blatníku, 2 tokeny, ježek a osa Maxle Stealth) A2

JEJÍ VÝSOST S JEDNOU KORUNKOU
Další evoluce úžasné jednokorunky je tady. RockShox vytvořil zcela novou třídu vidlice, navrženou čelit limitům a vydat se na nejnáročnější enduro tratě na světě. Tuhá, ale stále všestranná konstrukce s vnitřními nohami průměru 38mm a dobře opracovaný vzhled ZEB přináší úder a poskytují jasnou taktickou výhodu pro vítězství na závodech.

Hodně zdvihu, málo výmluv. ZEB Ultimate je zcela nová třída vidlice, navržené čelit limitům a vydat se na nejnáročnější enduro tratě na světě. Vylepšená tuhá konstrukce s průměrem vnitřních nohou 38mm je doplněná novým tlumením Charger 3 RC2 a technologií tlumení vibrací ButterCups. Nejvýkonnější a závodníky prověřené technologie RockShox v kombinaci s prémiovým stylem hry. To je ZEB.

VLASTNOSTI
- Konstrukce s průměrem vnitřních nohou 38mm pro zvýšenou tuhost a jistotu jezdce v každé kritické stopě.
- Tlumení Charger 3, které se již v sezóně 2021 prokázalo na stupních vítězů několika vítězstvími, je připravené oslovit masy. Charger 3 se vyznačuje zcela novým designem IFP pístu. Nabízí větší konzistenci v průběhu zdvihu a skutečně nezávislé nastavení, které snižují drsný projev a zvyšují kontrolu bez jakýchkoli překrývání ve funkčnosti. Díky vysokorychlostní kompresi (HSC), nízkorychlostní kompresi (LSC) a přepracovanému nízkorychlostnímu odskoku (Rebound) je každé kliknutí přesné a smysluplné. Nalaďte svůj dokonalý zážitek z jízdy bez dalšího hádání. Žádné oběti a žádné váhání. Toto je Charger 3.
- ButterCups blokují 20 % vysoko frekvenčního „drncání“ trailu. Omezení těchto vibrací výrazně snižuje únavu rukou a paží, takže vám zanechává pocit svěžesti a větší jistoty.
- Vzduchové pružení DebonAir+ je navržené tak, aby dosáhlo dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: pocit máslově hladkého chodu na malých nerovnostech, zvětšený objem vzduchu pro větší oporu v průběhu zdvihu a celkově vyšší chod odpružení při jízdě pro větší jistotu, když se terén stane opravdu strmým.
- Ultimate sada pouzder ve spodních nohou maximalizuje jejich přesah, snižuje tření a vytváří podmínky pro nejhladší možnou jízdu.
- Přetlakové ventily Pressure Relief Valves eliminují nežádoucí nárůst tlaku vzduchu ve spodních nohou způsobený změnami nadmořské výšky nebo teploty. Stisknutím tlačítka přetlakové ventily navrátí prémiový pocit z vidlice v celém jejím zdvihu.
- Mazivo odpružení Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu za jízdou.
- Šroubovací adaptéry pro použití se standardními koncovkami náboje jsou nyní součástí vidlice.
- Lehká opracovaná a eloxovaná korunka je odolná a s perfektním vzhledem.
- Kompatibilita s prémiovými krátkými blatníky RockShox (RockShox šroubovací blatník v balení).
- Vidlice je dostupná v Ultimate vysoce lesklé černé nebo v šedé barvě.
- Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a stará se o tichý chod tlumení.

SPECIFIKACE
Tlumení: Charger 3 RC2 s ButterCups
Vzduchové pružení: DebonAir+ s ButterCups
Přetlakové ventily: Pressure Relief Valves (PRV)
Koncovky náboje: Adaptéry koncovek náboje
Pouzdra: Ultimate
Velikost kol: 29"
Zdvih: 160mm
Offset: 44mm (29")
Hmotnost: 2341 g (29" 190mm)
© 2000-2023 Všechna práva vyhrazena, Cyklo Žitný, s.r.o. | Zásady cookies